yandex-izleme
FinansKredisi.com

YapıKredi Verimli Kart Nedir? Ne İşe Yarar? 100 TL Ekstre İndirimi Nasıl Kazanılır?

13.583
YapıKredi Verimli Kart Nedir? Ne İşe Yarar? 100 TL Ekstre İndirimi Nasıl Kazanılır?

YapıKredi Verimli Kart , müşterilerine sunduğu Verimli Kart ile memnun edici hizmetlerine devam ediyor. Bankacılık ürünleri arasında yer alan Verimli Kart’ı kullanan müşteriler alışverişlerinde hem indirim hem de sunulan diğer fırsatlardan yararlanma hakkına sahip oluyor. Son gelen kampanya dahilinde birçok faydası bulunan Verimli Kart’ı 1.000 TL ve üzerinde kullanan müşteriler ekstrede 100 TL indirim hakkı kazanıyor. Peki, Yapı Kredi Verimli Kart nedir? Yapı Kredi Verimli Kart ne işe yarar? Yapı Kredi Verimli Kart 100 TL ekstre indirimi nasıl kazanılır?

Yapı Kredi Verimli Kart Nedir?

Yapı Kredi bankasının müşterilerine sunduğu Verimli Kart, tarımsal ürün alımlarında kullanılan bir tür bankacılık ürünüdür. Verimli Kart ile gübre, tohum, mazot, fidan ve zirai ilaç gibi birçok tarım ürünü anlaşmalı üye işyerlerinden alınabilir. Ödeme kolaylığı ile diğer kartlardan ayrılan Verimli Kart, bu anlamda çiftçileri düşünerek hazırlanmış özel Yapı Kredi bankacılık ürünleri arasında yer alır.

Verimli Kart, kullanıcılarına yaptıkları harcamaların ödemelerini düzenleyebilmeleri fırsatı sunar. Buna göre Verimli Kart sahipleri ödemelerini, gelir dönemlerine göre kendileri değiştirebilir. Tercih halinde Verimli Kart üzerinden yapılan tarım alışverişlerini uygun koşullarda taksitlendirebilmek de mümkündür.

Yapı Kredi Verimli Kart Ne İşe Yarar?

Yapı Kredi Verimli Kart, nakit olmayan alışverişlerde kart ile ödeme fırsatı sunar. Anlaşmalı işyerlerinde kredi kartı olarak kullanılabilir. Verimli Kart kullananlar her dönemde kârlı çıkar. Ayrıcalıklı olması nedeni ile tercih edilen Verimli Kart’ın kullanıcılarına sunduğu başlıca avantajlar şu şekildedir;

 • Tüm tarımsal ödemelerde kullanılabilir. Banka ile anlaşmalı olan firmalardan yapılacak alışverişler ihtiyaç doğrultusunda uygun rakamlar ile taksitlendirilebilir.
 • Esnek vadeler ile ödeme imkânı sunar. Kart sahipleri isterlerse harcamalarını esnek seçeneler ile ödeyebilir. Esnek ödeme yapmak için ödeme işlemi sırasında tutar ile birlikte vadenin belirtilmesi gerekmektedir.
 • Çek, Senet ve Teminat Mektubu gibi ödeme araçlarında alternatif seçenekler sunar. Yapılan alışveriş sırasında ödeme kart üzerinden gerçekleşir. Yapılan harcamanın geri ödemesi için ileri bir tarih belirlemek mümkün olur.
 • İhtiyaç duyulması halinde anında kredi imkânı verir. Verimli kart sahipleri eğer ödeme yapacakları günde nakit sıkıntısı yaşarsa, bu durumda Yapı Kredi kart sahiplerine uygun faizli kredi imkânı tanır. Müşteriler eğer isterlerse kısa vadeli kredi seçenekleri ile ödeme günlerinde daha rahat bir nefes alır.
 • Bankacılık işlemleri güvenilir koşullarda gerçekleşir. Verimli kart sahiplerinin yapacağı bütün banka işlemleri güvenli koşullarda müşterilere sunulur. Kart sahipleri 7/24 banka ATM’lerinden para çekme ve yatırma işlemlerini gerçekleştirebilir. Tercihlerine göre para transferlerinde ve fon alma-satma işlemlerinde kolaylık sağlayabilir.
  Düşük Faiz Oranlı İhtiyaç Kredileri Yapı Kredi’de!

Yapı Kredi Verimli Kart ile 100 TL Ekstre İndirimi Nasıl Kazanılır?

Yapı Kredi Verimli Kart ile 100 TL ekstre indirimi kazanmak için Yapı Kredi ile anlaşması olan firmalardan tarımsal ürün alışverişi yapmanız gerekir. Bankanın kurumsal müşterisi olan Verimli Kart kullanıcıları Mastercard üye işyerlerinden yapacakları alışverişlerde bu kartı kredi kartı olarak kullanabilir. Yapılacak olan alışverişin 1.000 TL’yi geçmesi durumunda müşteriler ekstrede 100 TL indirim kazanma hakkına sahip olur. Böylece Verimli Kart sahipleri 1.000 TL’lik alışverişe ekstrede 900 TL öder.

Yapı Kredi Verimli Kart ile Kimler 100 TL Kazanabilir?

Yapı Kredi Verimli Kart kullanıcılarının diğer bankacılık ürünlerini kullanan müşterilerden hiçbir farkı yoktur. Bu kart ile de diğer bankacılık hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak mümkün olur. Verimli Kart sahipleri diğer kart sahiplerinden ayrıcalıklı olarak düzenlenen indirim fırsatı dahilinde harcamalarına ek olarak 100 TL indirim kazanma şansına sahip olur. Bankanın sunduğu Verimli Kart’a sahipseniz, bankanın sözleşmesi olan yerlerden yapacağınız 1.000’lik alışverişler ile 100 ekstrede indirim fırsatına sahip olabilirsiniz.

Yapı Kredi Verimli Kart ile 100 TL Kazanma Şartları Neler?

Verimli kart ile yapacağınız alışverişlerde indirim kazanmak için;

 • Yapı Kredi kurumsal banka müşterisi olmak gerekir.
 • Bankanın verdiği en az 1 adet Verimli Kart’a sahip olunmalıdır.
 • Bankanın verdiği Verimli Kart ile sözleşmeli olan işyerlerinden alışveriş yapmak gerekir.
 • Alışveriş tutarının 1.000 TL ve üzerinde olması gerekmektedir.
 • Alışveriş sonrası gerçekleşecek iptaller indirime dahil değildir.
 • Yapı Kredi KOBİ müşterileri de indirim fırsatından yararlanabilir.

Ticari anlamda kullanacağınız Verimli Kartlarınız ile dönem sonunda 100 TL kârlı çıkabilirsiniz. Yapı Kredi Verimli Kart’ınız yoksa internet bankacılığından ya da en yakın Yapı Kredi şubesine giderek Verimli Kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

  Yapı Kredi Ortak Atm

Peki YapıKredi Verimli Kart hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Gelin yorumlarda birlikte tartışalım. Daha fazla yapıkredi bankası hakkında haber ve kampanyaya ulaşmak isterseniz https://www.finanskredisi.com/yapi-kredi/ sayfamızı takip edebilirsiniz.