yandex-izleme
FinansKredisi.com

CEBTETEB Anında Hesaba Düşen Kredi Oranı Ne Kadar?

1.575
CEBTETEB Anında Hesaba Düşen Kredi Oranı Ne Kadar?

CEBTETEB anında hesaba düşen kredi TEB Bankasının müşterilerine özel gerçekleştirmiş olduğu işlemlerden biridir. Hayatı kolaylaştıran bu işlem ile talep edilen kredi anında TEB müşterisinin hesabına aktarılmaktadır. CEPTETEB, TEB bankasının dijital bankacılık hizmeti bünyesinde yer alır. Banka şubesine gitmeden kolayca bankacılık işlemlerinin yapılabildiği CEPTETEB, aynı zamanda düşük faizli ve masrafsız olması ile de müşterileri cezbetmektedir.

TEB bankası müşterileri bu krediden yararlanabildiği gibi müşterisi olmayanlarda anında krediden yararlanabilmektedirler. Banka müşterileri hemen CEBTETEB kullanmak için bulundukları yerden ayrılmadan başvuru yapabilirler. CEPTETEB müşterisi olmayanlar ise yine online olarak başvuru yapabilirler. Ayrıca bu yöntem ile banka çalışanları bulunduğunuz adrese gelir ve size gerekli evrakları imzalayarak işlemlerinizi yaparlar. Buda TEB Bankasının ayrıcalıklı özelliklerindendir. Anında kredi talebinin onaylanmasının ardında kişinin hesabına 5.000 TL ihtiyaç kredisi yatmaktadır.

CEPTETEB Anında Hesaba Düşen Kredi Avantajları Nelerdir?

CEPTETEB anında hesaba düşen kredi ve avantajlarından yararlanmak için ya TEB müşterisi yada CEPTETEB müşterisi olunması şartı aranır. Anında hesaba düşen kredisini almak isteyenler eğer TEB müşterisi değilse pratik yollarla anında banka müşterisi olabilirler. Anında hesaba düşen kredinin birçok avantajı bulunur. İşte o avantajlardan bazıları şöyledir;

 • CEPTETEB şubesiz bankacılık hizmeti ile faaliyetlerini sürdürdüğü için CEPTETEB kullananlardan ek masraflar ve ödenekler alınmaz.
 • Kredisinin en büyük avantajları arasında dosya masrafı olmaması yer alır. Şube veya farklı yollarla kredi başvurusu yapıldığında kredi tutarının binde beşi kadar dosya masrafı ödenir. CEPTETEB dosya masrafını hiçbir müşterisinden almamaktadır.
 • CEPTETEB tarafından verilen bu avantajlı krediye, başvuru kanallarını üzerinden 7/24 başvuru yapma imkânı banka müşterilerine tanınır. Bu aynı zamanda acil nakit ihtiyacının da giderilmesini sağlayacaktır.
 • CEPTETEB müşterisi olunduğu için bireylerin banka mevduat hesabı mutlaka olmuş olacaktır. Eğer herhangi bir hesap yoksa internet bankacılığı veya mobil bankacılığı kullanarak hemen hesap açılabilir. Kredi başvurusunun onay almasının ardından para hiç beklemek zorunda kalmadan aynı zamanda banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan hesaba tanımlanır.
 • Onaylanan krediler tatil günleri ve hafta sonuna denk gelse bile onaylandığı andan itibaren hesaba aktarılır.
  Teb Petrol Ofisi 40 Tl İndirim Kampanyasına Nasıl Başvuru Yapılır?

CEBTETEB ile anında hesaba düşen 5.000 TL kredi alma koşulları nelerdir?

TEB Bankasının ayrıcalıklı fırsatlarından yararlanmak isteyenlerde ilk aranan koşul bireyin banka müşterisi olması yer alır. TEB Bankası bünyesinde bulunan işlem ve kampanyalarda ise bunun yanı sıra farklı farklı özellikler ve koşullar bulunur. Bunlardan biri olan CEBTETEB anında hesaba düşen kredi işleminde de bazı koşullar yer alır. İşte o koşullar;

 • Kredi notu bankalar arasında kişinin bankalar ile ilgili ilişkisini anlatan bir detaydır. Kredi notu düşük olanlar sadece TEB bankasından değil hemen hemen her bankadan kredi başvurularında olumsuz sonuç almaktadır. Bu yüzden kredi notu anında hesaba düşen kredi içinde geçerlidir. Anında hesaba düşen kredi için kredi notunun en az 1500 olması gereklidir.
 • Anında hesaba düşen krediyi alabilmek için aynı zamanda aylık gelirin olması koşulu yer alır. Bununla birlikte aylık gelirin belgelendirilmesi gerekir. Aylık gelir belgelendirilmesi durumunda kredi imkanından yararlanabilir.
 • Bu şartlara ek olarak başvuru yapan kişilerin sigorta bilgilerinize bakılır. Eğer son altı aylık sigortası yatmış olarak gözüküyorsa CEBTETEB’in bu avantajlı anında hesaba düşen kredisine sahip olunabilir.

CEPTETEB Anında Hesaba Düşen Kredi Güncel Faiz Oranları Nasıldır?

TEB Bankası CEPTETEB şubesiz bankacılık uygulaması ile yeni müşterilerine bir tık daha önem vermektedir. Bu nedenle yeni banka müşterisi olacak kişiler, eğer kredi notları yüksekse uygun faiz oranlarından yararlanma imkanına sahip olabilirler. CEBTETEB anında hesaba düşen kredi faiz oranları vade sayısına ve kredi notuna göre belirlenir. Bankanın anında hesaba düşen kredi için oluşturmuş olduğu faiz oranları şöyledir;

 • CEPTETEB anında hesaba düşen kredi için hoş geldin faizi ile almak isteyen yeni müşteriler, kredi notları 1850 ve üzerinde olduğunda ve kredilerini 34 ay vadeye kadar kullanmaları durumunda %0,99 gibi düşük faiz oranından yararlanabilirler.
 •  Anında hesaba düşen bahar kredisi kampanyası kapsamında ise CEPTETEB ya da TEB müşterisi olan bireyler başvuru yaptıklarında, kredi notuna bakılmaksızın 36 ay vadeye kadar olan tüm kredi paraları için %1,14 gibi avantajlı faiz oranından yararlanabilmektedir.
 • CEPTETEB anında hesaba düşen kredi için en düşük faiz oranı, yeni müşteriler dışındaki müşteriler için %1,05 faiz oranından başlar. En yüksek kredi faiz oranı ise %1,60’dır. Hangi faiz oranıyla anında hesaba düşen kredi verileceği banka müşterisinin kredi notuna göre şekillenir.
  TEB Bankası Emekli Promosyonu ile En Fazla Kaç TL Veriyor?

Peki CEBTETEB Anında Hesaba Düşen Kredi hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Gelin yorumlarda birlikte tartışalım. Daha fazla Bu tarz makaleler hakkında haber ve kampanyaya ulaşmak isterseniz https://www.finanskredisi.com sayfamızı takip edebilirsiniz.