yandex-izleme
FinansKredisi.com

Gib ve Plaka ile Trafik Cezası Sorgulama

2.597
Gib ve Plaka ile Trafik Cezası Sorgulama

Trafik Cezası Sorgulama işlemi için öncelikle kurallara herhangi bir nedenle uymayıp trafik görevlileri tarafından araç sahibi yada sürücü tarafına verilen farklı şekilde cezalar mevcuttur.

Trafik Cezası Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bazı durumlarda trafik polisleri  plaka ile otomobil sahibine ceza keserken bazı durumlarda ise direk olarak o an için otomobil sürücüsü kim ise ona ceza kesmektedir.

Örneğin Radar’a yakalanmış bir otomobil için aracı kimin sürdüğü tespit edilmediğinden dolayı otomobil sahibine ceza ulaştırılmaktadır ancak çevirmede alkol muayenesine takılan ve alkollü şekilde araç kullanan kişi ise direk olarak şahsına ceza yazılır gerekirse ehliyetine el konulur.

Aracınızı bir başkasına verdiğiniz ve otomobile ceza yazıldıysa elinize ulaşması zaman alabilir ve bir şekilde elinize ulaşmayan bu ceza ödemediğiniz taktirde katlanarak artacaktır. Otomobilinizi bir başkasına veriyor ve bu kişi uzun yol yapıyorsa kesinlikle E-Devlet üzerinden plaka ile trafik cezası sorgulama işlemi yapın.

Gib sitesinden ve e devlet sitesi üzerinden trafik cezalarınızı sorgulayabilirsiniz.

Otomobilinizi bir başkasına veriyorsanız trafik cezasını öğrenmek için en kestirme yol plaka ile trafik cezası sorgulama olacaktır.

Bir önceki yazımızda Akbank gelir belgesiz ve kefilsiz kredi nasıl alınır ondan bahsettik!

Sitemizden memnunsanız ve size faydalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alt bölümden yorumlarınızı bırakın sizlere daha fazla içerik üretebilme mutluluğunu yaşayabilmemiz için yorumlarınıza ihtiyacımız var sizden istediğimiz çok birşey değil sadece bir yorum!

  Kefil Olmaktan Vazgeçmek Mümkün Müdür?