yandex-izleme
FinansKredisi.com

Fibabanka Zorunlu Trafik Sigortası Kampanyası İle %5 Hediye Tl Kazan

1.687
Fibabanka Zorunlu Trafik Sigortası Kampanyası İle %5 Hediye Tl Kazan

Fibabanka zorunlu trafik sigortası kampanyası ile %5 hediye TL kazan. Fibabanka zorunlu trafik sigortasında müşterilerin yanında olmaya devam ediyor. Bu kampanya ile ödenen trafik sigortası ücretinin %5’ni geri kazanmak artık Fibabanka ile mümkün hale gelmektedir. Zorunlu trafik sigortası ödemelerinde hem ödeme kolaylığı hem de avantaj sağlanmaktadır. Zorunlu trafik sigortası Fibabanka mobil bankacılık üzerinden ödeme yapılarak bu imandan yararlanmak mümkündür. Yapılması gereken tek işlem kampanyaya katılarak zorunlu trafik sigortasını mobil bankacılık üzerinden yatırılmasıdır. Sompo sigorta güvencesiyle Fibabanka bu hizmeti sağlamaktır. Ödeme yapıldıktan sonra 1 hafta içerisinde kazanılan hediye TL kampanyadan yararlanan müşterilerin hesabına aktarılmaktadır. Bu kampanya sadece Zorunlu trafik sigortası için geçerlidir. Diğer sigorta işlemlerinde bu kampanya geçerli değildir.

Kazanılan hediye TL miktarları belirlenen kategorilerde harcanabilmektedir. Zorunlu trafik sigortası primi araçtan araca değişkenlik gösterdiği için yatıran hediye TL miktarı da değişkendir. Kazanılan hediye TL zorunlu trafik sigortasının priminin %5’dir. Fibabanka harcadıkça kazan kampanyasından yararlanmak için Fibabanka müşterisi olunması gereklidir. Mobil bankacılık uygulaması indirilerek ödemenin mobil bankacılık üzerinden yapılması gereklidir.

Zorunlu Trafik Sigortası Nedir?

Türkiye’de trafiğe çıkan her aracın ödemesi zorunlu hale getirilen bir sigorta çeşididir. Trafik kazaları Türkiye’de yaşanan kazaların en başında yer almaktadır. Yaşanan kazalar sadece araca değil aynı zamanda insan sağlığına da etki etmektedir. Trafik kazası sonucu hem araç kullanıcılarında hem de araçlarda ciddi hasarlar meydana gelmekte bu hasarlar be yaralanmalar yüksek oranda masraflara sebebiyet vermektedir. Trafik sigortası sayesinde kaza sonrası araç ve kişilerde meydana gelen olumsuz durumların ortadan kaldırılması için ihtiyaç duyulan masraf sigorta şirketi tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca zorunlu trafik sigortasını geciktiren ve ödemeyen kişilere çeşitli para cezaları verilmektedir.

  Fibabanka ile Sağlık Çalışanlarına 200 TL Harca 20 TL Kazanma Kampanyası 

Zorunlu Trafik Sigortası

 • Trafik kazası sonrası yaşanan olumsuz durumlar için geçerlidir
 • Trafik kazası sırasında hem sürücünün hem de karşı tarafta ki sürücünün hasar masrafı karşılanmaktadır
 • Trafik kazası sonrası hem sürücüde hem de karşı taraftaki sürücüde yaşanan sağlık problemleri için tedavi masraflarını karşılamaktadır
 • Zorunludur
 • Trafik sigortasının bedeli aracın markasına ve yaşına göre değişkenlik gösterir
 • Sigorta şirketlerine göre ücreti değişmektedir
 • Poliçe süresi 1 yıldır. 1 yıl bitmeden önce poliçenin yenilenmesi gereklidir.
 • Her yıl sigorta bedellerinin ödenmesi ileriki boyutlara kadar cezaya sebep olmaktadır.

Fibabanka zorunlu trafik sigortası ödemelerinde müşterilerinin yanında olarak hem geciktirmemelerini hem de ödenmiş olan para miktarının belirli bir kısmını hediye TL olarak kazanmasını sağlamaktadır. Fibabanka zorunlu trafik sigortası kampanyası ile %5 hediye TL kazan.

Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırmamanın Cezaları Nelerdir?

Yapılan düzenlemeler sonucunda araç sahiplerinin her yıl düzenli ve zorunlu olarak trafik sigortası ödemesine karar verilmiştir. Fibabanka kampanyalarına zorunlu trafik sigortası ödemelerini ekleyerek müşterilerinin memnuniyetini kazanmak için çeşitli avantajlar sunmaya devam ediyor. Zorunlu trafik sigortasının ödenmesi durumunda devlet bazlı araç kullanıcılarına ve araçlara çeşitli cezai işlemler uygulanır. Zorunlu trafik sigortası ödeme durumunda can ve araçta oluşan hasarlar belirli şartlar altında sigorta şirketleri tarafından ödenmektedir. Zorunlu trafik sigortası ödemesi yapmayanların karşılaşabileceği bazı idari ve para cezaları şöyledir:

 • Zorunlu trafik sigorta ücretini ödemeyen yada bunu geciktiren kişilerin araçlarının trafiğe çıkması yasaktı. Sigorta ücreti süresi dolmadan önce yatırılmasına dikkat edilmelidir
 • Trafik sigortasını ödemeyip trafiğe çıkan sürücülerin araçları trafik şube tarafından alınarak otoparklara götürülür
 • Otoparka götürülen araçlar trafikten men edilir, ödeme yapılsa bile araçların trafiğe çıkması hala yasaktır
 • Zorunlu trafik sigortası ödenmediği için trafikten men edilen araçların tekrar alınması hem zaman hem de maddi açıdan zorlu bir süreçtir
 • Otoparkta kalan aracın geçirdiği her gün için ek ücret ödenmektedir
  Fibabanka Kiraz Hesap İle Kredi İçin Komisyon Ödemeyin! Hemen Başvuru Yap

Bu durumun yaşanmasını ve ciddi zorluklarla karşılaşılmaması için düzenli olarak her yıl zorunlu trafik sigortası ödemeleri yapılmadır. Yapılmadığı taktirde sürücülere daha yüksek meblağlara sahip ödemeler verilmekte ve aracın sabıkasını da olumsuz yönde etkilemektedir. Fibabanka zorunlu trafik sigortası kampanyası ile %5 hediye TL kazan. Fibabanka ayrıcalıklar sunarak her yıl ödeme zorunluluğu bulunan trafik sigortalarında harcanan ücretlerin belirli bir oranda geri ödemesini hediye TL yaparak sigorta ücretini indirmektedir.

Adını günlük hayatta pek fazla duymadığımız Fibabankası hakkında ki düşünceleriniz nelerdir ? Yorumlar kısmında görüşlerinizi bekliyoruz. Bütün Fibabankası hakkındaki kampanyaları https://www.finanskredisi.com/fibabank/ web sitemizden ulaşabilirsiniz.