yandex-izleme
FinansKredisi.com

Burgan Bank Cashback Nedir? Ne işe Yarar?

1.535
Burgan Bank Cashback Nedir? Ne işe Yarar?

Burgan bank Cashback nedir? Ne işe yarar? Burgan bank sürdürmüş olduğu kampanyalardan birine yenisini ekleyerek müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Burgan bank Cashback uygulaması ile müşterilerine çeşitli alanlarda yapmış olduğu harcamaların bazılarını karşılamakta bazılarında ise geri ödeme yapmaktadır. Böylelikle birçok alanda müşterilerinin kâr elde etmesini sağlar. İndirimlerle dolu bu uygulama ile gerek dijital gerek tiyatro ve sinema sektöründe gerekse havalimanı ile olan harcamalarda çeşitli avantajlar yaratılmaktadır. Harcadıkça para kazanmak isteyen birçok müşteri tercihini Burgan bank Cashback uygulamasını tercih etmektedir.

Cashback Uygulama Çeşitleri

Cashback uygulaması sadece tek bir alanda değil bir çok alanda geçerlidir. Bu alanlardan bir yada bir kaçı seçilerek uygulamadan faydalanabilir. Uygulamada her çeşit kendine has bir avantaja sahiptir. Banka müşterileri uygulama üzerinden istediği çeşitleri seçerek avantajlardan yararlanabilir. Cashback çeşitleri ve avantajları şöyledir;

Dijital Platformlar Cashback Uygulaması

Dijital platform en çok tercih edilen ve sıkça kullanılan bir alandır. Bu alan üzerinden çeşitli filmler, diziler ve eğlence platformları takip edip izlenebilir. Burgan bank Cashback uygulaması nedir? Ne işe yarar? Yalnız bununla kalmayıp şarkı uygulamaları ve alışveriş sitelerinde yararlanmaktadır. Bu uygulamaların çoğu üyelik işlemlerinde belirli bir tutarda abonelik istemektedir. Cashback uygulaması ile dijital platformların kullanımı sırasında harcanan ücretlerin bir kısmını karşılamaktadır. İşte Cashback uygulamasının dijital platformlarda yaratmış olduğu avantajlar ve koşullar;

 • Ay içerisinde Burgan bank Özel Bankacılık banka kartı ile minimum 1.000 TL’lik harcama yapan banka müşterileri iTunes, Amazon, Blutv, Exxen, Apple Music, , Netflix, Google Play, Microsoft Store, Amozon Prime, Spotify, Youtube, Youtube Premium gibi dijital platform üyelik ücretlerinin en fazla 100 TL olmak üzere %50’sini Burgan bank karşılamaktadır. Yalnız yapılan harcamalar POS yada internet üzerinden olması gereklidir. Burgan Bank Cashback uygulaması nedir? Ne işe yarar? ATM üzerinden yapılan işlemler bu avantajın dışında yer alır.
 • Cashback uygulamasından hak kazanılan tutar, bir sonraki ayın ilk 5 iş günü içerisinde karta bağlı olduğu vadesiz TL hesabına aktarılır.
 • Geri ödemelerin hesaba aktarılabilmesi için uygulama koşulunun gerçekleştiği ay içerisinde dijital platform ödemelerinin Burgan Özel Bankacılık Banka Kartı ile gerçekleştirilmiş olması gerekir
 • Ay içerisinde eğer üyelik iptal olursa tutar ödemesi Burgan Bank tarafından yapılmayacaktır.
 • Burgan Bank A.Ş. uygulamayı durdurma, sonlandırma ve uygulama koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
  İcralık Olana Kredi Kampanyası Nedir?

Sinema ve Tiyatro Harcamalarında Cashback Uygulaması

Sinema ve tiyatro izlemeyi seven ve bu aktivitelerden sürekli faydalanan bireylerin yararlanabileceği çok avantajlı bir uygulamadır. Burgan Bank Cashback uygulaması nedir? Ne işe yarar? Sinema ve tiyatro izledikçe harcanan parayı geri kazanmak artık mümkün hale gelmektedir. İşte Cashback uygulamasının Tiyatro ve Sinemalarda kazandırdığı avantajlar ve koşulları;

 • Ay içerisinde Burgan Özel Bankacılık Banka kartı ile minimum 1.000 TL’lik harcama yapan banka müşterileri Tiyatro ve Sinema harcamalarında en fazla 100 TL olmak üzere %50’si Burgan bank tarafından karşılanır. Yalnız yapılan bu tür harcamalar POS veya internet üzerinden gerçekleşmelidir . ATM üzerinden yapılan işlemler kampanya kapsamı dışındadır.
 • Uygulamadan hak kazanılan tutar, bir sonraki ayın ilk 5 iş günü içerisinde kartta yer alan vadesiz TL hesabına aktarılır.
 • Geri ödemenin hesaba aktarılabilmesi için uygulama koşulunun gerçekleştiği ay sinema ve tiyatro ödemeleri Burgan Özel Bankacılık Banka kartıyla yapılmış olması gerekir.
 • Burgan Bank uygulamayı durdurma ve/veya uygulama koşullarını değiştirme, kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar.

Havalimanı Otopark Harcamalarında Cashback Uygulaması

Sık sık hava yoluyla ulaşımlarını sağlayan bireyler için otopark ücretleri bir hayli bütçeleri etkilemektedir. Yıl ve ay bazlı bakıldığında otopark ücretleri ciddi bir rakama sahiptir. Bu ödenen rakamları geri kazanmak artık Cashback uygulaması ile mümkün hale gelmektedir. Cashback uygulamasının havaalanı otopark ücretlerinde sağladığı avantajlar ve koşulları;

 • Dönemin ayı içerisinde Burgan Özel Bankacılık Banka Kartı ile en az 1.000 TL’lik harcama yapan müşterilerin aylık Havalimanı Otopark harcamasının minimum 100 TL olması şartıyla %50’si banka tarafından karşılanır. Burgan Bank Cashback uygulaması nedir? Ne işe yarar? Yapılan bu tarz harcamalar POS veya internet üzerinden olmalıdır . ATM üzerinden yapılan işlemler diğer işlemler de olduğu gibi kapsam dışıdır.
 • Uygulama kapsamında hak kazanılan tutar, bir sonraki ayın ilk 5 iş günü içerisinde karta bağlı vadesiz TL hesabına aktarılacaktır.
 • Geri ödemenin hesaplara aktarılabilmesi için uygulamanın gerçekleştiği ay içerisinde havalimanı otopark ödemelerinin banka kartıyla gerçekleştirilmiş olması gerekir.
  Yabancı Sermayeli Bankalar Nedir? Yabancı Sermayeli Bankalar Hangileri?

Peki Burgan Bank Cashback hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Gelin yorumlarda birlikte tartışalım. Daha fazla Burgan Bank hakkında haber ve kampanyaya ulaşmak isterseniz https://www.finanskredisi.com sayfamızı takip edebilirsiniz.

Etiketler: