yandex-izleme
FinansKredisi.com

Halkbank internet bankacılığı

2.851
Halkbank internet bankacılığı

Halkbank internet bankacılığı

Halkbank internet bankacılığı seçeneklerinde bireysel müşteri ve kobi müşterileri olarak iki bölüme ayırmaktadır. https://sube.halkbank.com.tr/ adresinden halk bankası internet bankacılığına ulaşabilirsiniz sağ üst bölümden kobi yada bireyseli seçerek işlem yapabilirsiniz. Müşteri numaranızı ve parolanızı sisteme girerek giriş yapabilir dilerseniz sanal klavye özelliği ile bilgilerinizi hackerların yazdığı keylogger’lardan koruyabilirsiniz. Paralonızı hatırlamıyorsanız şifremi hatırla seçeneği veya blokeliyse tekrar alt bölümden işlem yapabilir ve şifrenizi talep edebilirsiniz.

Kobiler ise kobi seçeneği ile firma müşteri numarasını girebilir ve tanımlı kullanıcı bilgisini şifresi ile birlikte girip online işlem yapmaya başlayabilirler hatırlatmakta fayda var kobi işlemlerinden birden çok kullanıcı tanımlandığı için siz hangi kullanıcıysanız ona göre kullanıcı bilgilerini girmeniz gerekmektedir. Örneğin firma sahibi sizin işlem yapabilmeniz için sizi kullanıcı olarak tanımladıysa siz kendi kullanıcı adınızı ve şifrenizi işlem yapmak için girebilirsiniz firma ana bilgilerine ihtiyacınız yoktur.

Halkbank internet bankacılığı başvurusu

Kobiler için Halkbank Kobi Dialog hizmeti vardır 0850 222 0 401 numaralı telefondan müşteri destek biriminden detaylı bilgi alabilirken Halkbank internet bankacılığı ile ilgili Bireysel Müşteriler için ise Halkbank Dialog sistemine 0850 222 0 400 numarasından ulaşarak hızlı ve güvenli bankacılık sağlayabilirsiniz. Halkbank internet şubesi bankacılığı ile bankacılık işlerinizi kolayca ve zaman harcamadan yapabilirsiniz. İnternet işlemlerinizde halk bankası evinizde veya ofisinizde nerede olursanız olun size kolay hizmetler sağlamaktadır.

Eft havale gibi tüm internet işlerinizi kolayca ve tamamen sizin kontrolünüz dahilinde yapabilirsiniz. Finans işlerinizide tek bir ekran üzerinden sağlayabilirsiniz. Yatırım, borç ödeme ve nakit akışı takibinde bulunabilirsiniz hesaplarınızı yönetebilir kredi kartlarınızı inceleyebilirsiniz kredilerinize bakabilir kampanyalardan haberdar olabilirsiniz toplam varlıklar ve borçlarınızı gözlemleyebilirsiniz ve hesabınızın tabikini elinizde tutmuş olursunuz.

  Halkbank Dialog ile Anında Bankacılık 444 0 400