yandex-izleme
FinansKredisi.com

Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2022

2.300
Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2022

Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Emekliye faizsiz kredi müjdesi ile emeklileri sevindirerek yüzlerini güldürecek harika bir haberle araştırmacı uzmanlarımız sayesinde karşınızdayız. Emeklilerin her zaman geçimle olan sıkıntılarını yaşları gereği çalışmakta zorlandıklarını ve emekli olduktan sonra çalışmaları gerekse bile iş bulamadıklarını hepimiz biliyoruz onlar bizim emektarlarımız olsada bu bilinen bir gerçektir. Emekliler maaşlarını kamu bankaları ile tahsil ettikleri için bu bankalardan rahatlıkla faizsiz kredi alabilmektedirler. Vakıfbank, Ziraat bankası ve Halkbank başta olmak üzere PTT bank’ta emekliye faizsiz kredi veren bankalar arasında yer alıyor.

Emekliler için belirlenen maaşlarının katları kadar kredi alabiliyorlar örneğin emekli maaşının 10 katı kadar alabilir günümüzde 1.500tl emekli maaaşı alan birisi en fazla 15000’ye kadar faizsiz emekli kredisi alabilir. Türkiye iş bankası ise şöyle bir kampanya oluşturmuş emekli kredilerini Türkiye iş bankasına aktaran kişilere emekli kredisi vermekte emekli sandığı, ssk, bağkur farketmez nereden emekli olursanız olun bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz lakin faiz işlenmektedir. Bu hizmetten faydalanabilmek için sizlerden bazı belgeler istenmekte. Örneğin başvuru formu, nüfus cüzdanı yada ehliyet belgesinin aslı yada fotokopisi, sgk kaydı olmayanlar veya gelir doğrulaması yapalayanlar için gelir belgesi istenmektedir. Emekli tanıtım kartı ve emekli aylığının alındığı hesap cüzdanı gibi belgelerle sizlere kolayca emekliye faizsiz kredi vermektedirler.

Emekliye faizsiz kredi

Uzmanlarımız ise size kredi türü işlemleri sadece kamu bankaları ile yapmanızı tavsiye etmektedir hiç bir şekilde diğer bankalara maaş taşıması yapmayın ve kesinlikle kredi türü hizmet almayın. Güncel olan bir bilgiyide eklemek istiyoruz şuan için yukarıda bahsedilen hiç bir banka faizsiz kredi imkanı sağlamamaktadır. Özellikle bankalara giderek araştırma yapmanız ve şu kadar yıldır emekliyim şu sebep ile kredi almak istiyorum lakin faiz ödemek istemiyorum gibi teklifler almanız gerekmektedir bankalar ise size bazı şartlar sunacaktır ya faizli olarak bizden kredi alabilirsiniz yada maaşınızı bize aktarırsınız ayın 21’inde çekiyorsanız ancak 23’ünde çekebilirsiniz diyecekler 2-3 gün paranızı işletecekler ve buradan kazanç sağlayacaklardır.

  Şekerbank Arsa Kredisi Nedir? Faiz Oranı Nedir? Nasıl Başvuru Yapılır? 

Bunun için size sözleşme imzalatacaklardır önünüze gelen her belgeyi okumanızda yada bir yakınınıza okutmanızda fayda vardır kesinlikle bilmediğiniz hiç bir belgeyi hangi banka olursa olsun imzalamayın. Devlet bankaları ‘da dahil olmak üzere bazı kampanyalar oluşturuyor ve size sadece cazip gelecek olan bilgileri veriyorlar ve sizin zararınıza oluşacak yönleri dile getirmiyorlar böylelikle bankalar size gerekli evrakları imzaladıktan sonra hiç bir iade yada hak talep edemiyorsunuz.