yandex-izleme
FinansKredisi.com

Fibabanka Hızlı Kart ile Online Alışveriş Yap 100 TL Kazan Kampanyası 

2.409
Fibabanka Hızlı Kart ile Online Alışveriş Yap 100 TL Kazan Kampanyası 

Fibabanka’lı olup da Hızlı Kart kullananlar kazanmaya devam ediyor. Bankanın sunduğu avantajlı fırsatlar kapsamında Hızlı Kart ile yapılacak belirli miktardaki online alışverişler, kullanıcılara 100 TL kazandırıyor. Fibabanka’nın ayrıcalıklı dünyasına dahil olmak ve hemen kazanmaya başlamak için hızlı Kart çıkarmanız yeterli. Sahip olacağınız Hızlı Kart ile belirli yerlerden alışveriş yaparak kısa sürede banka aracılığı ile kazanmaya başlayabilirsiniz. Peki Nedir bu Fibabanka Hızlı Kart ile online alışveriş yap 100 TL kazan kampanyası?

Fibabanka Hızlı Kart ile Online Alışveriş Yap 100 TL Kazan Kampanyası Nedir?

Fibabanka hızlı Kart ile online alışveriş yap 100 TL kazan kampanyası 2022 yılı Mart ayında düzenlenen kampanyalar arasında yer alır. Kampanya kapsamında, Fibabanka müşterileri sahip oldukları Hızlı Kart ile yapacakları her 150 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL kazanır. Kampanya kapsamında her 150 TL için ayrı 10 TL yüklemesi hesaba yapılır. Kullanıcılar farklı günlerde yapacakları 150 TL’lik alışverişler ile farklı zamanlarda 10 TL, toplamda 100 TL kazanabilir.

Fibabanka Hızlı Kart ile Online Alışveriş Yap 100 TL Kazan Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Fibabanka hızlı Kart ile online alışveriş yaparak 100 TL kazanma kampanyasına dahil olmak için, kullanıcıların mobil bankacılık üzerinden bankacılık sistemine erişmesi ve buradan katılım kararını bankaya iletmesi gerekir. Gerekli katılım bildirisini yapan her Hızlı Kart kullanıcısı, geçerli tarihler arasında bu kampanyadan yararlanabilir.

Fibabanka Hızlı Kart ile Online Alışveriş Yap 100 TL Kazan Kampanyası Şartları Neler?

Fibabanka Hızlı Kart ile online alışveriş yap 100 TL kazan kampanya şartları şu şekildedir;

  • Kampanya kapsamında kullanıcılar internet aracılığı ile Sanal POS kullanarak kampanyaya dahil olabilir.
  • Hızlı Kart ile online alışverişlerde 100 TL kazanma fırsatına, ATM ya da diğer para çekme makinelerinden yapılacak para çekme işlemleri geçerli değildir.
  • Kampanya kapsamında online olarak yapılacak alışverişlerde kullanıcılar kampanyaya dahil olmak için MoTo (Mail Order, Telephone Order) işlemlerini tercih edebilir.
  • Kazanılan hediyeler kullanıcıların kartlarına 08.04.2022 tarihine yüklenecektir.
  • Kullanıcıların hesabına yüklenen paralar herhangi bir zamanda kullanılabilir.
  Fibabanka Zorunlu Trafik Sigortası Kampanyası İle %5 Hediye Tl Kazan

Fibabanka Hızlı Kart ile 100 TL Kazan Kampanyası Diğer Detayları

Fibabanka Hızlı Kart ile online alışveriş yap 100 TL kazan kampanyasına ilişkin diğer detaylar aşağıdaki gibidir;

  • Hızlı kart alışveriş kampanyası 1 Mart- 31 Mart 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Bir banka müşterisinin kampanya kapsamında alabileceği maksimum hediye tutarı 100 TL’dir.
  • Kampanya dahilinde yapılan alışverişlerden hediye kazanabilmek için işlem iadesi yapmak gerekir. Yapılacak alışveriş iadeleri, bankacılık sistemi dahilinde incelemeye alınır. İadeli işlemler hediye limiti kapsamında yer almaz.
  • Kampanyaya dahil olmak isteyen kullanıcıların, kazandıkları paralarını alabilmeleri için, geri yükleme tarihinde kullandıkları Hızlı Kart’ın açık olması gerekir.

Fibabanka Hızlı Kart ile Alışveriş Nasıl Yapılır?

Fibabanka Türkiye genelinde hizmet veren kurumsal bankalar arasında yer alır Bankacılık sektöründe emin adımlar ile ilerleyen kuruluş, müşterilerine daha iyi hizmet vermek için Hızlı Kart ürününü devreye sokmuştur. Hızlı Kart sahibi olanlar, banka aracılığı ile sunulan bütün ayrıcalık ve hizmetlerden yararlanabilir. Hızlı Kart sahipleri belirli dönemlerde düzenlenen kampanyalar sayesinde harcamalarına ek olarak belirli rakamlarda ödüller kazanabilir.

Fibabanka Hızlı Kart, her alışverişlerde geçer. Bankanın ürünü olan bu kartı bütün alışverişlerinizde kullanabilir ve ödemelerinizi daha kolay yoldan gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı Kart ile Fibabanka, müşterilerine kesintisiz ve daha hızlı koşullarda hizmet sunmayı amaçlar. Bu doğrultuda kullanıcılar bankacılık hizmetleri ile iletişime geçerek kolayca Hızlı Kart sahibi olabilirler. Teslim alınan kartlar kullanıma hazır olarak sunulur. Direk şifrenizi belirledikten sonra ilk alışverişlerinizde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir tür dijital kart olarak tanımlanan Hızlı Kart fiziksel olarak da kullanılabilir. Bu nedenle kullanıcılarına güven verir. Yeni nesil bankacılık ürünlerine uygun olarak Hızlı Kart, temassız özelliği ile de kullanımda kolaylık sağlar. Hem çip hem de EMW özelliği ile beğenilen kart, bu sayede online ortamda kısa süre içerisinde işlem yapabilmeyi sağlar. Hızlı kartınız ile bir kez online siteden alışveriş yaptıktan sonra aynı siteye tekrar kart bilgisi girmek zorunda kalmazsınız. Online koşullarda yapacağınız her alışveriş son derece gizli koşullarda gerçekleşir.

  Fibabanka Kiraz Hesap İle Kredi İçin Komisyon Ödemeyin! Hemen Başvuru Yap

Pek fazla adını duymadığımız Fibabankası hakkında ne düşünüyorsunuz? daha fazla https://www.finanskredisi.com/fibabank/ hakkında haber ve kampanlara hızlı şekilde ulaşmak isterseniz sayfamızı takip edebilirsiniz.