yandex-izleme
FinansKredisi.com

Fibabanka ile Sağlık Çalışanlarına 200 TL Harca 20 TL Kazanma Kampanyası 

1.762
Fibabanka ile Sağlık Çalışanlarına 200 TL Harca 20 TL Kazanma Kampanyası 

2010 yılında kurulan ve özel mevduat bankası olarak sektörde yerini alan Fibabanka, sağlık personelini kampanyaları ile desteklemeye devam ediyor. Bütün bankacılık işlemlerinde müşterilerine kolaylık sunan bankada sağlık çalışanlarına özel para kazanma fırsatları yer alıyor. Fibabanka müşterisi olan sağlık personeli, 7/24 dilediği yerden mobil bankacılık sistemine giriş yaparak işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Bu yılın en avantajlı kampanyaları arasında yer alan sağlık çalışanlarına 200 TL harca 20 TL kazan kampanyası, belirli tarihler arasında müşterilere sunuluyor.

Fibabanka müşterisi iseniz ve sağlık personeli olarak görev yapıyorsanız bu kampanyadan yararlanmanız çok kolay. Bankanın sunduğu kampanya detaylarını öğrenerek size vereceği hediyeden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Fibabanka’nın avantajlı dünyasına giriş yapmak ve imkanlardan yararlanmak için bankanın müşterisi olmanız yeterli. Peki Fibabanka ile sağlık çalışanlarına 200 TL harca 20 TL kazan kampanyası nedir? Kampanyadan nasıl yararlanılır?

Fibabanka Sağlık Çalışanlarına Tıp Bayramı Kampanyası

Fibabanka ile sağlık çalışanlarına 200 TL harca 20 TL kazan kampanyası, sağlık personeli olan bütün banka müşterilerine sunulur. Ödül avantajından yararlanmak isteyen kullanıcıların mobil uygulama üzerinden bildirim yapması gerekir. Geri ödeme için bildirimde bulunmayan kullanıcılar yaptıkları harcama sonrasında ödül alma fırsatından yararlanamaz.

Fibabanka ile 200 TL Harca 20 TL Kampanyası Nasıl Yapılır?

Fibabanka’nın sağlık personellerine vereceği 20 TL fırsatını değerlendirmek için herhangi bir alışveriş noktasını tercih edebilirsiniz. Tek seferde yapacağınız 200 TL’lik alışveriş sonrasında 20 TL ödül almaya hak kazanabilirsiniz. Ödülünüzün hattınıza tanımlaması için izlemeniz gereken adımlar şöyledir;

 • Fibabanka mobil uygulamasını cep telefonunuza indirin.
 • Mobil uygulamasına giriş yapın.
 • Uygulama ekranında bulunan “Kampanyalar” sekmesine tıklayın.
 • Açılan ekrandan katılım kararınızı bildirin.

Kampanyaya katılımınızı bildirdikten sonraki bir tarihte yapacağınız 200 TL’lik alışveriş sonrasında 20 TL ödül alma hakkına sahip olabilirsiniz.

  HSBC Şubeye Gitmeden Nasıl Hesap Açılır? %18,50 Faiz Nasıl Alınır? 

Sağlık Çalışanlarına 200 TL Harca 20 TL Kazanma Kampanyası Detayları

Fibabanka’nın sağlık personellerine özel olarak düzenlediği 200 TL harca 20 TL kazan kampanyasına ilişkin detaylar şu şekildedir;

 • Kampanya sadece belirtilen tarihler arasında geçerlidir. Bu tarihler dışında yapılacak olan harcamalar kampanya dahilinde sayılmaz.
 • Kampanya ödülünden yararlanmak için tek seferde Hızlı Kart ile 200 TL ve üzerinde alışveriş yapılması gerekir. Diğer kartlar ile yapılan harcamalarda kullanıcılar ödül fırsatından yararlanamaz.
 • Kampanya tarihlerinde kullanıcıların ATM’lerden yapacakları para yatırma ve çekme ya da nakit avans kullanma gibi hizmetler kampanya kapsamına dahil değildir.
 • Kampanya süresi boyunca yapılacak alışverişlerin iptali ve iadesi dikkate alınır.
 • Banka müşterisi olarak kampanyaya katılan kullanıcılar sadece 1 kez 20 TL ödül kazanma hakkına sahiptir.
 • Sağlık çalışanlarının 200 TL harca 20 TL kazan kampanyasından faydalanabilmeleri için Hızlı Kart’ın statüsünün açık konumda olması önemlidir. Buna ilave olarak sağlık personellerinin Fibabanka’da bir vadesiz hesaplarının bulunması gerekir. Aksi taktirde 20 TL ödül avantajından yararlanamazlar.
 • Ödül almaya hak kazanan sağlık personellerinin hesaplarına ödül yüklemeleri 17.03.2022 tarihinde yapılacaktır.
 • 200 TL harca 20 TL kazan kampanyası ile hesaba tanımlanan 20 TL’leri harcamak için herhangi bir tarih sınırlaması bulunmaz. Hesap sahipleri 20 TL ödülü kazandıktan sonra diledikleri herhangi bir tarihte harcayabilir.
 • Kampanya harcamalarının sadece marketlerde yapılması gerekir. Bunun dışında Hızlı Kart ile cüzdana para yükleme ya da karta bakiye yüklemeleri gibi işlemler ödül sisteminin dışında bırakılacaktır.
 • Sağlık çalışanlarına 200 TL harca 20 TL kazan kampanyası için alışverişlerin sadece Fibabanka Hızlı Kart ile yapılması gerekir. Bunun dışında bankaya ait kredi kartı ya da diğer ticari kartlar ile yapılan alışverişler geçersiz sayılır.
 • Fibabanka dilediği zaman kampanya detayları ya da tarihleri gibi konularda değişiklik yapma hakkını gizli tutar.
  Odeabank Görüntülü Görüşme ile Hesap Açma Nasıl Yapılır?  

Sağlık Çalışanlarına 200 TL Harca 20 TL Kazanma Kampanyası Kimler İçin Geçerli?

Fibabanka’nın düzenlediği sağlık çalışanlarına 20 TL kampanyasından banka müşterisi olan bütün sağlık personelleri yararlanabilir. Fibabanka mobil uygulamasına sahip olan sağlık personelleri uygulama üzerinden kampanyaya a katılım bildirimi gönderdikten sonra ilk market harcamalarında 20 TL ödüle sahip olabilir.

Fibabanka 200 TL Harca 20 TL Kazan Kampanyası Ne Zaman?

Fibabanka müşterisi iseniz 14-15 Mart 2022 tarihlerinde bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Fibabanka’ya ait olan hızlı Kart ile dilediğiniz yerden 200 TL üzerinde alışveriş gerçekleştirerek, bankanın geri ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Fibabank hakkında düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeniz hem bankanın hemde diğer kullanıcıların bilgilenmesine yardımcı olabilirsiniz. Daha fazla Banka kampanyaları için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.