yandex-izleme
FinansKredisi.com

Faizsiz Kredi Başvurusu

2.217
Faizsiz Kredi Başvurusu

Faizsiz Kredi Başvurusu

Faizsiz kredi başvurusu yapabileceğiniz bankaları uzmanlarımız sizin için araştırdı genelde verdikleri faizsiz kredi limiti birbirleri ile uyuşmadığı için araştırdığımız bankaların karşılaştırmalarını yaparak bütçenize göre seçim yapabilirsiniz.

Genelde katılım bankaları bu işi üstlenmekte Ziraat Katılım Bankası, Vakıf Katılım Bankası, Kuveyt Türk, Türkiye Finans, Albaraka Türk gibi katılım bankaları sizin için faizsiz kredi verebilmektedir.

Yukarıda sözü geçen bankalar haricinde kosgeb yıllarca bu işi görev edindi ve gelişmek isteyen kobiler için devlet destekli kosgeb hibe verdi bu oranlar yeri geldi 10.000TL yeri geldi 50.000TL ‘ye kadar çıktı dolayısı ile sizin alacağınız faizsiz kredi öncelikle devletin desteğinin bulunmasını göz önüne alabilirsiniz her zaman bir adım öne gitmek için bu hep şart olmuştur. Projelerinizi devlete sunmaktan çekinmeyin ve böylelikle istediğiniz faizsiz krediyi rahatlıkla istediğiniz oranlarda alabilirsiniz.

Unutmayın ki girişimcilere son dönemlerde oldukça önem gösterilmektedir ve yine unutulmaması gereken bir konu var ise bu yatırımları aldığınız kredileri doğru oranda kullanmanızdır.

Kosgeb özellikle sizlere bu konuda destek bile sağlamaktadır yani aldığınız parayı hiç etmemek için nasıl çalıştıracağınızı size sorar ve sizin yanlış düşündüğünüz alanlarda sizi doğru olarak yönlendirir genelde bu miktarlarda kredi ihtiyacı olan kişiler girişimcilikte yeni oldukları için bu gibi gerek devlet gerek özel kredi alımlarında yanılgı yaşayabiliyorlar bundan dolayı ziraat katılım bankası faizsiz kredi başvurusu sizin için en uygun alanlardan biri olacaktır.

  Kırmızı Kalem Yiyenlere Kredi Kampanyası ve Şartları Nedir?