yandex-izleme
FinansKredisi.com

Senetle araba nasıl alınır

2.769
Senetle araba nasıl alınır

Senetle Araba

Bankalarla zaman harcamak veya faiz ödemek istemiyorum diyorsanız yada bankalarla olan sorunlarınız sebebi ile kredi çekemiyorsanız senetle araba alabilirsiniz. Bankalarla hiç bir bağlantı içine girmeden dosya masrafı kasko sigorta gibi zorunlu ödeme türlerine girmeden senetle peşinatsız araba nasıl alınır bilmiyorsanız uzmanlarımız sizler için araştırdı ve senetle nasıl araç alabileceğinizi listeledi. Bilmeniz gereken ilk husus senetle araba almak için karşınızdaki kişi veya kurum size aşırı derecede güveniyor olması gerekmekte. Bu gün şartlarında kimse kimseye tamamı senetle araba satmak istemez.

Senetle peşinatsız araba nasıl alınır biz sizleri tüm detayları ile bilgilendiriyoruz. Özellikle büyük şehirler istanbul izmir ve Ankara başta olmak üzere senetle araba veren galeriler vardır tümü neredeyse senetle araba vermektedir. Senetle araba sahibi olmak için yinede elinizde bir mebla nakit para ihtiyacınız olucaktır çünkü devir teslim gibi noter masrafı veya diğer işlemleri göz önüne almanız gerekicektir. Unutmamanız gereken bir durum daha var ki oda ödeme geciktirme durumudur.

Eğerki ödeme geciktirirseniz her ay faiz eklenecektir ve araba anlaştığınız oranların üzerinde size maliyet oluşturacaktır. Ayrıca araç her ne kadar sizin olsada senetlerin tümünü ödemediğiniz için galerici araç için noter tarafından rehin koyduracak ve böylelikle aracı satamayacaksınız böylelikle galerici ise kendini güvence altına almış olucaktır ancak senetlerin ödemesi bittikten sonra rehini kaldırabilirsiniz eğerki ödeme yapmazsanız da araba bağlanır bu sebeple her galericiden de senetle araba almayın sadece büyük kurumsal firmalarla çalışın.

  Taşıt Kredisi Hesaplama