yandex-izleme
FinansKredisi.com

Vakıfbank Sky Limit Nedir? Kaç Puan? Faiz Oranı Nedir? Kime Verilir?

3.214
Vakıfbank Sky Limit Nedir? Kaç Puan? Faiz Oranı Nedir? Kime Verilir?

Vakıfbank Sky Limit ; Kamu bankacılığında lider pozisyonlardan birine sahip olan Vakıfbank, SKY Limit ile yeni nesil bir yönetim hizmetini devreye sokuyor. Bankacılık sisteminde yer alan hizmetlerden birisi olan kredi kullanımında, birçok durumda müşterilere alt ve üst limitler sunuluyor. Vakıfbank SKY limit ile banka müşterilerine herhangi bir üst limit olmadan kredi kullanabilmeleri imkânı sunuluyor. Acil kredi ihtiyacınız varsa ve limitlere takılı kalmadan kullanmak istiyorsanız Vakıfbank DKY Limit hakkında detayları öğrenebilir ve hemen başvurusunuz yapabilirsiniz. Peki Vakıfbank Sky Limit Nedir? Vakıfbank Sky Limit Kaç Puan? Vakıfbank Sky Limit Faiz Oranı Nedir? Vakıfbank Sky Limit Kime Verilir?

Vakıfbank SKY Limit, özellikle kredi çekme sırasında limit ile karşılaşanların yüzünü güldürecek bir sistemdir. Yüksek krediye ihtiyacı olan müşteriler, birçok durumda bankacılık sistemi tarafından çekecekleri kredilerde limit sorunu yaşar. Vakıfbank buna çözüm olmak ve müşterilerinin ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmek için SKY Limit sistemini hayata geçirmiştir. SKY Limit, self servis bankacılık sisteminde online olarak limitleri yönetebilme olarak tanımlanır.

Vakıfbank Sky Limit Nedir?

SKY Limit, aylık belirli bir miktarın üzerinde gelire sahip olan banka müşterilerinin kullanabileceği bir ayrıcalıklı banka ödeme sistemidir. SKY kelimesi “Siz Kredinizi Yönetin” ifadesinin baş harfleri kullanılarak geliştirilmiştir. Söz konusu olan bankacılık hizmetinde müşterilerin kendi kredi limitlerini kendilerinin yönetilmesi amaçlanmıştır.

SKY Limit sisteminde banka müşterilerine önce yüksek sayılabilecek bir limit tanımlanır. Normalin çok üzerinde olan bu limiti daha sonra müşterilerin kendilerinin yönetmesi istenir. Müşteriler sunulan bu limiti istedikleri gibi kullanabilme hakkına sahip olur. Üstelik bu limit sadece kredide değil, sunulan diğer bankacılık ürünlerinde de kullanıma çık şekilde tanımlanır. Banka müşterileri dilerse ihtiyaç kredisi ya da kredi kartı gibi diğer bankacılık hizmetlerinde de bu esnek limit avantajından yararlanabilir.

  Vakıfbank Sözünle Kazan Kampanyası Nedir? Başvuru Nasıl Yapılır?

Vakıfbank Sky Limit Kaç Puan?

Vakıfbank SKY Limit sistemine dahil olmak isteyenler E-devlet üzerinden sahip oldukları güncel banka puanını öğrenebilir. SKY Limit sisteminden yararlanabilmek için müşterilerin üst düzey gelire sahip olmaları gerekir. Bankanın belirlediği bu akamın üzerinde geliri olduğunu beyan edenler, SKY Limit ile ayrıcalıklı kredi kullanma fırsatına sahip olabilir. Vakıfbank SKY Limit ile sahip olunabilecek avantajlar şu şekilde sıralanabilir;

  • SKY Limit ile Vakıfbank müşterileri birçok nakit ihtiyacına çözüm bulmuş olur.
  • Alınacak SKY limit krediler ile birçok bankacılık hizmeti daha fazla limit dahilinde kullanılır.
  • Sky Limit müşterilerinin birçok isteği bankacılık hizmetleri tarafından kısa sürede kabul edilir. Bu durum müşterilere zamandan tasarruf sağlar.
  • SKY limit onaylandıktan sonra, müşteriler istedikleri her an bu krediyi kullanabilme imkanına sahip olur.
  • Büyük sektörlerde hizmet yürüten banka müşterileri, anlık çözüm üretme imkanına sahip olur.

Vakıfbank Sky Limit Faiz Oranı Nedir?

Vakıfbank SKY Limit sisteminde tanımlanan faiz oranı piyasa koşullarına göre gayet makul seviyededir. Müşteriler bu hizmetten yararlanarak aylık %1.17’den başlayan faiz oranlarından yararlanabilirler. Kullanılacak olan bu faiz oranı, Merkez Bankası’nın yapacağı faiz değişikliğine göre değişerek yeniden düzenlenir.

Vakıfbank Sky Limit Kime Verilir?

Vakıfbank SKY Limit sisteminden yararlanmak isteyenler bankanı sunduğu birtakım özelliklere sahip olmalıdır. SKY Limit kullanmak isteyenler;

  • Uzun zaman itibari ile Vakıfbank müşterisi olmalıdır.
  • Müşteriler Vakıfbank’a ait olan kredi kartlarından en az 1 tanesini kullanmalıdır.
  • Bütün bankalar arasında geçerli olan yüksek kredi rakamlarına sahip olmalıdır.
  • Kullandıkları kredi kartlarının ortak limitleri bankacılık sistemindeki normal hizmet kapsamından yüksek seviyede olmalıdır.
  • Yüksek geri ödeme performansına sahip olmalıdır.

Bütün bu özelliklere sahipseniz, Vakıfbank’ın sunduğu SKY Limit hizmetlerinden dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.

Vakıfbank SKY Limit Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank SKY limit sisteminden yararlanmak isteyenler bankanın resmi internet sayfası üzerinden başvurularını yapabilirler. Bununla birlikte bankanın çağrı merkezi ile iletişime geçerek de bilgi alabilir ve başvurularını iletebilirler. Başvuru sırasında kullanıcılardan alınan bilgiler doğrultusunda sistemden değerlendirme yapılır. Böylece SKY Limit için kişilerin gerekli koşullara sahip olup olmadıkları incelenir. Uygun şartların taşınması durumunda müşterilerin SKY Limit başvuruları kabul edilir.

  Vakıfbank Yatırım Hesapları Nelerdir?

Vakıfbank web sitesi üzerinden başvuru yapmak isteyenlerin uzun süreli banka müşterisi olması gerekmektedir. Müşteriler buradan kısa süre içerisinde SKY limit başvuru sayfasına ulaşabilir.

SKY Limit hakkında siz ne düşünüyorsunuz? https://www.finanskredisi.com/vakifbank/ sayfamızı incelemeyi unutmayınız.