yandex-izleme
FinansKredisi.com

Vakıfbank Sarıpanjur Konut Kredisi Nedir? Kredi Faizi Ne Kadar? 

1.803
Vakıfbank Sarıpanjur Konut Kredisi Nedir? Kredi Faizi Ne Kadar? 

Vakıfbank Sarıpanjur Konut Kredisi Ev sahibi olmak isteyen herkesin yolu Vakıfbank’tan geçiyor. Hayalindeki eve sahip olmak isteyenle Vakıfbank’ın sunduğu konut kredileri ile istedikleri evin tapusunu üzerine alabiliyor. Müşterilerine kolay ödeme seçeneğine sahip konut kredisi sunan Vakıfbank, Sarıpanjur konut kredisi ile herkesin ev sahibi olmasını istiyor. Ev alma hayali kuruyor ancak ev alacak kadar birikimim yok diyorsanız Vakıfbank Sarıpanjur konut kredisi ile siz de istediğiniz yerden istediğiniz evi satın alabilirsiniz.

Sarıpanjur konur kredisi hem ödeme kolaylığı sunması hem de uygun vade oranına sahip olması nedenini ile dikkat çekiyor. Aylık sabit bir geliriniz varsa ve düzenli kredi ödemesi yapabilirim diyorsanız Vakıfbank Sarıpanjur konut kredisine zaman kaybetmeden başvurabilirsiniz. Peki Vakıfbank Sarıpanjur konut kredisi nedir? Vakıfbank Sarıpanjur konut kredi faizi ne kadar?

Vakıfbank Sarıpanjur Konut Kredisi Nedir?

Vakıfbank Sarıpanjur konut kredisi bankanın müşterileri için sunduğu ayrıcalıklı kredi fırsatlarından birisidir. Konut kredisi kapsamında yer alan Sarıpanjur ile isteyen herkes ev sahibi olabilir. Başvuru koşullarına uygunluk sağlayan banka müşterileri başvuru yollarından herhangi birisini tercih ederek saniyeler içerisinde başvurularını gerçekleştirebilir.

Sarıpanjur konut kredisi farklı kampanyalar ve anlaşmalara uygun olarak yeniden düzenlenebilir. Kentsel dönüşümde ya da kooperatif kontrolünde olan inşaatlarda müşterilere özel kredi kulanım seçenekleri sunulabilir. Özel durumlarda kredi planı, müşterinin ödeme koşullarına göre yeniden şekillendirilir. Temel amaç tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak ve şekillendirmektir. Bu doğrultuda normal kredi koşullarının yetersiz kalması halinde Sarıpanjur konut kredisi uygun şartları ile ön plana çıkar.

Vakıfbank Sarıpanjur Konut Kredi Faizi Ne Kadar?

Vakıfbank Sarıpanjur konut kredisinde ödeme sistemine dair bilgiler şöyle bir örnek ile açıklanabilir;

 • Çekilecek Kredi Tutarı: 150.000 TL
 • Vade: 60 Ay
 • Aylık Ödeme Tutarı: 3.606 TL
 • Faiz Oranı: %1,29
 • Faiz Tutarı: 66.383,67 TL
 • Diğer Masraflar: 1.850 TL
 • Toplam Ödenecek Tutar: 218.233,67 TL
  Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Vakıfbank Sarıpanjur konut kredisi minimum 3 ay, maksimum 120 ay vade seçeneklerine sahiptir. Konut kredisinden yararlanmak isteyenlerin çekebilecekleri maksimum kredi tutarı 1.500.000 TL’dir. Kredinin maksimum karşılama oranı ise %80’dir. Çekilen krediler %1,29 faiz oranı ile müşterilere verilir. Kolay ödeme seçenekleri sunması nedeni ile ev sahibi olmak isteyenler için sunulan en iyi fırsatlardan birisidir.

Vakıfbank Sarıpanjur Konut Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank Sarıpanjur konut kredisine başvurmak isteyenler telefon bankacılığı ya da internet şubesi aracılığı ile başvurularını gerçekleştirebileceği gibi fiziksel olarak banka şubelerine de gidebilir. Burada müşteri ilişkileri ile yapılacak ön görüşmenin ardından eğer uygun kriterlere sahipse başvuru işlemi alınır. Başvurunun olumlu sonuçlanmasının ardından ise verilecek olan kredi miktarı müşterilerin hesaplarına aktarılır.

İyi bir kredi notunuz varsa ve yakın dönemde herhangi bir yasal takibe girmediyseniz kredi için uygun şartların çoğuna sahipsiniz demektir. Diğer zorunlu olmayan şartları da taşıyorsanız, bankanın sunacağı hayat sigortasını yaptırarak bankanın verdiği konut kredisi fırsatından yararlanabilirsiniz.

Vakıfbank Sarıpanjur Kredisi Özellikleri Neler?

Vakıfbank Sarıpanjur kampanyası, konut finansman ürünleri arasında yer alır. Birçok bankanın aksine, bu kampanya konut almak isteyenlere birden fazla avantaj sunar. Ödeme açısından da kredi kullanıcılarını rahatlatan Sarıpanjur konut kredisinin temel özellikleri şunlardır;

 • 120 aya kadar vade seçeneklerine sahiptir.
 • Yeni ev almak isteyenler için geçerlidir.
 • Esnek ödeme planları ile her koşula uyum sağlar.
 • Artan ve azalan ödeme seçenekleri mevcuttur.
 • Alınmak istenen konut A sınıfında yer alıyorsa bu durumda ekspertiz tutarının %90’ına kadar kredi verilebilir.
 • Faiz oranları oldukça uygundur.
 • Kredi kullanım esnasında müşterilere zorunlu hayat sigortası yapılır.
 • Kredi onaylandıktan sonra satın alınacak olan konuta derece hipotek konur.
 • Kredi erken dönemde ödenerek kapatılmak istendiğinde, erken ödeme tazminatı almak mümkündür.
 • Erken ödeme tazminatı, 36 aydan daha fazla kalan ödemelerde %2 üzerinden hesaplanır. 36 aydan daha az kalan ödemelerde %1 olarak hesaplanır.
  Kuveyt Türk konut kredisi borcu yapılandırma

Sarıpanjur konur kredisi birçok özelliği ile diğer konut kredilerinden ayrılır. Diğer krediler genelde tek tip iken, Sarıpanjur kredisinde müşterilere birçok farklı seçenek sunulur. Ödeme planı hazırlanırken müşterinin istekleri ve maddi durumu göz önüne alınır. Uygun koşullarda kullandırılan kredi bu sayede rahat bir şekilde ödenir.

Ödeme planı hazırlama aşamasında taksit tutarı müşterinin talebine göre ana para üzerinden eşitlenebilir. Ayrıca istek doğrultusunda ekstra artan ya da azalan bir taksitli ödeme planı da oluşturulabilir.

Vakıfbank Sarıpanjur Konut Kredisi hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında gelin hep birlikte tartışalım. https://www.finanskredisi.com/vakifbank/ vakıfbank kampanyaları için sayfamızı güncel olarak takip edebilirsiniz.