yandex-izleme
FinansKredisi.com

TEB Bankası Emekli Promosyonu ile En Fazla Kaç TL Veriyor?

1.600
TEB Bankası Emekli Promosyonu ile En Fazla Kaç TL Veriyor?

TEB Bankası emekli promosyonu ile en fazla kaç TL veriyor? Geçtiğimiz günlerde TEB Bankası emekli maaşını TEB bankasına taşıyanlara 5000 TL’ye kadar promosyon vereceğinin müjdesini paylaştı. Emekliler maaşlarını aldığı bankadan vazgeçip maaşını TEB bankasından almaya karar verip bunu resmiyete döken emekliler bu promosyonu almaya hak kazanacak. Ayrıca TEB Bankası Emeklilere 5.500 TL’ye varan promosyon vermesinin yanı sıra emekli tanıdıklarını TEB bankasına davet eden banka müşterileri emekli maaşını TEB bankasına taşıyan her yakını için 250 TL, toplamda 500 TL’ye kadar nakit ödül fırsatı sunar. Bununla beraber emekli maaşını TEB’e taşıyarak 36 ay boyunca bankadan almayı kabul eden ve bankada en az 2 adet Otomatik Fatura Ödeme Talimatı bulunduran emekli maaş müşterilerine 5.500 TL’ye kadar promosyon hediyesini TEB bankası vermektedir.

Kampanya Detayları

Her kampanyada yer aldığı gibi TEB bankasının sunmuş olduğu bu kampanyada bazı detaylar yer almaktadır. İşte o detaylar;

 • Kampanya 01.07.2022 tarihi baz alınarak yeni edinilen emekli maaş müşterileri için geçerlidir.
 • Emekli TEB müşterileri kampanya dönemi içerisinde 36 aylık emekli taahhütnamesi vermesi zorunludur. TEB Bankası emekli promosyonu ile en fazla kaç TL veriyor? Bunula beraber bankadan en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı bulundurması zorunlu kılınmıştır
 • Banka müşterilerin maaş transferi gerçekleştikten sonra promosyonlar maaş tutarına bağlı olarak verilir. Maaşa göre promosyon tutarları şöyledir;
 1. 0-1.499 TL arası maaş alanlar; Nakit P. 500TL, Ek P. 3.300 TL, Toplamda= 3800 TL
 2. 1.500-2.399 TL arası maaş alanlar; Nakit P. 625 TL , Ek P. 3.950 TL, Toplamda= 4.575 TL
 3. 2500 TL ve üzeri maaş alanlar; Nakit P. 750 TL, Ek P. 4.750 TL, Toplamda= 5.500 TL
 • Kampanya döneminde verilen ek promosyonda aynı şekilde yeni verilen 36 aylık emekli taahhütnamesi ve 2 adet otomatik fatura ödeme koşuluyla geçerli olmaktadır. Bunlardan herhangi birinin iptal edilmesi yada yerine getirilmemesi durumunda banka ödemiş olduğu ek promosyonu iade olarak alır.
 • Bu kampanya sadece emekli maaşını TEB Bankasına taşıyacak olan müşteriler için geçerlidir. Emekli maaşını TEB bankasından alan mevcut müşteriler bu kampanyadan yararlanabilmesi için sözleşme tarihi bittikten sonra TEB Bankası ula tekrar 36 aylık sözleşme yaparak bu promosyonu elde edebilirler.
 • TEB Bankasının bu kampanyasından faydalanmak isteyen emekliler başvurularını birçok kol üzerinden yapabilirler. TEB Bankası emekli promosyonu ile en fazla kaç TL veriyor? Bunun için İnternet bankacılığı, TEB şubeleri, CEPTETEB uygulamalarından birini seçebilirler.
  En Yüksek Emekli Maaş Promosyonu Veren Banka Hangisi? 2024

Yeni Emekli Olan Yada Olacak Olanlar İçin Atılması Gereken Adımlar

Yeni emekli olmuş yada emekli olmasına az bir süre kalan emekliler ve emekli adayları bir kaç adımla emekli maaşlarını hiç bir bankaya devretmeden hemen TEB bankasına devredebilir ve bankanın sunmuş olduğu promosyon kampanyasından yararlanabilir. İşte yapılması gereken adımlar şöyledir;

 • SGK ve BAĞ-KUR üzerinden emekli olacaklar, e-devlet veya SGK Müdürlükleri aracılığıyla dolduracakları Tahsis Talep ve Beyan Taahhüt Belgesi’nde banka tercihi olarak “Türk Ekonomi Bankası” yapması gereklidir.
 • Emekli Sandığı üzerinden emekli olacaklarsa çalışmakta oldukları kurumuna emeklilik başvuru dilekçesini verirken banka tercihi olarak Türk Ekonomi Bankası’nı tercih ettiklerini beyan etmelidir.

Banka müşterisi olan emekliler banka şubesine kimlikleriyle birlikte gidip pratik bir şekilde transferlerini sağlayabilirler. TEB Bankası emekli promosyonu ile en fazla kaç TL veriyor?

CEPTETEB Mobil Aracılığı ile Emekli Maaşı Nasıl Taşınır?

Bankaya gitmeye zamanı olamayanlar bulundukları yerden ayrılmadan CEPTETEB uygulaması üzerinden birkaç adımı yerine getirerek maaşlarını TEB bankasına taşıyabilirler. İşte yapılması gereken o adımlar;

 • CEPTETEB Mobil’e kimlik numarası, parola ve şifre ile giriş yapılır.
 • Ana ekranda yer alan “Ödemeler” menüsüne tıklanır.
 • Devlet ödemeleri- Emekli Aylığı İşlemleri- Emekli Maaş Taşıma menüleri sırasıyla tercih edilerek ilerlenir.
 • Emekli Maaş Taşıma ekranında “Emekli Maaş Şubesi” ve “Emekli Maaş Türü” seçimi yapılır
 • Emekli Maaş Taahhütnamesi okunduktan sonra onaylanır.
 • Ek promosyondan yararlanmak isteyenler Ek Promosyon Taahhütnamesini de okunup onaylaması gerekir. TEB Bankası emekli promosyonu ile en fazla kaç TL veriyor? Ek promosyondan yararlanabilmek için tüm maaşların TEB Bankasına taşınması gerekir aksi taktirde ek promosyondan yararlanılamaz.
 • Son onay ekranına gelindikten sonra yazılan bütün bilgilerin doğru ve eksiksiz olup olmadığı kontrol edilir ve son onay verilir. bilgiler kontrol edilir ve son onay verilir.
  Teb Ramazan Kampanyası Nedir? 150 TL Bonus Nasıl Kazanılır?

Peki TEB Bankası Emekli Promosyonu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Gelin yorumlarda birlikte tartışalım. Daha fazla TEB Bankası hakkında haber ve kampanyaya ulaşmak isterseniz https://www.finanskredisi.com sayfamızı takip edebilirsiniz.

Etiketler: