yandex-izleme
FinansKredisi.com

Yapı kredi Araç Kiralama Kampanyası Nedir? %40 İndirim Nasıl Kazanılır?

1.727
Yapı kredi Araç Kiralama Kampanyası Nedir? %40 İndirim Nasıl Kazanılır?

Yapıkredi Araç Kiralama Kampanyası Nedir? %40 İndirim Nasıl Kazanılır? İlk olarak 1944 yılında kurulan Yapı Kredi Bankası, ülkenin ilk özel sermayeli bankası olarak önem taşır. O yıldan beri, zaman içinde değişerek ve gelişerek müşterileri için birçok konuda fırsatlar sunmuştur. Yapı kredinin müşterileri için sağladığı fırsatlardan olan araç kiralama, büyük ölçüde dikkat çekmeyi başarır. Araç kiralamayı düşünenlerin kolaylıkla bu işlemi gerçekleştirebilmesi için Yapı Kredi kredi kartlarından birine sahip olması yeterlidir.

Yapı Kredi Araç Kiralama Kampanyası

Hiç düşünmeden araç kiralayabilmenizi sağlayacak fırsatlar Yapı kredi bankasında sizleri bekliyor. Acil arabaya mı ihtiyacınız var? Hemen yapı kredi kredi kartınız sayesinde araba kiralayabilirsiniz. Üstelik oldukça uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor. Araç kiralama kampanyası altında yapı kredi fırsatlarından yararlanarak hem daha indirimli hem de oldukça güvenli bir şekilde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Peki Yapıkredi Araç Kiralama Kampanyası Nedir? %40 İndirim Nasıl Kazanılır? Detaylar sizler için açıklanıyor:

  • Yapıkredi kredi kartları aracılığıyla Avis aracılığıyla gerçekleştireceğiniz araç kiralama işlemlerinde %40 varan indirim fırsatlarından oldukça pratik bir şekilde yararlanabilirsiniz.
  • Aracım+ platformu üzerinden Avis fırsat ayrıcalıkları sayesinde araç kiralamanız artık çok kolay.
  • Bu fırsatlardan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey var. Telefonlarınızdan Yapı Kredi mobil uygulamasını indirerek giriş yaptığınız an yararlanabilmeniz mümkündür.
  • Yapı kredi uygulamasına giriş yaptığınız şifreyi unuttuysanız veya ya da şifrenizi yenilemek istiyorsanız önünüze çıkacak olan şifre al/şifre unuttum seçeneği ile devam ederek, sonrasında da araç kiralama işlemine geçebilirsiniz.

Yapı Kredi Adios Araç Kiralama

Yapı krediye ait çeşitli adlandırmalar üzerinden kredi kartları mevcuttur. Adios kart yapıkrediye ait kredi kartlarından biridir. Bu kart sayesinde yapı kredinin sizler için sunduğu farklı fırsatlardan yararlanabilir, kampanyaları takip edebilirsiniz. Oldukça uygun bir fiyata araç kiralamak istiyorsanız da bu kartı kullanabilirsiniz. Yapıkredi Araç Kiralama Kampanyası Nedir? %40 İndirim Nasıl Kazanılır? Yapı kredi kartlarına özel yılsonuna kadar geçerli %30 indirim mevcuttur. Eğer Adios Premium sahibiyseniz %35 indirim kampanyasından da yararlanabilirsiniz. İşte hakkında tüm bilmeniz gerekenler:

  • Bu kampanya tüm Wordcard sahipleri tarafından ulaşılabilir olan bir kampanyadır.
  • Avis genel kiralama şartlarına göre belirlenir.
  • Diğer kampanyalarla birleştirilmesi mümkün değildir.
  • Ödeme süreci kiralama yapılacak olan ofiste, Yapı kredi kartınız aracılığıyla gerçekleştirilir.
  • Kampanyadan yalnızca yurt içinde yapacağınız araç kiralama işlemleri için yararlanabilirsiniz.
  Yapı Kredi Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl Verilir? 100 TL Kazanma Kampanyası 

Yılsonuna kadar geçerli olan bu kampanyadan sizler de yararlanabilir, ihtiyacınız dâhilinde araç kiralama fırsatına da sahip olabilirsiniz. Yapıkredi Araç Kiralama Kampanyası Nedir? %40 İndirim Nasıl Kazanılır? diye merak ediyorsanız, bu yazıyı okuyarak bilmeniz gereken tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Tek tıkla indirimli araç kiralama fırsatını Yapı kredi ayrıcalığıyla deneyimleyebilirsiniz.

 

Yapı Kredi Crystal Araç Kiralama

Yapı kredi Crystal kart bünyesinde sizin için birbirinden farklı fırsatlar barındırıyor. Yurt içi ve yurt dışı uçuş seyahatleriniz ve otel rezervasyonlarınız için ayrıcalıklı olarak kullanabileceğiniz Yapı Kredi Crystal kart seyahat alanında sunduğu fırsatların bir yenisini daha ekliyor. İndirimli araç kiralama fırsatına erişebileceğiniz bu kart ile oldukça kısa sürede kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yapıkredi Araç Kiralama Kampanyası Nedir? %40 İndirim Nasıl Kazanılır? diyorsanız, bilmeniz gereken her detay burada yer alıyor. Crystal kartınızı kullanarak %40 indirimle araç kiralamanın keyfini yaşayabilirsiniz. Yılsonuna kadar devam eden bu fırsat için Worldcard üyesi iş yeri olarak Avis ofislerinden yararlanabilirsiniz. Kampanyaya dahil ofisleri öğrenmek veya rezervasyon yaptırabilmek için 444 2847 nolu telefonu arayabilirsiniz. Farklı seyahat fırsatları da sunan Crystal kart sayesinde Avis güvencesini kullanarak güvenli bir şekilde araç kiralama yapabilirsiniz. Ödemeleriniz için kredi kartı seçeneğinin yanı sıra var olan puanlarınızla ödeme yapma seçeneğiniz de mevcuttur. Yapı kredi tarafından sizin için sunulan bu indirimli fiyatlar Avis acenteleri doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Fiyatlar genelde araç fiyatlarına ve araçların modeline göre belirlenir. Yıllık olarak belirlenen bir fiyat olup, yıldan yıla da değişiklik gösterir. Rezervasyon sonrası, gereken durumlarda internet üzerinden de rezervasyon güncellemesi ya da iptalini sağlayabilirsiniz. Yapıkredi Araç Kiralama Kampanyası Nedir? %40 İndirim Nasıl Kazanılır? hakkında tüm detaylara yer verildiği için, bu bilgiler doğrultusunda kolaylıkla fırsatlara ulaşabilirsiniz.

  Sanal Kart Nedir? Sanal Kart Almak

Son dönemlerde Araba fiyatlarının Hızla yükselmesinden dolayı alım ve satımların durduğu dönemde, Yapı kredi bankasının bu tarz kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında görüşlerinizi bekliyoruz.