yandex-izleme
FinansKredisi.com

Bankadan Sms Şifresi Gelmiyor 2024

3.527
Bankadan Sms Şifresi Gelmiyor 2024

Bankadan sms gelmiyor!

Bankadan sms şifresi gelmiyor, çalıştığınız bankalar ile internet üzerinden işlem yapmanız gerekiyor ama bunun için bir uygulama yada bilgisayar ile giriş sayfasına bağlanmanız gerekmekte genelde müşteri numarası yada T.C Kimlik numarası istenmektedir giriş sağladıktan sonra ise size onay için sms gelmesi gereklidir bazı dönemlerde bankalardan sms gelmiyor ve müşteriler bu durumda mağdur oluyorlar anlık olarak işlem sağlamaları gerektiği zaman internet bankacılığı sms şifresi gelmiyor gibi şikayetlerde bulunabiliyorlar. Bankadan sms şifresi gelmiyorsa bunun bankaların kullandıkları sms için mesaj gönderen sunucu ile alakalı olduğunu bilmeniz gerekiyor.

Bankadan sms şifresi gelmiyor

Nadiren de olsa operatör kaynaklı olabilmektedir gecikmeli gelebilir ama hiç gelmiyorsa bankaların sms göndermek için sağladıkları sunucularda problem oluşabilmektedir bunun çözümü için ise çalıştığınız bankalara bildirmeniz gerekebilir. Genelde sizlerden sim kartı çıkartıp takmanızı isteyebilirler ve gelen tüm smsleri silmenizi ardından ise telefonunuzu kapatıp açtıktan sonra tekrar aynı işlemi yapmanızı isteyeceklerdir.

Her koşulda siz yine de banka kaynaklı olup olmadığını teyit etmek için herhangi bir cep telefonundan kendinize sms gönderin yada farklı bir banka ile çalışıyorsanız ordan giriş yaparak sms göndermeyi sağlayın ardından eğer ki iki koşulda da tarafınıza sms ulaşıyorsa size sms gelmeyen banka ile iletişime geçin ve banka sms şifresi neden gelmiyor diye sorgulayın. Yıl olmuş 2024 bankadan sms şifre gelmiyor diye hala şikayetler gelmekte.

  Evlilik kredisi veren bankalar