yandex-izleme
FinansKredisi.com

2024 QNB Finansbank Acil Kredi Başvurusu Nedir? Nasıl Yapılır?

1.438
2024 QNB Finansbank Acil Kredi Başvurusu Nedir? Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank acil kredi başvurusu nedir? Nasıl yapılır? Kredi ihtiyaçları aylık, haftalık bazda gerekli olabilmektedir. Fakat bazı durumlar var ki anlık kredi ihtiyacı doğurabilir. QNB Finansbank müşterilerinin her anında finansal destek sağladığı gibi anlık acil durumlarında da finansal destek sağlamayı sürdürüyor. Fakat QNB Finansbank bunu sağlarken diğer bankalardan biraz farklı yapmaktadır. Diğer bankalar bunu ihtiyaç kredisi altında verirken QNB finans bank bunu Miles&Smiles kredi kartlarıyla yapmaktadır.

Miles&Smiles Kredi Kartı ile Acil Kredi

Her bankanın çalışma prensibi, kampanyaları ve finansal işlemleri birbirinden farklıdır. QNB Finansbank’ın da kendine özel finansal desteği bulunmaktadır. Acil kredi ihtiyaç duyan müşterilerine anında kredi veren QNB Finansbank müşterisini her koşulda finansal olarak rahatlatmaktadır. Miles&Smiles QNB Finansbank ile Anında Kredi kullanarak acil nakit ihtiyaçları beklemeden karşılayabilir. Önemli ihtiyaçlar ertelenmeden hızlı, formalitesiz ve kefilsiz bir şekilde Anında Kredi ile anında kullanabilir. QNB Finansbank acil kredi başvurusu nedir? Nasıl yapılır? İhtiyaç duyulan nakit para tutarı kredi kartının kullanılabilir limitinden QNB Finansbank mevduat hesabına aktarılır. Aktarılan para acil ihtiyaçların hemen giderilmesini sağlayacaktır.

QNB Finansbank sadede acil kredi imkanı sağlamakla kalmayıp ödeme konusunda da müşterisine kolaylık sağlamakta. Bununla birlikte kredi ödemesinde düşük faiz uygulaması yaparak müşterinin fazla nakit kaybı sağlamasını önlemektedir. Çekilen bu krediler aylık taksitlerle de geri ödenebilmektedir. Çekilmiş olan bu acil kredi Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartının hesap özeti kısmından görüntülenebilir.

QNB Finansbank Acil Kredi’nin Avantajları

QNB Finansbank ile birçok ayrıcalıklardan yararlanmak mümkündür. Her alanda sağlamış olduğu avantajlar ile dikkatleri üzerine çeken bu banka acil kredi avantajları ile de müşterilerinin beğenisini toplamaya devam ediyor. Kredi kartı üzerinden çekilen bu kredi iki farklı işlem olarak gözükse de aslında kartın içerisinde yer alan bir özelliktir. O yüzden bu avantaj bütün kartlara değil sadece Miles&Smiles kredi kartlarına özel kılınmıştır. QNB Finansbank acil kredi başvurusu nedir? Nasıl yapılır? Acil kredi her bakımdan kullanıcılarına avantaj sağlar. İşte sağladığı o avantajlar;

 • Acil ihtiyaç sırasında her hangi bir bankaya ihtiyaç kredisi altında kredi başvurusu yapmaya gerek kalmaz
 • Kredi kartı işlemleri içerisinde yer alır. Bu yüzden kredi notunun etkilenmesini önler
 • Diğer ihtiyaç kredileri gibi yüksek faiz oranları yerine düşük faiz oranlarına sahiptir
 • Ödeme hususunda müşterilere taksit imkanı verilir
 • Kredi kartının limiti doğrultusunda verilmektedir. Buda ekstra gereksiz harcamalarının önüne geçmektedir
 • Nakit krizi sırasında hemen çekilebilir kolaylığından dolayı kriz aşmasını ortadan kaldırır
  Kobi Nedir? Kobi Kredisi Kimlere Verilir?

Anında Kredi Kullanım Koşulları

Her banka kredi ve kredi kartı verirken müşterilerinden bazı şartları yerine getirmesini ister. Bunun yanı sıra yapacağı işlemleri bir şarta ve koşula bağlar. QNB Finansbank’ın bütün işlemlerinde koşullar ve şartlar birbirinden farklıdır. QNB Finansbank acil kredi başvurusu nedir? Nasıl yapılır? İşte QNB Finansbank’ın anında Kredi için yerine getirilmesi gereken koşulları;

 • Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartının limiti dâhilinde QNB Finansbank ATM’lerinden, Şubelerinden, Çağrı Merkezinden ya da İnternet Şubesi üzerinden Anında Kredi kullanılabilir
 • İhtiyaca göre 250-50.000 TL aralığında ki tutarlarda Anında Kredi kullanabilir ve tercihe göre 9 veya 12 ay taksit ile geri ödeyebilir.
 • Anında Kredi işlemlerinde QNB Finansbank hiç bir ücret almamaktadır
 • Faiz oranı ise aylık %1,73’dür. KKDF ve BSMV de bu faiz tutarına eklenir.
 • Anında Kredi işlemlerinden mil kazanılamaz.
 • Ek kartlar Anında Kredi imkanından yararlanamaz
 • QNB Finansbank tahsis koşulu gereği Anında Kredi kullanımında teminat olarak kredi tutar ve vadesiyle uyumlu hayat sigortası yapmaktadır

QNB Finansbank Anında Kredi Nasıl Alınır?

QNB Finansbank acil kredi başvurusu nedir? Nasıl yapılır? QNB Finansbank’ın acil kredisinden yararlanmak için Öncelikle QNB Finansbank müşterisi olunması gereklidir. Bununla beraber kişinin bankada mevduat hesabının da açık olunması lazımdır. Banka müşterisi olduktan sonra Miles & Smiles kredi kartına sahip olunmalıdır. Çünkü bu acil kredi bu kredi kartları üzerinden limit doğrultusunda alır. Müşterinin kredi kartı limiti 10.000 ise acil kredi için 15.000 TL talebinde bulunamaz. Bu yüzden başvuru yaparken zaman kaybetmemek için bu hususa dikkat edilmelidir. Daha sonra Şube, İnternet bankacılığı ve Çağrı Merkezi üzerinden acil kredi talebinde bulunarak nakit ihtiyacı temin edilebilir.

Peki QNB Finansbank Acil Kredi Başvurusu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Gelin yorumlarda birlikte tartışalım. Daha fazla Bu tarz makaleler hakkında haber ve kampanyaya ulaşmak isterseniz https://www.finanskredisi.com sayfamızı takip edebilirsiniz.

  İcralık Olana Kredi Kampanyası Nedir?

Etiketler: