yandex-izleme
FinansKredisi.com

Odeabank Görüntülü Görüşme ile Hesap Açma Nasıl Yapılır?  

1.585
Odeabank Görüntülü Görüşme ile Hesap Açma Nasıl Yapılır?  

Müşteri memnuniyeti garantili hizmetler sunan Odeabank, bankaya gitmeye gerek kalmadan kullanıcıların banka müşterisi olmalarını sağlıyor. Zamandan tasarruf sağlayan bu uygulama ile kullanıcılar dakikalar içerisinde banka müşterisi olabiliyor. Hesap gizliliği ve kullanıcı bilgilerinin saklı tutulduğu uzaktan erişim hizmetinde kullanıcılar açtıkları hesaplarda her türlü işlemi gerçekleştirme yetkisine de sahip olabiliyor.

Odeabank müşterisi olmak istiyorsanız ancak hesap açılışı için bankaya gidecek zamanınız yoksa, görüntülü görüşme ile siz de Odeabank müşterisi olabilirsiniz. Bankacılık dünyasının fırsatlarından yararlanmanız için tek yapmanız gereken akıllı bir cep telefonuna sahip olmaktır. Görüntülü görüşme koşullarını ve katılım şartlarını öğrenerek siz de bankanın müşterileri arasına katılabilirsiniz. Odeabank görüntülü görüşme ile hesap açma nedir ve Odeabank görüntülü görüşme ile hesap açma nasıl yapılır gibi soruların yanıtını yazının devamında bulabilirsiniz.

Odeabank Görüntülü Görüşme ile Hesap Açılışı

Odeabank görüntülü görüşme ile siz de bir vadeli ya da vadesiz hesaba sahip olabilirsiniz. Görüntülü görüşme sırasında size özel olarak tanımlanan bir finansal danışman ile birebir görüşme gerçekleştirirsiniz. Bir telefon ile bütün hizmetlere kolay bir şekilde ulaşabilir ve Odeabank müşterileri arasında yer alabilirsiniz.

“Yakından Bankacılık” sloganı ile müşterilerine hizmet veren Odeabank’ta artık hesap açma işlemleri oldukça kolay. Bankaya gitmeden istediğiniz tarihe kadar bir vadeli hesap açabilirsiniz. Veya yatırımlarınızı güvende tutmak için bir Odeabank vadesiz hesabına sahip olabilirsiniz. Bankada gerçekleştireceğiniz işlemlerin birebir aynısı, üst düzey kaliteli ve güvenilir koşullarda görüntülü görüşme ile sizlere sunulur. Yüzünüzü ekranda bulunan alana tanıttıktan sonra birebir olarak görüşmelerinizi geçekleştirebilir ve dakikalar içerisinde hesap açılışınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Odeabank Şubeye Gitmeden Hesap Açma

Odeabank görüntülü görüşme yaparak hesap açabilmeniz için;

 • Öncelikle bir akıllı cep telefonuna sahip olmanız gerekir.
 • Kullandığınız cep telefonu eğer NFC (Yakından erişim) özelliklerine sahipse bu sayede evraksız ve imzasız olarak banka personelleri ile görüntülü görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.
 • Bankacılık sistemi ile yapacağınız görüntülü görüşme sonrasında adres ve iletişim bilgileriniz güncellenir.
 • Görüşmenizin bitmesi ile adınıza tanımlanan vadesiz hesap kartı kuryeye verilir.
 • Bankanın anlaşmalı olduğu kargo firması ile adresinize yolar çıkartılan hesap kartınız, kısa süre içerisinde size ulaşır.
 • Adresinizden teslim alacağınız kartı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
  Kuveyt Türk #Ramazanpaylaşmaktır Harcadıkça Yetimler İçin İftar Bağışında Bulun

Odeabank Şubeye Gitmeden Hesap Açılışı Nasıl Yapılır?

Odeabank şubeye gitmeden hesap açılışı yapmak oldukça kolaydır. Basit adımlar ile dakikalar içerisinde bir görüntülü görüşme başlatabilirsiniz. Bunu yapmak için;

 • Odeabank mobil uygulamasını cep telefonunuza indirin.
 • Mobil uygulamayı açın.
 • Uygulama üzerinde ekranda yer alan “Müşteri Ol” butonunu tıklayın.
 • Ekrana gelen müşteri formunu eksiksiz bir şekilde doldurun.
 • Form doldurduğunuz esnada ekranda bulunan ve görüntülü görüşme seçeneği sunan kutucuğu işaretleyin.
 • Açılan yeni sayfada bankanın görüntülü görüşme temsilcileri yer alır. Bu aşamada cihazınızın mikrofon ve hoparlörünün açık ve kullanılabilir olduğundan emin olun.
 • Görüşmenizi gerçekleştirmeye başlayın.
 • Görüşme esnasında kimliğinizi ekrana doğru tutmanız ve okutmanız istenecektir. Bu adımları başarı ile uygulayın.

Bütün adımları ve sizden istenenleri eksiksiz şekilde yerine getirdiğiniz taktirde görüşme sonlandıktan sonra hesap açılış işleminiz gerçekleşecektir. İstediğiniz zaman hesabınıza mobil cihazınız üzerinden erişebilir ve bankacılık hizmetlerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Görüntülü Görüşme ile Hesap Açma İşlemleri

Görüntülü görüşme ile hesap açma işlemleri son dönemde en yeni bankacılık hizmetleri arasında yer alır. Zaman problemi yaşayan kullanıcıların kolay yoldan banka müşterisi olmasını sağlar. Görüntülü görüşme ile açılan hesapların, diğer müşteri hesaplarından hiçbir farkı yoktur. Birebir aynı özellikle sahip olan hesap ile her türlü bankacılık işlemini gerçekleştirmeniz mümkündür. Odebank’ın sizin için tanımlayacağı özel finansal danışmanınıza ulaşmak ve hesabınıza ilişkin detaylı bilgiye sahip olmak için mobil uygulama üzerinden bir görüntülü görüşme başlatabilirsiniz. 7/24 verilen uzaktan erişim hizmetleri doğrultusunda memnun edici hizmetler alabilmek için hemen Odeabank müşterisi olun.

Bankaya Gitmeden Hesap Açılır mı?

Gelişen teknoloji sayesinde artık bankalar da şubeye geçmeden müşteri kazanma için çeşitli sistemler gelişirmiştir. Bu doğrultuda kişisel bilgilerin gizliliği göze alınarak görüntülü görüşme sayesinde vadeli ve vadesiz hesap açılışı gerçekleştirmek mümkün olur. Bir banka müşterisi olmak isteyen kullanıcılar görüntülü görüşme seçenekleri sayesinde ıslak imzaya gerek kalmadan hesap açılışı gerçekleştirebilir.

  İcralık Olana Kredi Kampanyası Nedir?

Odeabank bilindiği gibi Türkiye’ye yeni giriş yapmış bir banka Bu Odeabank  hakkında sizin düşünceleriniz nedir? Yorumlar kısmında görüşünüzü bekliyoruz. Ayrıca diğer bankaların kampanyaları hakkında bilgi isterseniz buraya bırakıyoruz.