yandex-izleme
FinansKredisi.com

Kuveyt Türk Evyap %20 İndirim Kampanyası Limiti Nedir? Nasıl Yararlanırım? 

2.049
Kuveyt Türk Evyap %20 İndirim Kampanyası Limiti Nedir? Nasıl Yararlanırım? 

Kuveyt Türk müşterileri yaptıkları alışverişlerde bankanın indirim fırsatlarından yararlanmaya devam ediyor. Her fırsatta müşterilerine örnek hizmetler sunan Kuveyt Türk, Evyap ile yaptığı ortak anlaşma sayesinde markadan yapacakları alışverişlerde indirim kazanma fırsatını sunuyor. Kullandığınız bir Kuveyt Türk kartınız varsa, Evyap’tan yapacağınız alışverişlerde siz de bu indirimlerden yararlanabilirsiniz. Kuveyt Türk Evyap %20 İndirim Kampanyası Limiti Nedir? Nasıl Yararlanırım? Diyorsanız detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Katılım bankacılığında önemli bir yere sahip olan Kuveyt Türk, farklı dönemlerde yaptığı anlaşmalı hizmetler ile müşterilerine kaliteli ve memnun eden hizmetler sunar. Bankacılık faaliyetlerini her koşulda iyileştirmeyi hedefleyen Kuveyt Türk, bu doğrultuda müşterilerine hizmetini daha farklı alanlarda da verebilmeyi amaçlar. Yeni düzenlenen kampanya kapsamında kullanıcılar sadece bankacılık işlemlerinde değil, Kuveyt Türk müşterisi olarak bankacılık dışı işlemlerinde de her zaman kârlı çıkar.

Kuveyt Türk Evyap %20 İndirim Kampanyası Nedir?

Kuveyt Türk ve Evyap iş birliği ile düzenlenen kampanyada Kuveyt Türk müşterileri Evyap resmî sitesinden internet üzerinden yapacakları alışverişler ile %20 indirim fırsatı kazanabilir. Birçok üründe uygun fiyat seçeneği sunan Evyap, Kuveyt Türk müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunar. Belirtilen tarihler arasında internet üzerinden Evyap sitesine girerek buradan dilediğiniz ürünü tercih edebilir ve indirimli koşullar ile satın alma fırsatına sahip olabilirsiniz. Kuveyt Türk Evyap %20 indirim fırsatından yararlanabileceğiniz ürün kategorileri şunlardır;

 • Katı sabun
 • Krem
 • Sıvı Sabun
 • Tıraş Ürünleri
 • Granül Sabun
 • Kolonya
 • Duş Jeli
 • Antibakteriyel

Evyap, Kuveyt Türk müşterilerine indirimli satın alma seçenekleri sunar. Kaliteli ürünleri ile müşterilerine beğenilen hizmetler sunan Evyap’ta birbirinden farklı kategoride indirimli seçeneler ile ürünler satışa sunulmuştur. Dilediğiniz kategoriden yapacağınız alışverişlerde %20 daha az ödeme imkanına sahip olabilirsiniz. Kuveyt Türk Evyap %20 indirim fırsatından yararlanmak için tercih edebileceğiniz markalar şu şekildedir;

 • Arko Men
 • Activex
 • Belissima
 • Arko Nem
 • Blade
 • Duru
 • Emotion
 • Evy Baby
  Kuveyt Türk Görüntülü Görüşme ile Hesap Aç Hediye 20 TL Kazan 

Dilediğiniz markanın ürününü beğendikten sonra sepetinize ekleyebilir ve satın alma işlemi öncesi Kuveyt Türk %20 indirimli satın alma seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Kuveyt Türk Evyap %20 İndirim Kampanyası Ne Zaman?

Kuveyt Türk Evyap %20 indirim kampanyası 28 Mart 2022 tarihinden itibaren kullanıcılara sunulur. Bu tarihten itibaren evyapshop.com adresine girerek indirimli alışveriş fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Düzenlenen kampanyanın son bitiş tarihi 31 Aralık 2022’dir. Yıl içerisinde istediğiniz zaman yapacağınız alışverişlerde indirimli satın alma seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Kuveyt Türk ve Evyap ortak düzenledikleri bu kampanyada değişiklik yapma hakkını gizli tutar. Herhangi bir zamanda iki taraf söz konusu anlaşmaya dair değişikliğe gidebilir. Yapılacak değişiklikler bankanın ve Evyap’ın sitelerinden bildirilir. Kampanya detaylarını ve koşullarını öğrenerek indirimli alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Kuveyt Türk Evyap %20 İndirim Kampanyası Limiti Nedir?

Kuveyt Türk Evyap %20 indirim kampanyasından yararlanabilmek için seçili ürünler arasından alışveriş yapmanız gerekir. Satışa sunulan bebek bezleri indirim kampanyasına dahil değildir. Bu ürünler haricinde alacağınız her üründen indirim fırsatı kazanabilirsiniz.

Evyap %20 indirim kampanyası, Kuveyt Türk kartınız ile yapacağınız alışverişlerde geçerlidir. Ürünleri sepetinize ekledikten sonra ödeme kısmına Kuveyt Türk ödeme aracı bilgilerinizi girdikten sonra sizden istenen diğer bilgileri de girerek indirim kazanma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Kuveyt Türk ile Evyap’tan indirimli alışveriş yapabilmeniz için banka indirim koduna sahip olunması gerekir. Müşteriler Alacakları indirim kodu ile tek sefere mahsus olarak indirimli alışveriş fırsatından yararlanabilirler.

Kuveyt Türk Evyap %20 İndirim Kampanyasından Nasıl Yararlanırım?

Kuveyt Türk Evyap %20 indirim fırsatından yararlanabilmeniz için Kuveyt Türk bankacılık müşterisi olmanız gerekir. Bankaya ait herhangi bir ürünü kullanarak, kampanyaya dahil olabilirsiniz. Evyap %20 kampanyasından yararlanabilmeniz için Kuveyt Türk mobil ya da internet bankacılığına giriş yapmanız gerekir. Giriş için gerekli izinlere sahip odluktan sonra sunulan özel indirim kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

  Kuveyt Türk Sağlam Kart İle 150 TL Harca 10TL Altın Kazan Kampanyası

Kuveyt Türk Evyap %20 indirim fırsatını değerlendirebilmeniz için;

 • Kuveyt Türk İnternet Şube ve Kuveyt Türk Mobil uygulamalarından size verilen kodları temin etmelisiniz.
 • Ardından Evyap alışveriş sitesine girmelisiniz.
 • Beğendiğiniz ürünü sepetinize eklemelisiniz.
 • Ürün tercihleriniz bittikten sonra ödeme sayfasına geldiğinizde Kuveyt Türk indirim kodunu ekrana girmelisiniz.
 • Satış işlemini onaylamalısınız.

Ödeme işlemini sorunsuz bir şekilde tamamladığınızda ürünleri %20 indirimli olarak satın almanız mümkün olur.

Kuveyt Türk ve Evyap iş birliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında gelin birlikte detaylandıralım. Daha fazla https://www.finanskredisi.com/kuveyt-turk/ haberi için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.