yandex-izleme
FinansKredisi.com

Clubfinans Xclusive Bankacılık Nedir?

2.637
Clubfinans Xclusive Bankacılık Nedir?

Clubfinans Xclusive Bankacılık Nedir?

QNB Finansbank Xclusive Kartı, bankacılık hizmetleri dışında da kaliteli hizmet sunabilmek için “Hayatta bir adım önde olmak için” sloganı ile Qnb Finansbank’ın başlattığı clubfinans Xclusive bankacılıkta, müşterilerini özel ve ayrıcalıklı hissettirecek hizmetler sunmaktadır. Clubfinans Xclusive bankacılık özellikleri banka hesabınızda 50 Bin TL bulunması ve 500 TL xclusive kart bedeli ödemeniz durumunda sahip olabilir, yurt içinde ve yurt dışında kullanalabilirsiniz. Enpara.com ‘da olan paranız bu hesaba dahil edilmemektedir.

Clubfinans Xclusive Bankacılık Ayrıcalıkları

Clubfinans Xclusive bankacılık hizmeti kullanan müşteriler yurt içi ve yurt dışı seyehatlerinde inanılmaz öncelikle kazanmaktadır. Keyfini sürmek istediğiniz yaşam boyunca indirimlerden ve yemek içmek gibi restoranlardan indirimler kazanabilir, şuanda mevcut bulunan digiturk kampanyasına dahil olabilirsiniz. Kuru temizleme, size özel asistan ve motokurye gibi detayları aşağıda sıralayacağız.

TAV Passport Kart
Ek ücret ödemeden TAV Passport Kart’a sahip oluş anlaşmalı olan havalimanlarında sıra bekleme yada diğer prosedürlerden zahmetsizce geçmenize yararyacaktır ayrıca ücretsiz otopark hizmeti alabileceksiniz.

Özel şoförlü araç hizmeti
Xclusive bankacılık hizmetlerinde harika bir hizmet sizi beklemektedir. Özel şoförlü araç hizmeti almak için tek yapmanız gereken hizmet alacağınız zamanı 6 saat önce bildirip haftanın 7 günü, 09.00-23.00 saatleri arasında 0216 522 49 59 no’lu Xclusive Hizmet Hattı’nı arayarak rezervasyon talebinde bulunarak kayıt yaptırmak sizin için yeterli olacaktır.

İndirimli araç kiralama hizmeti
Xclusive bankacılık indirimli araç kiralama hizmetinden indirimli olarak yararlanmak için 0216 522 49 59 numaralı Xclusive Hizmet Hattı’ndan araç temin edilecek zamanı 24 saat önce bildirip rezervasyon yaptırmanız sizin için yeterli!

Xclusive ile %15 Restoran İndirimi
Yurt dışında yapacağınız restoran masraflarında her gün! Yurt içinde ise sadece hafta sonu geçerli aylık 150TL ‘ye kadar indirim hakkı kazanabiliyorsunuz. Xclusive restoran özelliğine katılmak için GURME yazıp 2273’e SMS gönderebilirsiniz.

  Enpara Hangi ATM’lerden Para Çekilebilir? Enpara Nerelerde Geçerli? 

Ücretsiz Kuru Temizleme Hizmeti
Dry Center güvencesiyle her ay 2 parça kıyafetinizi ücretsiz olarak temizletebilirsiniz. Katılım göstermek için hafta içi her gün 09.00 – 18.00 arası (0216) 522 49 59 numaralı Xclusive Hizmet Hattı’nı arayarak rezervasyon yaptırmanız yeterli olacaktır.

4 Ay Digiturk İndirimi
12 ay boyunca alacağınız digiturk hizmet bedelinin 4 aylık olan ücreti Clubfinans xclusive’den sizlere hediye. Bir ay boyunca neredeyse 1000’e yakın filme 12 aylık ödeme yerine 8 aylık ödeme ile sahip olabileceksiniz.

Size Özel Motovale Hizmeti
Acil bir toplantı yara görüşme gerçekleştirmeniz gerekiyor ancak şoförünüz izinli yada araç kullanmak istemiyor olabilirsiniz. Xclusive Motovale Hizmeti! sizin işinizi bu durumda kolaylaştıracak çok hızlı bir şekilde size ulaşmaları için katlanabilir motorla gelip motorunu bagaja koyarak tıpkı bir süper kahraman gibi montunu çıkartıp takım elbise ile size hizmet sunmaktadırlar. Biz demiyoruz Clubfinans xclusive bankacılık ayrıcalıkları diyor!

Asistans Hizmetleri
Asistans Hizmetleri sayesinde inanılmaz derecede işlerinizi kolaylaştıracak hizmetler veriyorlar şahsen bizim en çok hoşumuza giden hizmetler bunlar. Asistans hizmetleri üç farklı alana ayrılmakta konut yardım, araç yardım, rezervasyon asistanlık hizmeti. Konut yardımında aşırı derecede iş görür hizmetler yer almakta örneğin çilingir gecenin vaktinde nasıl bulacaksınız zor millet yatıyordur o sizin için bulacaktır! Tesisat hizmetleri yine eğer ki bir iş adamı iseniz cep telefonunuzda tesisatçı numarası yer almaz kendi çalışanlarınızı aramanız gerekebilir ancak asistan hizmetleri bu gibi işleri de çözüme kavuşturabiliyor.

Konut Yardım Hizmetleri
Tesisat
Çilingir
Otel Hizmeti
Güvenlik Şirketi
Profesyonel Ev Destek Hizmetleri
Bilgisayar Destek Hizmeti
ADSL Bağlantı Destek Hizmeti
Çiçek Gönderimi
Basit Ev Onarım Hizmetleri
Kapsamlı Ev Onarım Asistan Hizmetleri
Sekreter Danışma Hizmeti
Kongre ve Fuar Bilgi Hattı
Mali Müşavir Bilgi Hattı
İndirim Ayrıcalıkları

  Sanal Kart Nedir? Sanal Kart Almak

Araç Yardım Hizmetleri

Yol kenarı yardım organizasyonu
Aracın çekilmesi ve kurtarılması
Aracın arızalanması veya kaza yapması nedeniyle konaklama ve seyahat
Onarılan aracın emanet ve muhafazası ile tamir edilmiş aracın alınması için seyahat
Profesyonel sürücü hizmeti

Rezervasyon ve asistanlık hizmetleri
Organizasyonel Hizmetler
Bilgilendirme Hizmetleri
Hukuksal Danışmanlık
Sosyal ve Kültürel Danışmanlık
Seyahat Danışmanlığı

Clubfinans Xclusive Bankacılık Müşteri Hizmetleri

Çağrı merkezlerini aradığınızda öncelikle bir robota bağlanmak ardından müşteri temsilcisine ulaşmak için dakikalarca müzik dinlemek size göre olmadığını düşünerek size özel olarak müşteri temsilcisi hizmeti almakta olduğunuzu biliyor muydunuz? Her aramanızda hiç beklemeden direk olarak müşteri ilişkileri temsilcisine bağlanarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Xclusive Müşteri İlişkileri Temsilcisi’ne ulaşmak için 0 216 522 49 59‘i aramanız yeterli.