yandex-izleme
FinansKredisi.com

Garanti Internet Bankacılığı

2.697
Garanti Internet Bankacılığı

Garanti internet bankacılığı

Bireysel kullanıcılar için garanti internet bankacılığı inanılmaz şekilde ayrıcalık tanıyor haftanın 7 günü 24 saati internet üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz garanti internet şubesi giriş için sadece müşteri numaranızı veya unuttuysanız T.C Kimlik numaranızla giriş yapabilirsiniz giriş sağladıktan sonra dilediğiniz kart ve hesaplara ait hesap özetlerini ana sayfadan tek bakış ile görebilirsiniz.

Para çekme işlemi hariç garanti cep şubesi ile neredeyse tüm işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Yatırım işlemlerinizi sağlayabilir dilediğiniz zaman yönetebilirsiniz tüm ödemelerinizi yapabilir sıra veya yol gitme gibi işlemlerle zaman kaybetmezsiniz garanti internet şubesi bireysel kullanıcılarına zaman kazandırır. Garanti bankası internet şubesi bireysel kullanıcılarına sağladığı işlem özellikleri hesap açılış işlemleri, repo yada fon gibi yatırım hizmetleri, eft, havale ve döviz alım ve gönderisi, fatura ve kredi kartı ödeme işlemleri haricinde veri ödemeleride garanti bankası internet temel özelliklerinden bazıları.

Garanti internet şubesi

Garanti internet bankacılığı kendi içinde çeşitliliklere ayırılmaktadır her kobi yani şirketler oluşturulan ayrıcalıklara göre örneğin yetkilendirildiğiniz alanlarda tüm imza sirkülerini kapsayacak şekilde detaylı bir şekilde yapı oluşturabiliyorsunuz. Firmanızda yetkililer görev almaktaysa ve genel müdür yada koordinatörler veya çeşitli muhasebe departmanı garanti internet bankacılığı ile istenildiği sayıda alt kullanıcı oluşturabiliyorsunuz garanti internet ile alt kullanıcılara verdiğiniz yetkiler seviyesinde işlem hakları oluşturuyorsunuz.

Garanti cep şubesi

Korkmayın işlem grubu şeklinde farklı tutarlarda özelleştirme yaparak yetkilendirme yapabilir sizin belirlediğiniz kadar işlem uygulayabilirler. Bilgisayar yönetimi yaptığınız her alanda tüm bankacılık işlerinizi gerçeleştirebileceğiniz bir özellik sağlamaktadır. Yetkilendirme işlemlerinizi şubelere gitmeden rahatlıkla yapabilirsiniz. Kurumsal firmalar için maaş ödemeleri yapabilir rapola işlemlerinizi uygulayabilir ihracat ve ithalat işlerinizde ticaretinizi kolaylaştırır aynı zamanda hisse senedi gibi işleriniz elinizin altında olur.

  Sanal Kart Nedir? Sanal Kart Almak

Bireysel kullanıcılar için: https://www.garanti.com.tr/subesiz

Ticari kurumsallar için: https://www.garanti.com.tr/tr/ticari/subesiz.page

Kobiler için: https://www.garanti.com.tr/tr/kobi/subesiz.page