yandex-izleme
FinansKredisi.com

İNG Bank 500 TL Hediye Yakıt Kampanyası Nedir? Nasıl Başvuru Yapılır?

1.690
İNG Bank 500 TL Hediye Yakıt Kampanyası Nedir? Nasıl Başvuru Yapılır?

İNG Bank 500 TL Hediye Yakıt Kampanyası Nedir? Nasıl Başvuru Yapılır? Türkiye merkezli olan bu banka 1984 yılında hizmete başlamıştır. ING Bank, sağladığı birçok hizmetle müşterilerinin yanında olmuştur ve olmaya da devam ediyor. ING Bank bu seferde akaryakıt kampanyası ile oldukça konuşuluyor. Detaylarını merak ettiğiniz bu kampanya hakkında tüm bilmeniz gerekenler burada yer alıyor. İNG Bank 500 TL Hediye Yakıt Kampanyası Nedir? Nasıl Başvuru Yapılır? Katılım şartları nelerdir? Başvuru süreci hakkında bilmeniz gereken her detaya ilerleyen satırlarda değineceğiz.

ING Bank 500 TL Akaryakıt Kampanyası

ING Bank akaryakıt harcamalarınızı Petrol Ofisi’nde yapma sözünüze, 500 TL hediye ediyor. Yapmanız gereken çok basit. 12 ay boyunca her ay 500 TL yakıt alım sözünüzde bu fırsatı yakalamanız mümkün oluyor. Bu ödemeyi de ING Kredi Kartınız ile Petrol Ofisi mobil ödeme üzerinden yapmanız gerekiyor. Bu işlem sonrasında anında ulaşabileceğiniz 500 TL sizin için hediye! Siz de hemen bu kampanyaya katılım sağlayarak, kartınıza 500 TL yükleme şansını yakalayabilirsiniz. Tabii bununla birlikte kalmamanız gerekiyor. Ardından mutlaka ING Kredi Kartınız ile Petrol Ofisi mobil aracılığıyla her ay 500 TL akaryakıt harcaması yapmanız gerekiyor. Gelin, İNG Bank 500 TL Hediye Yakıt Kampanyası Nedir? Nasıl Başvuru Yapılır? daha detaylı bir şekilde katılım şartlarını inceleyim.

ING Bank Akaryakıt Kampanyası Katılım Şartları

Öncelikle kampanyaya katılım ile dahil olunduğunu belirtmek gerekir. ING Bireysel Kredi Kartı sahipleri olarak ING Mobil kampanyalar kısmından kampanyaya katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Katılım sağlandığı takdirde bazı koşullar kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar şunlardır:

  • Bir kampanya dönemi 12 aydır.
  • Katılım yaptığınız ay harcama sözünüzü gerçekleştirdiğiniz takdirde, ilk ay olarak sayılır.
  • Eğer harcama sözünü yerine getirmemiş olursanız, bir sonraki ay ilk ayınız sayılarak sonraki 11 ay boyunca devam eder.
  • Devam eden aylarda harcama sözününüz gerçekleştirmediğiniz takdirde 12 aylık süreciniz devam etmekle birlikte, harcama yapılmayan aylar eksik olarak hesaplanır.
  • Sürece dahil olan 12 ay boyunca, her ay ING Kredi Kartınızı kullanarak Petrol Ofisi Mobil uygulama üzerinden mobil ödeme yoluyla en az 500 TL olarak yakıt harcaması yapmanız istenir.
  Fibabanka ile Sağlık Çalışanlarına 200 TL Harca 20 TL Kazanma Kampanyası 

Bu şartları sağlayabileceğinizi düşünüyorsanız siz de hemen başvuru yapabilirsiniz. İNG Bank 500 TL Hediye Yakıt Kampanyası Nedir? Nasıl Başvuru Yapılır? hakkında bilmeniz gerekenlerin çoğuna yukarıda yer verilmiştir. Bundan sonra kampanyaya dahil olarak, hediye 500 TL’yi hemen elde edebilirsiniz.

ING Akaryakıt Kampanyası Başvuru

İNG Bank 500 TL Hediye Yakıt Kampanyası Nedir? Nasıl Başvuru Yapılır? Petrol Ofisi mobil uygulama üzerinden erişim sağlayabileceğiniz bu kampanya dahilinde ING Kredi Kartınız aracılığıyla mobil ödeme işlemi gerçekleştirebilmek için kartınızın bu uygulama üzerinde mobil ödeme için tanımlı olması gerekir. Bunun için yapmanız gerekenler oldukça basittir.

  • Petrol ofisi mobil uygulamasını indirin.
  • Uygulama içerisinde bulunan Öde-geç sekmesine yakıt harcamasını yapacağınız plakanın ve kredi kart numarasının kaydedilmesi gerekir. Gerekli kayıt işlemini sağlayın.
  • Kampanya katılımınız gerçekleştirildikten sonra ING Kredi Kartınıza “PO Aylık Yakıt Bizden” açıklaması ile 500 TL hesabınıza geçmiş olur.

Kampanya dahilinde olan 12 ayın sonunda, sizden beklenen 12 ay boyunca her ay ING Kredi Kartınız ile Petrol Ofisi mobil uyguma üzerinden mobil ödeme yaparak her ay en az 500 TL akaryakıt harcaması gerçekleştirmediğiniz takdirde, harcama gerçekleştirmediğiniz ay sayısı temel alınarak “PO Harcama Sözü Geri Alım” açıklaması ile tarafınıza borç yansıtılacaktır. Örnek bir hesaplama olarak 7 ay ödenmediği üzerinden açıklayabiliriz. (500/12)*7=291,6 TL olarak borcunuz yansır. Kampanya katılım sağladığınız ay itibariyle başlamış olacaktır. Katılımınız sonrasında ING Kredi Kartınız ile 12 ay boyunca verdiğiniz her ay 5oo TL akaryakıt harcama sözünüzün sorumluluğu size aittir. Kampanya 1 Aralık 2021- 1 Haziran 2022 tarihleri arasında geçerlidir. Katılım sayısı 5000 ile sınırlıdır. 5000 katılım sayısına ulaşıldığı takdirde, kampanya bitiş tarihi beklenmeden sona ermiş olacaktır. Bu kampanyadan yalnızca ING Bireysel Kredi Kartı sahibiyseniz yararlanabilirsiniz. İNG Bank 500 TL Hediye Yakıt Kampanyası Nedir? Nasıl Başvuru Yapılır? hakkında verilmiş olan tüm bu bilgiler sayesinde, kampanyaya kolay bir şekilde katılım sağlayabilirsiniz.

  Akbank 1e1 Davet Nedir? Tek Seferde Kaç TL Kazanılır?

Ülkemizde Akaryakıt’a gelen zamlardan dolayı ing bankasının bu tarz yapmış olduğu kampanyayı nasıl değerlendiriyorsunuz? Yorumlarda görüşlerinizi bekliyoruz.