yandex-izleme
FinansKredisi.com

Hızlı Kredi Kartı Başvurusu

2.976
Hızlı Kredi Kartı Başvurusu

Hızlı Kredi Kartı Başvurusu

Hızlı Kredi Kartı Başvurusu, Kredi kartı ürünlerinde bankaların arasında yaşanan yüksek rekabet tüketicilere kolaylaştırılmış hizmet olarak dönmeye devam ediyor. Bundan 20 sene önce kredi kartı vermek için çok ağır koşullar arayan ve pek çok şirket sahibine dahi kredi kartı vermeyen bankalar bugün ise kredi kartı verebilmek için adeta birbirleri ile büyük bir yarış içindeler. Kredi kartı başvurusu için de çeşitli kolaylıklar sağlayan bankalar hızlı kredi kartı başvurusu ile aynı gün içerisinde kredi kartınızı şubeden teslim almanıza olanak sağlamaktadır. Peki, kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

Bonus kredi kartı platformu ortakları arasında yer alan Denizbank Bonus Kredi Kartı ürünleri ile müşterilerine oldukça büyük avantajlar sunmaktadır. Şu anda geçerli olan kampanya ile Denizbank Bonus kredi kartı başvurusu yapan ve onay alan kişilere 190 liraya kadar bonus para kazanma fırsatı sunan banka kart başvurusu içinde çeşitli kolaylıklar sağlıyor.

Denizbank kredi kartı başvurusu için internetten online kredi kartı başvuru formu doldurmanıza olanak sağlanırken Denizbank şubeleri ve Denizbank ATM’leri üzerinden de kart başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Denizbank SMS kredi kartı başvuru işlemleri için KKART yazıp bir boşluk bırakarak kimlik numarasının eklenmesi ve ardından da oluşturulan mesajın 3280 numarasına gönderilmesi yeterli olmaktadır.

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’nin en çok üye işyeri sayısına sahip olan kredi kartı platformlarından birinin kurucusu olan Yapı Kredi World Kart ürünü ile en fazla tercih edilen bankalardan biri olarak kabul edilmektedir. Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvurusu için cazip seçenekler sunarken World Kart başvurusu için online kredi kartı başvurusu yapmak bunlar arasında en çok kullanılanlardan biridir.

Yapı Kredi mobil şube ve Yapı Kredi internet şubesi müşterileri dilerlerse bu kanallar üzerinden hesaplarını kullanarak direkt kredi kartı başvurusu işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Yapı Kredi internet sitesi üzerinden de internetten kredi kartı başvurusu işlemlerinin yapılmasına olanak sağlanırken Yapı Kredi şubeleri ve Yapı Kredi ATM’leri üzerinden de kredi kartı başvuru formu doldurulmasına olanak sağlanmaktadır. World Kart SMS kredi kartı başvurusu için ise WORLD yazıp bir boşluk oluşturduktan sonra kimlik numaranızı yazıp oluşturduğunuz mesajı 4407 numarasına göndermeniz gerekmektedir.

  En Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Worldcard platformuna üye olan Vakıfbank World Kredi Kartı ile müşterilerine bol puan kazandıran çok taksit seçeneği sunan bir kart kullanma avantajlarını sunmaktadır. Kredi kartı başvurusu için son derece zengin bir seçenek paketi sunan Vakıfbank kredi kartı başvurusu sonuçlarını ise birkaç saat içerisinde vermektedir. Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemleri de Vakıfbank internet sitesi ve telefon bankacılığı kanalları üzerinde başvuru numarası ile yapılmaktadır.

Vakıfbank worlcard başvurusu için Vakıfbank ATM’leri, Vakıfbank internet sitesi, Vakıfbank mobil bankacılık şubesi, Vakıfbank internet şubesi ve Vakıfbank çağrı merkezi olan 0850 222 0724 numarası kullanılabilmektedir. Vakıfbank SMS kredi kartı başvurusu için ise VB yazıp bir boşluk bırakarak ardından kimlik numaranızı ekleyip oluşturduğunuz bu mesajı 5724 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Kredi kartı başvuru sonucu birkaç dakika içerisinde yine aynı cep telefonu numarasına gönderilir.

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Maximum kredi kartı platformunun kurucusu olan İş Bankası kredi kartı ürünü ile müşterilerine çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Son derece zengin kart seçeneği sunan İş Bankası bu sayede farklı talebi olan müşterilerinin de aradıkları kartı bulmalarını sağlarken İş Bankası kredi kartı başvurusu için farklı seçenekler sunmaktadır.

İş Bankası kredi kartı başvuru şartları için ise 18 yaşını doldurmuş olmak, aylık düzenli bir gelire sahip olmak ve bu geliri çeşitli evraklarla belgeleyebilmek ve kredi notu ortalaması için uygun seviyede bulunmak yer almaktadır. İş Bankası kredi kartı başvurusu için İş Bankası internet sitesi, İş Bankası şubeleri, İş Bankası ATM’leri ve İş Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0850 724 0 724 numarasını aramanız yeterli olacaktır. İş Bankası Maximum kredi kartı SMS başvurusu için ise MAXIMUM yazıp bir boşluk bırakıp 11 haneli kimlik numarası eklenerek oluşturulan kısa mesajın 4402 numarasına gönderilmesi gerekmektedir.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’nin ilk chip taşıyan kredi kartı ürünlerinden birine imza atan ve en büyük kredi kartı platformlarından birini kurmayı başaran Akbank Axess kredi kartı markası ile hizmet vermektedir. Kolay kredi kartı başvurusu için farklı alternatifler sağlayan Akbank kredi kartı başvuru sonucu için ise müşterilerine anlık takip hizmeti sunmaktadır. Akbank tarafından kurulan Axess başvurum nerede platformu ile başvurunuzun her adımını izlemenize olanak sağlanmaktadır.

