yandex-izleme
FinansKredisi.com

Fibabank GAP Kampanyası Nedir?

1.575
Fibabank GAP Kampanyası Nedir?

Fibabank GAP Kampanyası Nedir? Detayları Nelerdir? Türkiye’nin gözde bankalarından biri olan Fibabank kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Akaryakıt, giyim ve beyaz eşya gibi alanlarda çeşitli indirimler ve kazançlar sağlaması birçok kişiyi cazip etmektedir. Fibabank’nın gerçekleştirmiş olduğu son kampanyalar içersin de GAP kampanyası da yer almaktadır. Giyim sektörünün önde gelen markaları arasında yer alan GAP mağazalarında kadın, çocuk ve erkek giyim ürünleri yer almaktadır. Belirtilen tarihler arasında GAP mağazalarından yapılacak olan alışverişlerde belirli tutarlar karşılığında, Fibabank müşterilerine TL üzerinden hediye vermektedir.

GAP Kampanya Detayları

Fibabank tarafından müşterilerine özel olan bu kampanya diğer kampanyalarda olduğu gibi bazı şartlara sahiptir. Kampanya koşullarını yerine getiren her Fibabank müşterisi bankanın sunduğu ayrıcalıklı avantajlardan yararlanabilir. Fibabank GAP Kampanyası Nedir? Detayları Nelerdir? tarafından gerçekleştirilen GAP kampanyasının detayları şöyle;

 • GAP Kampanyası 08 – 31 Ağustos 2024 tarihleri arasında geçerlidir. Tarih kapsamında kalan harcamalar kampanyanın dışında kalarak hak edilen TL hediyesi kazanılamaz.
 • Kampanyadan sadece Fibabank Hızlı Kart kullanıcıları yararlanabilir
 • Kampanya kapsamında Hızlı Kart ile 08 – 31 Ağustos 2024 tarihleri arasında yapılacak olan GAP mağazalarındaki alışverişin toplamda 800 TL ve üzeri olması gereklidir
 • 800 TL ve üzeri harcamalarda kart sahiplerine 100 TL hediye verilecektir.
 • Gap.com.tr üzerinden yada herhangi bir online mağaza kullanılarak yapılan harcamalar, ürünler GAP markasına ait olsa dahi kampanyaya dahil değildir.
 • Fibabank tarafından bir r müşteriye toplamda en fazla 100 TL hediye verilecektir.
 • Kampanya dahilinde alışveriş işleminin iptali veya iadesi yaşanması durumunda hediye edilen TL müşterilerden kesinti yapılarak geri alınır.
 • Kazanılan TL hediyenin kart sahibine yüklenebilmesi için, ödül yükleme tarihinde Hızlı Kart’ın açık statüde olması aynı zamanda kartın bağlı olduğu açık statüde bir TL vadesiz hesabının mevcut olması gerekmektedir.
 • Kazanılan hediye TL yüklemeleri Fibabank müşterisinin 13.09.2024 tarihinde TL vadesiz hesabına aktarımı gerçekleştirilecektir.
 • Kazanılan hediye TL’nin her hangi bir son kullanım tarihi bulunmamakta istenilen zamanda harcanabilmektir.
 • Fibabank tarafından düzenlemiş olan GAP Kampanyasına Fibabank kredi kartları, ticari kartları ve maestro özellikli banka kartları dahil değildir.
 • Fibabank A.Ş. GAP kampanyasının koşullarını istediği zaman değişiklik yapma yada kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.
  Fibabanka Hızlı Kart ile Online Alışveriş Yap 100 TL Kazan Kampanyası 

Kampanya detaylarının eksiksiz tamamlanması durumunda vadesiz hesaplara kazanılan TL ödemesi gerçekleştirilir. Burada dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesi bu kampanyanın tek kullanımlık olmasıdır. Bir defa kullanıldıktan sonra aynı tarih içerisinde GAP mağazalarından 800 TL ve üzeri alışveriş yapılmış olsa dahi hediye TL’ye hak kazanılmaz. Normal işlemler statüsüne alınır.

Kampanyadan Kimler Faydalanamaz?

Fibabank tarafından gerçekleştirilen GAP kampanyasında bazı ayrıntılara özellikle dikkat edilmelidir. Kampanyanın kapsamında kalan veya şartlara uygun olmayan alışverişlerde kampanyanın sunmuş olduğu hediye TL’den faydalanılamaz. Fibabank GAP Kampanyası Nedir? Detayları Nelerdir? Aşağıda yer alan hususlara sahip olan banka müşterileri kampanyadan faydalanması mümkün değildir.

 • Kampanya tarihinden önce veya sonra alışveriş yapanlar
 • GAP mağazalarından reel olarak değilde sanal olarak alışveriş yapanlar
 • GAP mağazasından 800 TL altında alışveriş yapanlar
 • Hızlı Kart harici Fibabank’nın diğer kartları ile alışveriş yapanlar
 • Fibabank müşterisi olmayanlar

Yukarıdaki hususlardan bir veya birine sahip olan bireyler bu kampanyadan faydalanmaları mümkün değildir. Hediye TL kazanmak isteyenler alışveriş yapmadan önce bu hususlardan bir yada birini taşıyıp taşımadığına dikkat etmelidir.

Kampanyadan Yararlanmak İçin Yapılması Gerekenler

Fibabank tarafından yürütülen GAP kampanyasından yararlanmak için yapılması gereken ilk adım kampanyanın tarihi geçmeden Fibabank müşterisi olmaktır. Fibabank müşterisi olduktan sonra atılması gereken ikinci adım ise hızlı kart talebinde bulunulmasıdır. Hızlı Kart sahipleri sanal mağazalar yerine çevresinde yer alan herhangi bir GAP mağazasına giderek buradan 800 TL ve üzeri alışveriş yapması gereklidir. Bankaya bunun için herhangi bir başvuruda bulunulması gerekmektedir. Fibabank GAP Kampanyası Nedir? Detayları Nelerdir? Sistem otomatik olarak belirtilen tarihte müşterinin açık vadesiz hesabına 100 TL hediye parayı tanımlar.

Hak edilen para hesaba düştükten sonra istenilen zamanda istenilen harcamada bu hediye paralar kullanılabilir. Fibabank bu konuda hiç bir şekilde müşterisine kullanım zamanı ve kullanım koşulları gibi bir şart koşmaktadır. Kampanya hakkında detaylı bilgi almak isteyenler Fibabank müşteri hizmetlerini arayabilir yada mobil bankacılık işlemlerinden canlı desteği kullanarak yardım talebi oluşturabilir.

  Fibabanka Zorunlu Trafik Sigortası Kampanyası İle %5 Hediye Tl Kazan

Peki Fibabank GAP Kampanyası hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Gelin yorumlarda birlikte tartışalım. Daha fazla Bu tarz makaleler hakkında haber ve kampanyaya ulaşmak isterseniz https://www.finanskredisi.com sayfamızı takip edebilirsiniz.

Etiketler: