yandex-izleme
FinansKredisi.com

Taşıt Kredisi Başvurusu

3.286
Taşıt Kredisi Başvurusu

Taşıt Kredisi Başvurusu

Günümüzde artık araç markalarının çok daha cazip araç fiyatları sunması ve bankaların kolay taşıt kredisi onayı vermeleri sayesinde taşıt kredisi hesaplama işlemi yaparak araba satışlarının rakamları her geçen gün yükselmeye devam etmektedir. Sıfır araç satın almak isteyen kişiler için bankalar sıfır araç kredisi kullandırırken, kullanılmış araçları satın alacak olan kişiler için ise ikinci el araç kredisi paketleri kullanıma sunulmaktadır. Gelişen teknolojiyi başarılı bir şekilde kendi sistemlerine entegre etmeyi başaran bankalar sayesinde artık taşıt kredisi başvuruları banka şubelerinin yanı sıra bankaların internet siteleri ve bankaların müşteri hizmetleri telefon numaraları üzerinden dahi yapılabilmektedir.

Vakıfbank Taşıt Kredisi Başvurusu

Türkiye’nin en büyük ve en güçlü bankaları arasında yer alan Vakıfbank taşıt kredisi paketleri ile cazip koşullar altında yeni arabanızı satın almanıza olanak sağlamaktadır. Vakıfbank taşıt kredisi paketlerinde ikinci el taşıt kredisi için de oldukça cazip taşıt kredisi faiz oranları ile uygulanmakta olup kredi başvurusu içinde farklı alternatifler sunulmaktadır. Bu sene 63. kuruluş yıl dönümünü kutlayan banka kefilsiz araç kredisi vermesinin yanı sıra diğer bankalardan farklı olarak hayat sigortası zorunluluğu da uygulamamaktadır. Vakıfbank şubeleri ve internet şubesinin yanı sıra Vakıfbank müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0850 222 0 724 numarasından da başvuru yapmanıza izin verilmektedir. Vakıfbank araç kredisi başvurusu için burayı tıklamanız yeterli olacaktır.

ING Bank Taşıt Kredisi Başvurusu

En kolay kredi veren bankalar arasında yer alan ING Bank ihtiyaç kredisi paketleri kadar taşıt kredisi paketleri ile de adından söz ettirmektedir. “Beğendiniz araba artık hayal değil” sloganı ile araç kredisi başvurularını kabul eden banka, aynı zamanda kredi notuna kredi faiz oranları belirlediği için yüksek kredi notu ortalaması olan kişilerin daha cazip kredi faiz oranları ile kredi kullanmalarına olanak sağlıyor. ING Bank 2 el araç kredisi yaş sınırı içinde 8 yaş sınırı uygulanmakta olup 48 ay vadeli taşıt kredisi kullanımına izin verilmektedir. ING Bank taşıt kredisi başvurusu için burayı tıklamanız yeterli olacaktır.

  En uygun otomobil kredisi alma yöntemi

Halkbank Taşıt Kredisi Başvurusu

3 ay ertelemeli taşıt kredisi kullandıran bankalar arasında yer alan Halkbank araç kredisi paketlerinde 48 ay vadeli araç kredisi seçenekleri sunmaktadır. Halk Bankası sıfır araç kredisi paketlerinde KASKO yaptırmayı zorunlu tutmamakla beraber Halk Bankası KASKO paketlerini seçen kişilere indirimli taşıt kredisi faiz oranları uygulanmaktadır. Halk Bankası tarafından uygulanan ikinci el araç kredisi yaş sınırı olarak ise 5 yaş uygulanmaktadır. Halk Bankası taşıt kredisi dosya masrafı olarak ise 105 lira tahsil edilirken araç kredisi faiz oranları ile seçilen vadeye bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Halk Bankası taşıt kredisi başvurusu için ise tek yetkili kanal Halk Bankası şubeleri olarak öne çıkmaktadır.

Akbank Taşıt Kredisi Başvurusu

İkinci el araç kredisi kullanmak isteyen pek çok kişi “Akbank taşıt kredisi kaç yaşa kadar?” sorusunu yöneltmektedir. Akbank 2 el taşıt kredisi yaş sınırı olarak 5 yaş sınırı uygulanmakta olup ikinci el araç kredisi başvurusu sadece Akbank şubeleri üzerinden yapılmaktadır. Rehinsiz araç kredisi veren bankalar arasında yer alan Akbank yine KASKO zorunluluğu da uygulamamaktadır. Akbank araç kredisi kullanmak isteyen kişilerin 18 yaşını doldurmuş olmaları ve kredi notu ortalamalarının kredi kullanabilir seviyesinde yer alması zorunludur. Akbank sıfır araç kredisi başvurusu hem şubelerden hem de internet üzerinden yapılabilmekte olup Akbank taşıt kredisi başvurusu için burayı tıklamanız yeterli olacaktır.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Başvurusu

Araç rehini karşılığında kredi kullandıran Ziraat Bankası taşıt kredisi paketlerinde 48 ay vadeli kredi kullandırmakta olup sıfır araç kredisi için başvuruda bulunan kişilere düşük kredi notuna dahi kolay kredi onayı verilmektedir. Ziraat Bankası 2 el araç kredisi için diğer bankalarda da olduğu gibi 5 yaş sınırını uygulamakta olup kredi kullanmak isteyen kişilere satın alacakları aracın toplam değerinin yüzde 70’i oranında kredi kullandırılmaktadır. Ziraat Bankası araç kredisi başvurusu için Ziraat Bankası şubeleri ve Ziraat internet şubesi kanallarının yanı sıra Ziraat Bankası mobil şube, Ziraat Bankası internet sitesi, Ziraat Bankası ATM’leri ve Ziraat Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0850 220 00 00 numarasından hizmet almanız mümkündür. İnternetten Ziraat Bankası araç kredisi başvurusu için ise burayıtıklamanız yeterli olacaktır.

  Vakıfbank 2. El Taşıt Kredisi Nasıl Başvurulur? Şartlar Nedir? 

İş Bankası Taşıt Kredisi Başvurusu

Türkiye’nin ilk bankalarından biri olan ve hala ülkemizin en güçlü bankaları arasında yer alan İş Bankası taşıt kredisi başvurularında müşterilerine oldukça cazip koşullar sunmaktadır. Bireysel araç kredisi paketlerinde ruhsatında sadece “hafif ticari araç” yazan araçlar ve binek otomobillere kredi onayı veren banka sıfır araç kredisi ve ikinci el araç kredisi başvurularını kabul etmektedir. Kefilsiz taşıt kredisi kullandıran banka araç rehini karşılığı kredi kullandırmaktadır. İş Bankası internet şubesi müşterilerine hızlı kredi limitleri tanımlanmakta olup online İş Bankası taşıt kredisi başvurusu için burayı tıklamanız yeterli olacaktır.

Garanti Bankası Taşıt Kredisi Başvurusu

Taşıt kredisi kampanyaları ile adından sıklıkla söz ettiren Garanti sıfır araç kredisi ve ikinci el araç kredisi paketlerinde 48 ay vadeli kredi kullanımına izin vermektedir. Garanti Bankası 2.el taşıt kredisi yaş sınırı olarak ise kullanılmak istenen vade süresi ile araç yaşı toplanmak sureti ile en fazla 108 ay olacak şekilde kredi başvuruları oluşturulmaktadır. Yani 7 yaşındaki ikinci el araç satın almak isteyen kişilerin en fazla 24 ay vadeli taşıt kredisi kullanmalarına izin verilmektedir. Garanti Bankası taşıt kredisi başvurusu için farklı pek çok alternatif sunulmakta olup online Garanti Bankası araç kredisi başvurusu için burayı tıklamanız yeterli olacaktır.

Denizbank Taşıt Kredisi Başvurusu

Araç kredisi kullanarak araba satın almak isteyen kişilerin en çok tercih ettikleri bankalar arasında yer alan Denizbank sıfır araç kredisi ve ikinci el araç kredisi başvurularında uygun kredi faiz oranları ile rakiplerinin bir adım önüne geçmeyi başarmaktadır. 3 ay ertelemeli araç kredisi kullandıran Denizbank taşıt kredisi dosya masrafı ve faiz oranları ile müşterilerine daha iyi koşullarda kredi kullanma fırsatı sağlamaktadır. Denizbank araç kredisi paketlerinde kasko ve hayat sigortası yaptırılması zorunlu olmamakla beraber bunları yaptıran kişilere ise yüzde 0,02 oranında kredi faiz oranlarında indirim uygulanmaktadır. Denizbank online taşıt kredisi başvurusu için burayı tıklamanız yeterli olacaktır.

  Taşıt Kredisi Hesaplama

Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi Başvurusu

İkinci el araç kredisi yaş sınırı için en esnek davranan bankalar arasında yer alan Yapı Kredi Bankası 2. el yaş sınırı olarak 10 yaş sınırını uygulamaktadır. “Siz aracınızı alın, gerisini bize bırakın!” sloganı ile araç kredisi kullandıran Yapı Kredi diğer bankalardan farklı olarak kefilsiz ve ekspertiz süreci işletmeden kolay kredi onayı vermektedir. Bankanın kredi paketlerinde 48 ay vade seçeneği sunulmakla beraber Yapı Kredi taşıt kredisi faiz oranları yüzde 1,27 seviyesinden başlamaktadır. Yapı Kredi Bankasının taşıt kredisi paketlerinde ki tek handikabı ne yazık ki sadece Yapı Kredi şubeleri üzerinden taşıt kredisi başvuru formu doldurulmasına müsaade etmesidir. Ne yazık ki Yapı Kredi internet sitesi üzerinden online taşıt kredisi başvuru işlemleri yapılamamaktadır.