  Kredi Kartı Aidatı

Axess kredi kartı başvurusu için Akbank internet sitesi ve Axess internet sitesi üzerinden online kredi kartı başvuru formu doldurma imkanınız bulunurken Akbank Direkt internet şubesi ve Akbank mobil şube kullanıcıları kredi kartı kategorisi üzerinden yine internetten kredi kartı başvurusu yapma hakkına sahip oluyor. SMS ile Axess kredi kartı başvurusu işlemlerinde bulunmak isteyen kişilerin ise cep telefonlarının mesaj bölümüne giriş yaptıktan sonra büyük harflerle AXESS yazıp oluşturdukları bu mesaj metnini 5990 numarasına göndermeleri gerekmektedir.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası BONUS CARD Kredi Kartı platformunun kurucusudur. Bonus Kart kredi kartı alışverişlerinden oldukça yüksek bonus para kazandırırken buna ek olarak taksitli alışveriş konusunda da en çok seçenek sunan kredi kartı platformlarından biri olarak öne çıkmaktadır.

Garanti Bonus kart başvurusu için Garanti Bankası internet sitesi ve Garanti Bonus internet sitesi üzerinden online kredi kartı başvuru formu doldurulabilmektedir. Buna ek olarak Garanti Bankası internet şubesi ve Garanti Mobil şube kullanıcıları hesaplarına giriş yapıp kredi kartı menüsü üzerinden kart başvurularını yapabilmektedir. Garanti Bankası kredi kartı başvurusu için kısa mesaj göndermek isteyen kişilere de hizmet verilmektedir. Bonus SMS başvurusu için ise BONUS yazıp 3340 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır.

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Card Finans kredi kartı platformu üzerinden müşterilerine hizmet veren Qnb Finansbank kredi kartı başvurusu için farklı pek çok alternatif sunulmaktadır. Card Finans kredi kartı başvurusu için aranılan şartlar kredi kartı başvuru formu doldurmak isteyen kişinin 18 yaşından büyük olması ve aylık belgelenebilir gelir belgesine sahip olmaktır. Öğrenci kredi kartı başvurusu ise Card Finans Go kredi kartı başvurusu için form doldurulmalıdır.

18 – 26 yaş arasında olan kişilerin öğrenci olmaları durumunda bu karta sahip olmalarına izin verilmektedir. Finansbank kredi kartı başvurusu Finansbank internet sitesi, Finansbank mobil şube, Finansbank şubeleri ve Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden yapılabilmektedir. Buna ek olarak Finansbank kredi kartı başvurusu SMS ile de yapılabilmektedir. Card Finans SMS başvurusu için kimlik numaranızı yazıp kısa mesajı 2273 numarasına göndermeniz gerekmektedir.

İNG Bankası Kredi Kartı Başvurusu

ING Bank Bonus kredi kartı platformu üzerinden hizmet veren bankalar arasında yer alan ING bank kredi kartları ile müşterilerine taksitli alışveriş ve harcadıkça kazandıran bonus para avantajları gibi pek çok avantaj sunmaktadır. Üye işyeri sayısının en fazla olduğu kart platformlarından biri olan bonuscard avantajlarının tümünü kullanıma sunan ING Bank kredi kartı başvurusunda kolay onay vermesi ile öne çıkmaktadır.

  Kredi Kartı Limit Düşürme 2024 (Güncel Bilgi)

Bonus kredi kartı başvurusu için kullanabileceğiniz farklı pek çok kanal bulunmakta olup ING Bank şubeleri, ING Bank internet şubesi ve ING Bank mobil şube üzerinden de kredi kartı başvuru formu doldurulmasına olanak sağlanmaktadır. ING Bank Bonus Kredi Kartı başvurusu SMS ile de yapılabilmektedir.

ING Bank kredi kartı SMS başvuru hizmetinden yararlanmak isteyen kişilerin KART yazıp bir boşluk bırakıp kimlik numarasını da yazarak 2205 numarasına göndermeleri yeterlidir. ING Pegasus kart başvuru işlemlerinde de SMS ile kredi kartı başvurusu yapılabilmekte olup bunun için de büyük harflerle PGS yazıp 2205 numarasına gönderilmesi gerekmektedir.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’nin kamu bankaları arasında yer alan ve en güçlü bankalarından biri olan Ziraat Bankası Maximum kredi kartı platformuna üyedir. Müşterilerine Maximum kart özellikleri bulunan kredi kartı ürünleri veren Ziraat Bankası temassız kart özelliğine sahip ürünleri ile 50 liraya kadar olan işlemleri şifresiz yapmanıza da olanak sağlamaktadır.

Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu için Ziraat Bankası şubeleri üzerinden kredi kartı başvuru evrakları arasında yer alan kimlik belgesi ve aylık gelir belgesi ile şahsen başvuruda bulunabilirsiniz. Buna ek olarak Ziraat Bankası internet sitesi, Ziraat Bankası internet şubesi, Ziraat Bankası mobil şube ve Ziraat Bankası çağrı merkezi telefon numarası üzerinden de kredi kartı başvuru formu doldurulabilmektedir. Ziraat Bankası kredi kartı başvuru sorgulama işlemlerinde de Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden kredi kartı başvuru sonucu takibi yapılmasına olanak sağlanmaktadır. Başvurusu olumlu sonuçlanan kişilere kartları ya adreslerine gönderilmekte ya da Ziraat Bankası şubeleri üzerinden teslim edilmektedir.