yandex-izleme
FinansKredisi.com

Anında kredi kartı veren bankalar

2.764
Anında kredi kartı veren bankalar

Anında Kredi Kartı Veren Bankalar

Anında kredi kartı veren bankalar arasında şuanda en revaçta olan garanti bankası arkasından ise iş bankası ve yapı kredi gelmekte onları takip eden finansbank ise aynı hızda anında kredi kartı veren bankalar arasında yer almakta.

Anında kredi kartı alabilmek için öncelikle en seri şeklini anlatayım size bankaların şubelerine gitmeniz lazım diğer türlü internet üzerinden kredi kartı başvurusu yapma ile sistemden kredi kartı talep ederseniz kargolama vs. derken süre uzayacaktır. Şubelerden anında kredi kartı alabilmek için başvuru yapıyorsunuz ve size hemen kullanabileceğiniz geçici bir kredi kartı direk şubede teslim ediyorlar o gün içinde kullanmaya başlayabiliyorsunuz ve takip eden günlerde ise yeni kredi kartınız elinize geliyor ve artık onu kullanmaya başlıyorsunuz. Yeterki kredi notu puan durumunuzda sıkıntı olmasın kredi kartı notu düşük kişiler için ise https://www.finanskredisi.com/kredi-notu-yukseltme-yollari-hizli-yuseltme-taktikleri/ bu linki takip ederek diğer konumuzdan faydalanabilir ve ardından kredi kartı talebinde bulunabilir en kısa ve özet hatları ile anlatmaya çalıştık aklınıza takılanları yorum bölümüne yazmayı ihmal etmeyin sorularınızı cevaplayalım.

Gelişen ve değişen dünya ile birlikte online alışverişlerin arttığı günlerde kredi kartları da önemini arttırdı. Siz de anında kredi veren bankaları ve nasıl başvuru yapacağınızı öğrenmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin. Kredi kartı başvurusunun onaylanması kredinin onaylamasına oranla daha yüksek ihtimaldir. Ancak kart başvuru yaparken de dikkat etmeniz gereken konular vardır. Bunlardan birincisi tüm bankalara aynı anda başvuru yapmamanızdır, çünkü tüm bankalar bütün başvurularınızı görüntüleyebilir ve bu durum kredi notunuzu olumsuz yönde etkiler.

Geliri Olmayanlar İçin Kredi Kartı Başvurusu

Eğer bankalara beyan edeceğiniz bir geliriniz yok ise öncelikli olarak düşük limitli kart başvuruları yapmanız gerekir. Bu başvuruların onaylanması daha kolay olacaktır. Kartınızı kullanarak düzenli ödeme talimatlarına uyarsanız banka ile olan güven ilişkiniz sağlanmış olacaktır. Bu düzenli ödemeler sayesinde artan kredi notunuz ve bankaya vermiş olduğunuz güven ile limit artışı talep edebilirsiniz.

  Kredi Kartı Borç Ödeme

Bankalar Hangi Koşullarda Kredi Kartı Verir

Kredi kartı taleplerinde bankaların ilk olarak baktığı kredi notunuzdur. Eğer kredi notunuz düşük ise en kolay kredi kartı veren bankalar bile kart başvurunuzu onaylamayabilir.

Kredi notunu belirleyen faktörler şunlardır;

  • Kredi ve kredi kartı ödeme düzeni
  • Mevcutta bulunan kredi kartı veya kredi borcu
  • Yeni alınan kredi
  • Kredi kullanma – talep etme sıklığınız
  • Diğer sebepler

En kolay kart veren bankalar bile bu kriterleri değerlendirmeye alır. Mevcut borçlarınızı düzenli ödemek tek başına bile kredi notunuzu yükseltmeye yetecektir. Sahip olduğunuz kredi kartlarınızı, kredilerinizi gününde ödemeniz yeni başvurulara anında ve olumlu yanıt almanızı kolaylaştıracaktır.

Bankalar Öğrenciye Kredi Kartı Veriyor Mu?

Öğrenciler gelir belgesi sunmadan bankalardan kolaylıkla kredi kartı alabilirler. Öğrenciye kredi veren bankalardan herhangi birisine öğrenci belgesi veya öğrenci kimliği ile başvuru yapmaları yeterli olacaktır. Peki, öğrencilere kredi veren bankalar hangileri? Denizbank , Garanti BBVA, TEB, İş Bankası, Akbank, Vakıfbank , Ziraat Bankası ve Yapıkredi bankaları öğrencilere kredi kartı veren bankalar arasındadır.

Teminatlı Kredi Kartı Nedir?

Eğer yaptığınız tüm kredi kartı başvuruları olumsuz sonuçlandı ise bir diğer kredi kartı alma yöntemi olan teminatlı kredi kartını denemelisiniz. Bankalar bu yolla en kolay şekilde kredi kartı hizmeti verir. Kredi kartı talep ettiğiniz bankada bulunan vadesiz hesaba talep edeceğiniz kart limiti kadar para yatırdıktan sonra kredi kartı başvurusu yaparak hesabınızda bulunan parasın % 80 ‘ i kadar limitli kart sahibi olabilirsiniz. Bu yöntem ile kredi kartı sahibi olup, düzenli ödemeler sağlandığında banka ile güven ilişkiniz pekişecek ve kredi notunuz yükselecektir. Kredi notunuzun yükselmesi ile yapacağınız kredi kartı, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi gibi başvurularınıza olumlu dönüşler alma şansınız artacaktır.

  Anadolu Ticari Kart Nedir? Müşteriler BP’deki İndirimden Nasıl Faydalanır?

Teminatlı Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri

Teminatlı kredi kartı yöntemi ile diğer kredi kartlarından hiçbir farkı olmayan kartlara sahip olabilirsiniz. Başvurularınızı şubeye giderek yapabilirsiniz. Ancak her bankanın teminatlı kredi kartı verme oranı kendi belirlediği oranlarda olup değişkenlik gösterir. Başvuru yapmadan önce araştırma yapmanızı öneririz. İşte teminatlı kredi kartı veren bankalar; Kuveyt Türk, ING Bank, Albaraka, Fibabanka, Garanti ve Ziraat Bankasıdır.

Sms ile Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

SMS ile şubeye gitmeden kolayca başvuru yapabilir ve kısa süre içerisinde ön değerlendirme sonucunuzu öğrenebilirsiniz. SMS ile başvuru yapmanın yanı sıra bir diğer yöntem ise online başvurulardır. İnternetten anında kredi kartı veren bankalar ise; ING Bank, Garanti BBVA, TEB, Ziraat Bankası’dır.