yandex-izleme
FinansKredisi.com

En Kolay Krediyi Hangi Banka Veriyor?

1.466
En Kolay Krediyi Hangi Banka Veriyor?

En kolay krediyi hangi banka veriyor? Bankalar kredi verirken müşterilerinde bazı şartlar aramakla beraberinde çeşitli belgeler istemektedir. Bankaların dayatmış olduğu bu şartlar çoğu zaman süreci zorlaştırmakta acil ihtiyaç durumlarında olumsuz etki yaratmaktadır. Bunun farkında olan bazı bankalar müşterilerine imtiyaz tanıyarak daha kolay şekilde kredi alabilmelerini sağlamaktadır. Böylelikle acil nakit ihtiyaçlarında istenilen miktarda kredi çekilerek ihtiyaçlar karşılanabilmektedir.

En Kolay Kredi Veren Bankaların Listesi

Türkiye’de 20’den fazla banka bulunmaktadır. Bu bankaların her biri kendine has kredi verdikleri gibi kendine has şartlar belirlemektedir. Bazı bankalar müşterilerinin acil durumda kolay bir şekilde kredi çekebilmesi için süreci hızlandıracak adımlar atmıştır. Öyle ki bazı bankaların bazı kredi türlerinden aynı anda talep edilen krediyi çekebilmek mümkündür. İşte o bankalar ve sağladığı kolaylıklar;

Enpara.com Anında Kredi

Dosya masrafı istemeyen bir bankadır. En kolay krediyi hangi banka veriyor? 36 ay vade ile online olarak anında 30.000 TL kredi kullanılabilmektedir. Kredi başvurusu için şubeye gitmeye ihtiyaç duyulmaktadır. Enpara müşterisi olmayanlar için banka çalışanı randevulu olarak bizzat kişinin bulunduğu yere giderek gerekli imzaları alıyor. Değerlendirmeler ise kredi notuna göre belirlenmektedir.

Aktif Bank N Kolay Kredi

Aktif Bank’ın online bankacılık hizmetleri için özel olarak kurduğu N Kolay Kredi ile 30 bin TL kredi için 36 ay ödeme vadesi sunmaktadır. Kullanılan kredinin binde 5’i oranında tahsis ücreti alınmaktadır. Aynı zamanda hiçbir sigorta masrafı olmadan ve şubeye gitmeden anında kredi kullanılabilir. Banka müşterisi olmayanların bulundukları adrese banka personeli göndererek gerekli evrakların imzalatmasını sağlamaktadır. En kolay krediyi hangi banka veriyor? Bu durum çalışan bireylere oldukça büyük kolaylık sağlamaktadır.

ING Bank E-Kredi

ING Bankası’nın e -Kredi uygulaması ya da internet sitesi tercih edilerek şubeye gitmeden 50 bin TL 36 ay vade ile sigorta ve kullanılan kredinin binde 5’i tahsis masrafıyla anında kredi almak mümkündür. Bankanın sunmuş olduğu kredi miktarının yüksek olması ve kredinin kolay bir şekilde alınması çoğu kişiyi cezbetmektedir. ING Bankası müşterisi olmayanlar için kurye gönderilerek gerekli imzalar müşteri olmak isteyen bireylerden alınıyor. Böylelikle kişiler banka müşterisi olmasa bile bulundukları ortamdan ayrılmadan kolay bir şekilde kredi sahibi olabilmektedir. Belgesiz alınabilecek olan bu kredi bazı şartların yerine getirilmesi halinde gerekli olan belgelerin sağlanması durumunda verilmektedir. En kolay krediyi hangi banka veriyor? Kredi notu düşük olan ve sigortasız çalışan kişilerden genellikle gelir belgesi istenmektedir.

  Cep Telefon Faturasına Kredi Nasıl Alınır

Akbank Direkt Kolay Kredi

Akbank mobil üzerinden banka şubesine gitmeden kredi sahibi olmak mümkündür. Mobil bankacılık üzerinden 36 ay vade ödemesi ile 20 bin TL kredi sunulmaktadır. Bu durum sadece banak müşterileri için geçerli olan bir durumdur. Banka müşterisi olmayanlar krediden yararlanmak için banka şubesine gitmeleri gerekir.

Yapı Kredi Bankası Hızlı Kredi

Yapı Kredi Bankası’ndan sadece kullanılan kredinin binde 5’i kadar tahsis ücreti ödeyerek kredi sahibi olmak mümkündür. Bunun için herhangi bir Yapı Kredi Bankasına gitmeye gerek yoktur. Bankanın ilgili mobil uygulaması üzerinden bu krediye başvuru yapmak mümkündür. Yapı Kredi Hızlı kredi ile müşterilerine 36 ay vadeli 25.000 TL vermektedir. En kolay krediyi hangi banka veriyor? Yapı Kredi Bankası müşterisi olamayanlara, ön onay SMS üzerinden verilmekte ve en yakın şubeye gerekli evrak ile giderek krediyi almaları istenmektedir.

Türkiye İş Bankası Anında Kredi

Türkiye İş Bankası müşterisi olan bireyler, anından kredi almak için mobil uygulaması olan İşCep veya internet sitesini kullanmaları yeterli olacaktır .25 bin TL 36 ay vadeyle kolay bir şekilde kredi almak Türkiye İş Bankası tarafından mümkün hale getirilmiştir. Çoğu bankada olduğu gibi İş Bankası da kullanılan kredinin binde 5’i oranında tahsis ücreti ile sigorta masraf ücretleri almaktadır.

CEPTETEB Online Kredi

TEB Bankasının online kredi hizmetleri için özel olarak oluşturduğu CEPTETEB uygulaması ile 30 bin TL tutarında 36 ay vade ödeme imkanıyla anında dosya masrafı olmadan ve şubeye gitmeden kredi kullanılabilmektedir. Sigorta masrafları bu durumun dışında kalmaktadır. Bu krediyi kullanmak isteyen bireyler ödeme olarak sadece sigorta masraflarını ödemektedir. En kolay krediyi hangi banka veriyor? Banka müşterisi olmayanların adresine gidilerek gerekli olan evrakların imzalaması halinde kredi imkanı sağlanmaktadır. Kredi talepleri kredi notu ve sigorta dökümleri incelendikten sonra onay almaktadır.

  İş Kurma Kredisi Nedir, Nasıl Alınır?

Peki En Kolay Krediyi Hangi Bankalar hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Gelin yorumlarda birlikte tartışalım. Daha fazla Bu tarz makaleler hakkında haber ve kampanyaya ulaşmak isterseniz https://www.finanskredisi.com sayfamızı takip edebilirsiniz.

Etiketler: