yandex-izleme
FinansKredisi.com

Akbank Direkt Mobil İnternet Bankacılığı

2.972
Akbank Direkt Mobil İnternet Bankacılığı

Akbank Direkt Mobil

Akbank Direkt ile işlemlerinizi şubeye gitmeden direkt olarak mobil olarak yapın kartınız olmadan da Akbank Direkt ile referans kodunuzu alabilir ve en yakın ATM aracılığı ile kolayca paranızı çekebilirsiniz.

Akbank sizlere Direkt fark yaşatacağından emin olabilirsiniz artık şubelere gitmeye gerek duymayacaksınız bilgisayarınızdan yada laptopınızdan bankacılık için gerekli olan tüm işlemlerinizi günün 24 saati Akbank Direkt ile internete bağlanarak sağlayabileceksiniz.

Akbank Direkt Mobil İnternet Bankacılığı

Mevduat hesapları olanlar mevduat oranlarından ve döviz kurlarından yararlanabiliyor avantajlı ücretlerle bankacılık işlemlerinizi yaparken zamandan ve paranızdan kazanabiliyorsunuz. Farklı bölgelerde düzenlenen tatil kampanyaları ile sizlere benzersiz bir deneyim yatmaya çabalayan direkt ile farklı sektörlerle farklı düzeyde yapılan anlaşmalar sonucu direktlilere özel indirimler sağlayabiliyor

E-Devlet kapısına akbank direkt ile aşağıdaki yöntemleri kullanarak hızlıca giriş yapabilirsiniz
Akbank Direkt İnternet’e giriş yaptıktan sonra e-Devlet Kapısı butonuna tıklayabilirsiniz yada www.turkiye.gov.tr sitesi üzerinden internet bankacılığı sekmesini seçerek Akbank Direk logosuna ulaşabilir giriş yapabilirsiniz.
AkBaank Direkt Mobil İnternet ile müşteri numaranızı veya TC kimlik numaranızla giriş yapabilirsiniz şifrenizi hatırlamıyorsanızda Akbank kolaylık sağlayıp Şifre Al butonu ile yeni şifre alabilirsiniz.

  Akbank İphone Kampanyası Nedir? Şartlar Nedir?