yandex-izleme
FinansKredisi.com

Trafik Sigortası Çalınan Aracı Öder mi?

2.902
Trafik Sigortası Çalınan Aracı Öder mi?

Trafik Sigortası Çalınan Aracı Öder mi?

Trafik sigortası kazaya karışmanız durumunda kusurlu bulunursanız karşı tarafın hasarını karşılamak amacı ile hizmet vermektedir ancak sigorta şirketlerinin yaptığı sözleşme ve poliçelerde bazen değişiklik gösterilmektedir. Sigorta kapsamında teminat listesi adı altında verilen standart hizmetler haricinde kaza haricinde extra olarak ilaveler ekleyebiliyorsunuz böylelikle aracınız standart hizmetler dışında da sigortalanmış oluyor.

Bu sigorta çalınan araçla ilgili herhangi bir ödeme yapmaz ancak bu tür bir hizmet ihtiyacınız söz konusu ise trafik sigortası yerine kasko sigortası yaptırmanız faydanıza olacaktır. Kasko sigortası fiyatlarına yine internet sitemiz üzerinden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Trafik sigortası kaza esnasında karşı taraftaki aracın hasarını öderken Kasko sigortası ise kendi aracınıza ait oluşabilecek olan kayıp, çalıntı, anahtar kaybı, hatalı olsanız bile aracınızca oluşacak olan hasarları ödemekle kalmayıp içindeki aksesuarların çalınması durumunda bile hasarınızı karşılamaktadır. Bu tür bir hizmeti almak istiyorsanız kasko sigortası tercih etmeniz daha doğru bir karar olacaktır. Çünkü bu sigorta türü çalınan araç ile ilgili olarak işlem yapmazken kasko sigortası işinizi fazlası ile görecektir.

  Groupama Hasar Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır?