yandex-izleme
FinansKredisi.com

Aktif Bank Passolig Kredi Kartı Nedir? Avantajları Nelerdir?

1.588
Aktif Bank Passolig Kredi Kartı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Aktif Bank Passolig kredi kartı maç severlerin sıklıkla tercih ettiği bir karttır. Bu kart ile gitmek istediğiniz maçların biletini alabilirsiniz. Bu limit ilk başlarda 250 TL ile sınırlıdır. Maç biletleri 250 TL’nin yukarısında ise karta nakit girişi yaparak biletleri satın alabilirsiniz. Kartın sağladığı avantajların başında harcadıkça kredi kartın bakiyesinin artış göstermesidir. Belli bir müddet bilet harcaması yaparak kredi limiti yükseltilip daha sonra diğer alışverişler için kullanılabilir. Buda kredi kartın kullandıkça avantaja dönüştüğünün en büyük göstergesidir.

Passolig Kredi Kartına Nerelerden Para Yüklemesi Yapılabilir?

Passolig kredi kartında banka size belirli bir meblağ ödeme şansı verir. Bu tutar genellikle 250 TL’dir. Passolig kredi kartı üzerinden daha fazla harcama yapmak için karta para yüklemesi yapılması gereklidir. Bunu belirli kanallar aracılığı ile yapmak mümkündür. Para yüklemesi yapılacak yollar şöyledir;

 • PTT Şubeleri
 • PTTMatikler
 • Diğer bankalar üzerinden EFT yaparak
 • N Kolay İşyerlerinden

Kredi limitinin yükselmesi düzenli ödeme ve harcamalarla gerçekleştirilir. Ne kadar düzenli ödeme yapılırsa o kadar kredi kartı limitinin artma olasılığı sağlanır.

Passolig Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aktif bank Passolig kredi kartı kullanmak isteyenler öncelikle başvuru yapmaları gereklidir. Başvuru yapmak isteyen Aktif Bank müşterileri bulundukları adrese en yakın olan Aktif Bank şubesine giderek başvurularını yapabilirler. Başvuru sırasında diğer kredi kartlarına oranla çok büyük detaylar ve özellikler aranmamaktadır. Bu yüzden bu kredi kartı hemen hemen başvuru yapan herkese verilmektedir. Ayrıca Aktif Bank Passolig kredi kartı kullanmak ve düzenli ödeme yapmak kredi notunu da olumlu yönde etkileyecektir. Kredi notu düşük olan birçok birey kredi kartı ve kredi alma konusunda engellerle karşılaşmaktadır. Passolig kredi kartının limiti çok düşük olduğu için bu kartı alıp düzenli ödeme yapıldığında kredi notu yükselecek ve ileriye dönük bakıldığında daha yüksek limitli kredi kartı ve kredi alma şansı tekrar yakalanabilecektir.

  Ticari Kredi Kartı Nedir? Nasıl Alınır?

Passolig kredi kartı onaylanan müşteriler kredi kartlarının şifresini belirlemek için bankayı aramaları gerekmektedir. Yeni şifre oluşturmak yada şifre almak için Aktif Bank 0850 724 30 50 iletişim numarası aranarak öğrenilebilir.

Passolig Kredi Kartı Borcu Nasıl Ödenir?

Aktif Bank Passolig kredi kartı kullanıcıları ödeme günü geldiğinde ödeme zamanı geçmeden ödeme yapmaları son derece önemlidir. Çünkü kredi kartının limit serisi ödemeleri düzenli yapmakla doğru orantıdadır. Bu yüzden ödeme yapılması son derece önem arz eder. Ödeme yapmak isteyen Aktif Bank Passolig kredi kartı kullanıcıları aşağıdaki ödeme yerlerinden ödemelerini gerçekleştirebilirler. İşte o ödeme yerleri şöyledir;

 • PTT Şubelerinden
 • PTTMatiklerden
 • Başka banka şubesinden EFT işlemi yaparak
 • Vakıfbank ATM’lerinden
 • N Kolay İşyerlerinden
 • Hesaplarınızdan otomatik ödeme talimatı vererek

Passolig Kredi Kartının Sağladığı Avantajlar

Passolig kredi kartı genellikle maç biletlerini almak için kullanılsa da aslında diğer kredi kartları gibi kullanılabilmektedir. Hem de daha fazla avantaj ile. Tabi bunun için düzenli ödeme ile limitin artırılması gerekir. Yada Aktif Bank Passolig kredi kartı içerisine nakit para eklenerek çeşitli alışverişlerde kullanılabilir. Passolig kredi kartının sağladığı bazı avantajlar şöyledir;

 • Kredi kartı kart ücreti ödemezsiniz
 • Nakit avans çekebilirsiniz
 • Her yerden Alışveriş yapma imkanı elde edersiniz
 • Dünyanın her noktasında Mastercard/ Visa amblemi bulunan her mağazadan alışveriş yapma imkanı
 • 7/24 ATM’lerden nakit para çekebilme imkanı. Bu ATM’lerde ELECTRON ve MASTRO amblemlerinin yer alması gereklidir.

Ayrıca Aktif Bank Passolig kredi kartı tuttuğunuz takıma özelde gönderilmektedir. Passolig kartlarında sevdiğiniz takımı resmeden bir kredi kartı kullanmanız mümkün hale getirilmiştir. Kart görselinde istediğiniz takımı seçebilirsiniz. Kartta sevdiğiniz takımın yer almasını istiyorsanız başvuru yaparken bu detayı da istediğinizi belirtebilirsiniz. Kartınız 7 iş günü içerisinde elinizde olacak ve havalı, şık bir tasarıma sahip olan Aktif Bank Passolig kredi kartı kullanma imkanını yakalayacaksınız.

  Aktifbank N Kolay Banka Kartı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Türkiye’de ki bütün stadyumlara girme fırsatını Aktif Bank Passolig kredi kartı ile sağlayabilirsiniz. Passolig kredi kartı ile maç heyecanı zirveye çıkmaktadır. Aynı zamanda takımınıza ait olan Passolig kredi kartı ile tuttuğunuz takıma destek olmanızda sağlanmaktadır. Örneğin; Galatasaraylı ilan bir Passolig kredi kartı kullanıcısı Galatasaray takımının amblemi bulunan bir karta sahip olarak ve maç bileti alarak takımına katkıda bulunur.

Peki Passolig Kredi Kartı hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Gelin yorumlarda birlikte tartışalım. Daha fazla Aktif Bank hakkında haber ve kampanyaya ulaşmak isterseniz https://www.finanskredisi.com sayfamızı takip edebilirsiniz.

Etiketler: