yandex-izleme
FinansKredisi.com

Kuveyt Türk #Ramazanpaylaşmaktır Harcadıkça Yetimler İçin İftar Bağışında Bulun

1.569
Kuveyt Türk #Ramazanpaylaşmaktır Harcadıkça Yetimler İçin İftar Bağışında Bulun

Kuveyt Türk #Ramazanpaylaşmaktır Harcadıkça Yetimler İçin İftar Bağışında Bulun. Ramazan ayı herkes için artık birlikteliğin bir sembolü haline gelmiştir ve paylaşmanın yoğun olarak yaşandığı bir ay olur. Bu ay boyunca, sahip olduğunuz, kurduğunuz, oturduğunuz tüm sofraları diğer insanlarla da paylaşmak ve bu paylaşım ile onların sofralarına katkıda bulunmak istersiniz. Maneviyatın oldukça yüksek olduğu bu ayda imkanlarınızı, sevdiklerinizle ya da hiç tanımadığınız ihtiyaç sahipleriyle elinizden geldiği kadar paylaşabilmeniz mümkün olur. Kuveyt Türk aracılığıyla, bu isteğiniz doğrultusunda ihtiyacı olan yetimlerle elinizdekileri paylaşabilir, sıcacık dokunuşunuzla yüzlerinde içten bir gülümseye sebep olabilirsiniz.

Kuveyt Türk Ramazan Kampanyası

Ramazan ayı bereket ayıdır. Birlik ve beraberliğin sıklıkla tecrübe edildiği, paylaşmanın bereketiyle geldiği bu ayda sizin de ihtiyaç sahipleri için katkınız olsun. Kuveyt Türk #Ramazanpaylaşmaktır Harcadıkça Yetimler İçin İftar Bağışında Bulun. Yapmanız gereken şey oldukça kolaydır. Kuveyt Türk Business Plus ve Miles&Smiles Business kartlarından herhangi birine sahip olmanız durumunda bu kampanya için siz de destek olabilirsiniz. Destekleriniz sayesinde ramazan ayı boyunca yetimler için kurulacak sofralar da büyümüş oluyor. Kampanya yalnızca 25 Mart – 20 Nisan tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında toplamda yapacağınız her 50 bin TL’lik harcamanız için Kızılay yetimlerin sofrası için 1 iftar bağışında bulunuyor. Bu kampanya aracılığıyla yetimler için kurulacak sofraya bir tabak da siz koymuş olun! Paylaşmanın ve birlikteliğin yoğun olarak yaşandığı bu ayda, Kuveyt Türk böyle güzel bir olaya vesile olabilmenizi kolaylaştıran bir aracı haline geliyor.

Kuveyttürk Ramazan

Ramazan ayı her sene olduğu gibi bu sene de paylaşarak, birlik beraberlik içinde geçiyor. Sofranıza ihtiyacı olan olmayan birçok insan misafir ettiğiniz bu ayda, yetimlere de ulaşmanız çok kolay. Kuveyt Türk #Ramazanpaylaşmaktır Harcadıkça Yetimler İçin İftar Bağışında Bulun. Kampanyanın detaylarına buradan erişim sağlayabilirsiniz. İşte kampanya detayları:

  • 25 Mart – 20 Nisan tarihleri arasında toplamda yapacağınız her 50 bin TL’lik alışverişiniz için Kızılay yetimler için 1 iftar bağışı yapıyor.
  • Ödemelerinizi ister taksitle ister taksitsiz yapabilirsiniz. İki ödeme türü de bu kampanyaya dahil olabilmenizi sağlar.
  • Tek seferde bu tutarda yapacağınız işlemler gibi birden fazla işlemden elde edilen tutar soncuyla da bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.
  • Dahil olduğunuz bu kampanya için gerçekleştirilecek olan iftar bağışları 20 Nisan itibariyle toplu olarak yapılacaktır.
  Bayram Kredisi Kampanyaları 2024

Yukarıda listelendiği gibi siz de bu tarihler arasında ihtiyacı olan yetimlerin kalbine dokunabilirsiniz. Üstelik ekstra yapmanız gereken hiçbir şey olmadan! Harcamalarınızı kampanya dahilinde yaparsanız Kuveyt Türk aracılığıyla ramazan ayı birlik ve beraberliğine katkıda bulunmuş olursunuz. Kuveyt Türk #Ramazanpaylaşmaktır Harcadıkça Yetimler İçin İftar Bağışında Bulun. Kuveyt Türk ihtiyacı olan yetimler için iftar sofralarını desteğinizle büyüterek sizin de katkıda bulunmanızı kolaylaştırıyor. Henüz Kuveyt Türk ailesinden değilseniz bile, kolay ve pratik bir şekilde Kuveyt Türklü olabilir ve ardından bu kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

Kuveyt Türk Ramazan Paylaşmaktır

Ramazan ayı her yıl bereketiyle gelir. Paylaşmanın yoğun olarak görüldüğü bir aydır. Bu ayda hiç tanımadığınız kişilerin bile gülümsemesine sebep olabilirsiniz. Kuveyt Türk #Ramazanpaylaşmaktır Harcadıkça Yetimler İçin İftar Bağışında Bulun. Bir Kuveyt Türklü olarak siz de yetim çocukların sofrasına destek olabilirsiniz. Kampanya detayları yukarıda belirtilmiştir. Belirtilen şekillerden herhangi birini kullanarak gerçekleştirmiş olacağınız toplamda 50 bin TL’lik alışverişlerinizde iftar bağışını sağlamış olursunuz. Bu kampanya hakkında bilmeniz gereken farklı detaylar da vardır.

  • Kampanyaya Business Plus ve Miles&Smiles Business kartları ile katılım sağlayabilirsiniz.
  • Belirtilen süre boyunca, sizin adınıza gerçekleştirilebilecek olan bağış sayısı en fazla 20 adettir.
  • Uygulamaya dahil olmak için yapılması gereken herhangi bir durum yoktur. SMS gönderilmesine gerek duyulmaz.
  • Kampanyalar bir diğer kampanyayla birleştirilemez. Kendi aralarında da kampanyaların birleştirilmesi mümkün değildir.
  • Kampanya dahilinde kazandığınız haklar yalnızca size aittir. Haklarınızı bir başkasına devredemezsiniz.

Tüm bu koşulları Business Plus ve Miles&Smiles kartlarınızla yapacağınız alışverişleriniz sonrası tamamlayarak siz de tarihleri kaçırmadan bu kampanyaya dahil olabilirsiniz. Paylaşmanın kıymetinin önemli olduğu şu dönemlerde çorbada sizin de tuzunuz olsun. Kuveyt Türk #Ramazanpaylaşmaktır Harcadıkça Yetimler İçin İftar Bağışında Bulun.

  Garanti Bankası Bayram Kredisi 2024

Bütün Kuveyt Türk makalelerimizi https://www.finanskredisi.com/kuveyt-turk/ güncel olarak bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca merak ettiğiniz bütün soruları yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.