yandex-izleme
FinansKredisi.com

Cep Telefon Faturasına Kredi Nasıl Alınır

2.878
Cep Telefon Faturasına Kredi Nasıl Alınır

Telefon Faturasına Kredi Alma

Cep Telefon Faturasına Kredi nasıl alınır sorusu genelde günümüzde çoklukla sorulan ve karşılaşılan bir sorudur. Bankaların kredi alımını zorlaştırdığı dönemde, insanlar alternatif olarak cep telefonu faturasına kredi almaya çalışıyor. Bankaların baz aldıkları kredi notları kimi zaman müşteriyi acil para lazım olduğunda zor durumda bırakırken, insanlarda çözüm olarak nakit ihtiyaçlarını cep telefonu faturası ile kredi almakta buluyor.

Acil para lazım olduğu zaman kredi talebinde bulunmak yada kredi çıkmasını beklemek uzun süre alabiliyor ve insanlar gerek kişisel ihtiyaçları gerek yaşam ihtiyaçları için bu tarz kredi türlerine başvurabiliyorlar.

Kredi notu düşük olan kişiler genelde kredi notun yükseltme taktikleri uygularken geçen süre uzayabiliyor ancak bankalar ile daha önce ödeme sıkıntısı yaşadıysanız kredinizin çıkmaması olağandır. Acil para ihtiyaçlarınız için size alternatif bir yöntemden bahseceğiz cep telefon faturasına kredi alma.

Cep Telefonu Faturasına Kredi Başvurusu

Cep telefon faturasına kredi başvurusu yapmanın iki yolu var bunlardan birisi ihtiyacınız olan tutarı belirlemek ve belirlediğiniz tutar üzerinden sizin adınıza kredi başvurusunda bulunabileceğiniz teknoloji marketlerden cep telefonu satın almak sonrasında ise kredinizin çıkıp çıkmayacağını hem ücretsiz olarak öğrenmiş olacaksınız hemde talep ettiğiniz tutarın teknoloji marketler sayesinde almış ve bu tutar ile cep telefonu satın almış olacaksınız.

Şimdi diyeceksiniz ki kredi çıktı ancak telefon olarak elimize geçti yine nakit yok ne yapacağız? Burada devreye sıfır olarak almış olduğunuz cep telefonunu satışa çıkartmak kalıyor aldığınız cep telefonunu çeşitli internet siteleri üzerinden yada bölgenizde bulunan cep telefonculara satışını sağlayabilir nakite çevirebilirsiniz böylelikle acil nakit ihtiyacınızı neredeyse 1-2 gün içinde çözümlemiş olacaksınız.

İkinci yol olarak kullanmakta olduğunuz cep telefon hattınıza ait telefon operatörlerinin şube yada mağazalarına giderek bir cep telefonu satın almak istediğinizi ancak telefon hattınızla taksitlere bölerek ve faturanıza yansıtarak ödemek istediğinizi bildirip yine ihtiyacınız dahilinde olan tutarda bir telefon alarak cep telefon faturasına kredi başvurusu yapmış olacaksınız kabul edilmesi dahilinde yine yukarıdaki yöntemleri izleyerek elinizdeki cep telefonunu nakite çevirebilirsiniz ve acil para ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

  Findeks Kredi Notu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Telefon faturasına kredi alırken dikkat etmeniz gerekenler

Cep telefonu faturasına kredi almak, bankadan kredi almaktan kolay olabilir ancak kârlı olduğu söylenemez. Krediyi yada size tahsis edilen cep telefonunu alırken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar var özellikle konumuzun altına eklemek istedik avantajları olduğu gibi dezavantajlarıda mevcut.

Satın aldığınız cep telefonunu satarkan malumunuz ki aldığınız fiyata satamayacaksınız muhakak ki telefoncu sizden 5000TL’lik sıfır telefonu ortalama olarak 500TL gibi bir rakam ile düşük alabilir hatta bununlada yetinmeyip kredi çıkması durumunda sizden bir miktarda komisyon talep edebilir hem telefonunuzu nakite çevirmek için para alacak hemde kredi çıkartmak için komisyon alacaktır ayrıca sizden aldığı telefonu müşterisine satarken ‘de kâr edeceği aşikar.

Özetle alacağınız telefon satarken zarar edeceği için ihtiyacınızın üzerinde bir seçim yapmanız gerekmektedir örneğin 1.000 TL-1.500 TL Samsung telefonlar var eğerki ihtiyacınız Bin TL ise 1.500TL’lik telefon yada 4.000TL ise 4.500TL’lik telefon tercih etmeniz faydanıza olacaktır.

Senetle kredi ve borç para veren yerler hakkında kısa bir bilgi vermiştir isterseniz o konumuza ‘da göz atabilirsiniz. Yine sizin için senetle para almak mantıklı mı konusunda bir araştırma ve değerlendirme yapmıştık onuda inceleyebilirsiniz.

Konumuzu faydalı bulduysanız yada bu tarz konuyla alakalı yaşadığınız tecrübeleriniz varsa alt kısımdan yorum yapmayı ihmal etmeyin.

Amacımız acil para lazım diyen nakit ihtiyacı olan insanlara faydalı olmak sizde kendi tecrübelerinizi paylaşarak insanlara faydalı olabilirsiniz.