yandex-izleme
FinansKredisi.com

Eminevim Kimin, Güvenilir mi ?

3.649
Eminevim Kimin, Güvenilir mi ?

Eminevim Kimin ?

Eminevim ile konut yada taşıt sahibi olmak isteyen kişilerin aklındaki ilk soru hep aynı Eminevim güvenilir mi? Yaklaşık olarak 26 yıldır Türkiye piyasasında ilk olarak otomotiv sektörü ile giriş yaparak hizmet vermeye başlamış ardından ise farklı çalışma sistemleri türeterek insanların ilgisini ve beğenisini kazanmıştır. 1991 yılında ilk olarak emin otomotiv aş olarak faliyet gösteren şirket 1992 yılında “El Birliği Sistemi” adı altında farklı bütçelere sahip kişilere hizmet vermek için ürünlerde çeşitli gruplandırmalara gitmişler ve herkese hizmet verecek seviyeye gelmişlerdir.

1993 yılında ise sadece gelir seviyesi üst sıralarda olan kişilerin araç sahibi olabildiği dönemlerde “Herkes otomobil sahibi olabilir” fikri ile herkesi araç sahibi yapmaya başlayarak çalışmalarını sürdürmüşlerdir.

1994 yılında ise hızlı gelişmelerinin sonucunda sadece bulundukları ofisten değil artık bulundukları bina üzerinden hizmet vermeye başlamışlardır. 1997 yılında ise Emin Otomotiv A.Ş artık bazı kesimleri rahatsız etmiş ve faizsiz olarak sağladığı çalışma türü ile faiz alan kişiler bu durumdan rahatsız olmuşlar ve kara liste ve baskı kurmaya çalışmışlardır.

Eminevim Güvenilir mi ?

Yıllar geçtikçte güçlenen bir yapıya sahip olan Eminevim 2000 yılında büyümenin zirvesini yaşamıştır ve hala büyümeye devam etmektedir Türkiye’nin 67 bölgesinde temsilcilikleri bulunan o zamanın ismi ile Emin otomotiv kendi alanında lider haline gelmiştir. Bu dönemler içinde Türkiye çeşitli krizler, saldırılar ve darbelere maruz kalmıştır bir çok firma batmış ve silinmiş ortadan kaybolmuştur o dönemin yabancı parası “mark” tavan yapmış herkes borçlanmış ve ülke çeşitli krizlere girmiştir.

Eminevim 2005 yılında faliyet vermeye başlamış ve dileyen herkesi iki anahtar sahibi yapmaya karar vermiştir hem ev hemde araba sahibi yapan emin evim ve eminotomotiv artık bir şirketler grubu olmaya adım atmıştır. EminEvim ile hayaller artık gerçeğe dönüşüyor ve uzun yıllardır otomobil ve konut sahibi olamayanlar faizsiz bir şekilde hem konut hemde otomobil sahibi oluyorlar. Bu şirket kurulduktan 10 yıl sonrasında yani 2015 yılında tam 90 şube ve 90.000 Teslimat gerçekleştirmiştir.

  Eminevim Taksit Hesaplama İşlemi