yandex-izleme
FinansKredisi.com

Vakıfbank Sözünle Kazan Kampanyası Nedir? Başvuru Nasıl Yapılır?

1.648
Vakıfbank Sözünle Kazan Kampanyası Nedir? Başvuru Nasıl Yapılır?

Vakıfbank sözünle kazan kampanyası nedir? Başvuru nasıl yapılır? Vakıfbank müşterilerine tek sözüyle birbirinden avantajlı fırsatlar sunmaya devam ediyor. Vakıfbank’ın gerçekleştirmiş olduğu kampanyaya katılarak harcama yaparak para kazanılması artık mümkün hale getirilmektedir. Gerekli şartlar yerine getirildiğinde Vakıfbank ile harcadıkça kazanmak mümkündür. Bireysel ve ticari harcamalara göre şartlar değişmektedir. Minimum 50 TL indirim kazanarak fırsatlardan yararlanabilir alışverişin keyfini maksimum yaşayabilirsiniz. Vakıfbank 12 ay süre boyunca her ay belirlenen miktarda harcama yapmanız taktirde size çeşitli oranlarda indirim sağlamaktadır. Örneğin ; 12 ay boyunca her ay yapacağınız 1000 TL harcama sözünüze 50 TL indirim uygulamaktadır. Harcamanızın miktarı arttıkça size sunulan indirim de artış göstermektedir. Her ay 10.000 TL harcama sözü veren Vakıfbank müşterileri ilk ekstrelerinde 500 TL indirim kazanmaktadır.

Vakıfbank sözünle kazan kampanyasına başvurmanın birçok alternatif yolları yer almaktadır. 4440724 Vakıfbank numarası üzerinden müşteri temsilcisine bağlanarak sözünde kazan kampanyasına katılabilirsiniz. Bunun yanı sıra mobil bankacılık üzerinden de kampanyaya katılmanız mümkündür. SMS ile kampanyaya katılmak isteyen Vakıfbank müşterileri H(12 boyunca her ay harcama sözü vereceğiniz miktar) yazıp boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini yazıp 6635’e göndermeniz dahilinde başvurunuzu gerçekleştirmiş olacaksınız.

Sözünle Kazan Kampanyası Başvurusunda Aranan Şartları Nelerdir?

Vakıfbank sözünle kazan kampanyasına katılmak için birkaç şart aranmaktadır. Bu şartları yerine getiren müşteriler kampanyadan yararlanarak istedikleri taktirde kazanmış oldukları bu indirimi kullanma hakkına sahiptirler. Bu kampanyadan yararlanmak için gerekli şartlar şöyledir;

  • Vakıfbank Worldcard kullanıcısı olmak
  • Vakıfbank Worldcard hesabın açık olması aynı zamanda kartın kullanıma uygun olması
  • Bireysel kredi kart kullanıcısı olmak
  • Harcama sözü verilen tutarların toplamı kredi kartının limitinin %70 üzerinde olamaması

Bu şartları taşıyan Vakıfbank müşterileri kampanyaya katılarak indirimden yararlanabilir, bu şartlardan her hangi birini taşımayan Vakıfbank müşterileri kampanyadan kesinlikle yararlanamamaktadır.

  Vakıfbank Fast Ücretli Mi? Günlük Limit Ne Kadar? Fast İptal Edilir Mi?

Kampanyada Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Vakıfbank sözünle kampanyasına başvuran Vakıfbank müşterileri kampanyadan yararlanmak için aşağıdaki hususlara dikkat etmesi gereklidir. Kampanya süresi boyunca verdikleri sözden dolayı aşağıdaki maddelerin her birinde yanlış veya eksik işlem yapmaması gerekmektedir. Dikkat edilmesi gereken hususlar şöyledir :

  • Vakıfbank asıl kart harcamaları kampanyada geçerlidir ve ekstra kartlarda yapılan harcamalar kampanyaya dahil edilmemektedir. Bu yüzden yapılan harcamaların asıl kart üzerinden yapılmasına dikkat edilmelidir.
  • Kampanyanın taahhüdü 12 aydır ve verilen harcama sözünün her ay düzenli olarak yapılmasına dikkat edilmelidir.
  • Sözünle kazan kampanyasında söz verilen harcama tutarı 1 kez ihlal edilebilir. İhlalin yapıldığı aydan sonraki ayda 2 ayın toplamı olan harcama miktarı yapılmalıdır. Aksi takdirde bu kampanyadan diskalifiye edilmeye yol açacaktır.

Hangi İşlemler Kampanyada Avantaj Yaratmaktadır?

Vakıfbank kartı ile yapılacak bazı harcamalar ve ekstreler sözünle kazan kampanyasında çeşitli avantajlar yaratmaktadır. Yurt dışı alışverişi yapan Vakıfbank Worldcard kullanıcıları yaptıkları bu harcamalarda ki TL ekstreleri sözünle kazan kampanyasına dahil edilecektir. Sanal kart ile yapılan alışveriş ve harcamalar sözünle kazan kampanyasına dahil edilmekte bunun yanı sıra temassız harcamalarda aynı şekilde kampanya da kabul görmektedir. Vakıfbank Worldcard müşterileri ayda 3 defa bu kampanyadan yararlanma hakkına sahiptir. Birden fazla Vakıfbank Worldcard sahibi olan kişi her bir kartı için sözünle kazan kampanyasına katılabilme şansına sahiptir. Uzun vadede her ay belirlediğiniz miktarda harcama yapmanız size indirim kazandıracak ve çeşitli harcamalarda çeşitli avantajlar oluşturacaktır.

Vakıfbank Worldcard Sözünle Kazan Kampanyası Hangi Durumlarda İptal Edilir?

Vakıfbank sözünle kazan kampanyasında gerekli şartlar yerine getirilmediği taktirde müşteri son 12.ayın da olsa bile kampanyadan çıkarılma durumuyla karşı karşıya kalabilmektir. Aşağıda ki durumlardan her hangi birinin yaşanması durumunda kampanyanın iptali banka tarafından gerçekleşmektedir.

  • Sözünle kazan kampanyasında harcama yapılması gereken miktarın altında 2 ay boyunca harcama yapılması durumunda Kampanyanın kapsamı dışına çıkarılmaktadır.
  • 11 ay belirlenen miktarda harcama yapılıp 12.ayda belirlenen tutarın aşağısında harcama yapılması durumunda kampanyadan kullanıcı çıkarılmaktadır.
  • Kampanya harcama tutarının altında bir harcama gerçekleştiğinde bir sonraki ayda 2 ayın toplamı olan harcama tutarı yerine getirilmelidir. Getirilmemesi durumunda kampanyadan kart kullanıcı banka tarafından çıkarılmaktadır.
  Sanal Kart Nedir? Sanal Kart Almak

Gerekilen harcama sözü yerine getirilmemesi durumlarında kampanyanın iptalinin gerçekleşmesinin yanı sıra kazandığı indirim tutarı bir sonraki ekstrelerde borç olarak kişinin hesabına yansımaktadır.

Vakıfbank’ın bu sözünle kazan kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında görüşlerinizi görmekten mutluluk duyarız. Daha fazla vakıfbank haber veya kampanyalarını incelemek için https://www.finanskredisi.com/vakifbank/ sayfamızı takip edebilirsiniz.