yandex-izleme
FinansKredisi.com

0,93ten başlayan faizlerle yeni yıl kredisi

2.890
0,93ten başlayan faizlerle yeni yıl kredisi

Düşük faizli kredilerin yolunu gözlediğinizi biliyoruz, yeni yıl için bankaların bir çoğu indirim ve kampanyalar düzenlemektedir. Şuanda televizyon reklamlarında da görüldüğü gibi bütün bankalar müşteri çekmek için yeni yıl sebebi ile düşük faizli kredi imkanı sunmaktadır.

Bazı bankalar %1,35 oranlarında uygulama yaparken bazıları ise %1,44 oranında uygulama yapmaktadır ancak biz sizin içi en düşük faiz ile yeni yıl kredisi veren bankaları araştırdık.

Geçtiğimiz senelerde %0,93 uygulayan bankalar bu sene faiz oranlarını arttırmış ve enflasyona göre hareket etmişler. Şuanda araştırmalarımıza göre en düşük 1.000TL talep ettiğinizde, 12 ay vadeli ve %1,39 ile bizden 1.112 TL geri isteyen Burgan bank aylık 93 TL taksit ödemesi talep etmekte.

Yakın oranlarda isteyen bir başka banka CEPTETEB olurken bir diğeri ise Akbank olmaktadır. Şuanda bu üç banka sizlere için yeni yıla önceki gibi %0,93 uygulamasada günümüzün şartları ve ekonomi, enflasyon oranına göre hareketle en iyi faiz oranını veren bankalar arasında diyebiliriz.

Yeni yıl kutlamak için kredi kullanmak ne derece mantıklı bilinmez ancak bankaların yeni yıl için verdiği extra düşük faizler günümüzün ihtiyaçlarını gidermemiz için lazım olabilir yeni yıl kutmalası için kullanmasanız bile bu tarz extra indirimli oranı olan kredileri değerlendirmeniz mantıklı olabilir tabi ihtiyaçlarınız çerçevesinde.

Bilindik bankaların dışında bankalarıda araştırın çünkü bilindik bankalar zaten belli bir müşteriye ulaşmışlardır ve diğer bankalarla hemen hemen ortak bir karar alır ve oranlarını açıklar bir yıl bir banka düşük faiz uygularken seneye sıra diğer bankaya gelir ancak bilindik bankalar dışında yeni tutunmaya çalışan bankalar sizi bünyesine katmak için kredinizi daha çabuk çıkartabilir ve istediğiniz tutarlarda verebilir böylelikle ihtiyaçlarınızı kısa sürede giderebilirsiniz.

  Şekerbank Arsa Kredisi Nedir? Faiz Oranı Nedir? Nasıl Başvuru Yapılır? 

Eğerki kara listede değilseniz tüm yolları deneyin ve gerekirse bankalardan extra indirimler daha düşük faizler talep edin neden etmeyesiniz çünkü bankalar müşteri hizmetleri ile görüşmeden ayağına gelen kişiyi kazanmak isterler.

Müşteri temsilcileri ne kadar portföyüne müşteri katarsa bankayı o kadar memnun eder hiç bir banka müşteri temsilcisi sizin geri ödemeleriniz kötü değilse sizi boş çıkartmak istemez. Sizin ne kadar krediye ihtiyacınız varsa onlarında size ihtiyacı olacaktır.