yandex-izleme
FinansKredisi.com

Eminevim Peşinatlı Sistem İle Ev Sahibi Olun

3.477
Eminevim Peşinatlı Sistem İle Ev Sahibi Olun

Eminevim peşinatlı müşterilerine kendi evlerinin kapılarını açmaları için bir fırsat sağlamaktadır. Çeşitli yöntemler ve alternatiflerle ev sahibi yapan eminevim, müşterilerine peşinat sistemi üzerinden konut almalarına imkan sağlıyor. Üstelik kimseyi üzmeden sıkmadan.

Eminevim Taksit Hesaplama

Müşterilerin eminevim taksit hesaplama sistemi sayesinde taksitlendirmelerini ve ne kadar değerde bir eve sahibi olup, ödeyeceği tutarı kendilerinin belirlemesine olanak sağlıyor. Peşinat ödemelerinde verilen tutar belirlenen ev değerinden düşüldükten sonra kalan taksit tutarını bölerek aylık vade ve ödeme tutarı belirleniyor.

Verilen peşinat ve ödenen aylık taksitlerin durumuna göre vade sonunu beklemeden sisteme göre daha erken bir tarihte erkenden taksitlerinizi bitirebiliyorsunuz.

Sizden istenilen ücret sadece organizasyon bedelidir bunun sağlanması için alınan bedel dışında hiç bir extra bedel talep edilmez. 100.000 TL tutarında bir ev için katılım gösterirseniz 20.000TL peşinat ve 1000TL’lik taksitlerle 80 ay vade yapılabilir. 30 ay’da ise konut bedelinin teslimatı sağlanır.

Siz evinizde otururken kira ödemeden taksitlerinizi eminevim ‘e ödersiniz. Bu konuda grup sınırlaması yoktur teslimat zamanı gelmemiş kişiler dilediğinde konut tutarını, taksit bedelini düşürebilir yada arttırabilir.

Eminevim Güvenilir mi?

Eminevim yılların tecrübesi ile bu tür hizmetler sunmaktadır. Eminevim güvenilir mi diye düşünebilirsiniz ancak topladığımız bilgilerde 2005 yılından itibaren bu zamana kadar 100.000 ev ve otomobil teslim ettikleri, Türkiye genelinde 1170 personel bulundurdukları ve yine 101 şube’de hizmet verdiklerini söyleyebiliriz.

Faiz olmadığı için sistemde sadece operasyon ücreti yani sizin bir grup içerisinde bulunmanızı, ödemeleriniz tamamlanmadan ev sahibi olmanızı aynı zamanda kira yerine kendi evinize taksit ödemesi yapmanızı sağladıkları için belli bir hizmet tutarı almaktalar.

Eminevim Caiz mi?

Bu tutarı sizin için çalıştıkları, koşturdukları için aldıklarından dolayı kafalardaki eminevim caiz mi sorunundaki perdeyi kaldırmış olacaktır diye düşünüyoruz. Hiç bir şey yapmadan sadece size ev almanız için para veren ve bunun içinde neredeyse verdiği paranın yarısından fazlası kadar geri isteyen bir ticaret firmasımı yoksa sizin için grup oluşturup insanları bir araya toplayıp onların dönüşümleri ile herkesi ev sahibi yapan diledikleri evleri alıp kişilere taksitleri bitmeden evlerini teslim eden bir firmamı daha caiz durumdadır herkesin kendi vicdani değerlendirmesidir.

  Eminevim Kimin, Güvenilir mi ?

Eminevim Projeleri!

Ödemelerde sıkıntı yaşadığınız durumlarda ise taksitlerinizi dondurabilir dilediğiniz zaman tekrar başlatabilirsiniz. Çoğu bankalara göre daha avantajlı olduğundan dolayı eminevim projeleri daha kâr’lı olmaktadır diğer türlü kredi almakta zorluk çekerken bankalar esneklik göstermeyebilir.

Dondurma yada yapılandırma yapmayabilir bu konuda mecburiyetleri yoktur ancak eminevim sözleşmesinde belirtildiği zaman açık bir şekilde işlemlerinizi rahatlıkla esnetebilir dilerseniz çekilebilirsinizde. Umarım en kısa sürede sizlerde ev sahibi olur ve kendi evinizin kapılarını açarsınız.