yandex-izleme
FinansKredisi.com

Akbank internet bankacılığı

2.810
Akbank internet bankacılığı

Akbank internet bankacılığı

Akbank internet bankacılığı kobi ve bireysel kullanıcıları olarak iki bölüme ayırmıştır. Özellikle işletme sahiplerine çok güzel teklifler sunarak hesaplarına ait hesap özetleri ve extreleri görüntüleyerek vadeli veya vadesiz hesaplar açarak istedikleri yerden yönetme hakkınada sahip olurlar.

Para transfer işlemlerini ise dakika sürmeden gerçekleştirebilir ve vergi borçlarını ödeyebilirler ayrıca kredi kartlarındaki hareketliliği inceleyebilir extreleri anlık olarak izleyebilir taksit veya erteleme isteyebilir bu özellik sayesinde bir çok işletme sahibi Akbank Direkt internet kurumsal müşterisi olarak memnun olucaktır.

Akbank internet şubesi

Bunun yanında da kredi kartı borçlarınıda ödeyebilirsiniz. Döviz işlemleri ile içli dışlı olan kurumsal firmalar ise döviz alım veya satımı yapabilir yatırımlarını sürekli olarak dilediği her yerden yönetebilir al sat yaparak kazanç sağlayabilir.

Fatura ödemelerinizi manuel yada otomatik olarak talimat vererek düzenli şekilde ödenmesini sağlayabilir takip etmek zorunda kalmazlar. Diledikleri zaman Yazarkasa Pos dahil olmak üzere işiniz için en uygun POS başvurusunda bulunup Akbank Üye İşyeri olabilir böylelikle müşterilerinizden kredi kartı sayesinde ödemeler alabilirsiniz.

Akbank direkt internet giriş

Tahsilat veya teminat için verdiğiniz çekleri görüntüleyebilir Maaş ödemesi yada SGK gibi toplu para transferi gerektirecek ödemelerinizi yapabilirsiniz. Eğerki ithalat yapıyorsanız dış ticaret ödemeler yapabilir ihracat dosyalarınızı izleyebilirsiniz. Sigorta biglilerinizi görebilir dilediğiniz işlemi sağlayabilirsiniz.

Akbank internet bankacılığı inanılmaz fırsatlar sağladığı müşterilerine harika imkanlar sunuyor tabiki bu kadar değil daha detaylı bilgi almak isterseniz eğerki Akbank Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Akbank internet bankacılığı imkanlarından sizde yararlanabilir ve daha rahat bankacılık işlemleri uygulayabilirsiniz.