yandex-izleme
FinansKredisi.com

ING BANK internet bankacılığı

2.865
ING BANK internet bankacılığı

ING BANK internet bankacılığı

ING Bank internet bankacılığı ile her zaman için müşteri odaklı hizmet sunan bankalar arasında yer almaktadır. Hollanda merkezli ve çok uluslu bir özel banka olmasına rağmen bulunduğu bölgelerin analizlerine göre hizmet sağlamaktadır. Türkiye’de en çok gözle görülebilen hizmeti vadeli mevduat hesaplarında çok yüksek oranlarda faiz vermesidir. Gözle görülebilen diğer bir uygulaması ise ing bank internet bankacılığı hizmetleridir çünkü ing bank bu alanda neredeyse biz ne istersek şubeye gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden işlemlerinizi kendimizin yapmasına imkan ve olanak sağlamış. Cep telefonu, Tablet veya Bilgisayar üzerinden dilediğiniz işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz böylelikle şubeye gitmenize sıra beklemenize gerek kalmıyorken hem yorulmuyor hemde vakitten kazanıyorsunuz.

ing bank internet bankacılığına giriş

Kolay giriş sistemi sayesinde ing bankası internet bankacılığına kolayca erişebiliyorsunuz kullanıcı kodu ve T.C Kimlik numarası ile giriş sağlayabilirsiniz eğerki şifrenizi bilmiyorsanız ing bank anında şifre hizmetini kullanabilirsiniz. Bireysel kullanıcılar için finansal varlıklara, yatırımlara, para transferleri, ödemeler, hesaplar ve neredeyse tüm bankacılık işlemleri.

Dijital bankacılık kullanmak isteyen kişilere Ing Asistan hizmeti vermekte ve bu hizmet neredeyse sayılı bankalarda bulunmaktadır. Ing asistan internet bankacılığı hizmetinde haber verme, akıllı hareketler, ajanda hizmetleri sunmaktadır bu hizmetlerin detayına inecek olursak Haber Ver! örneğin döviz kurunun bir seviyeye ulaşmasını bekliyorsunuz ve sürekli takip edemiyorsunuz Haber Ver! bu işlemi sizin için takip edip dilediğiniz tutara ulaştığında size cep telefonunuz üzerinden bildirim göndermektedir.

Akıllı Hareketler! örneğin hesabınıza belirlediğiniz miktar tutarında bir ödeme geldiği zaman bu tutarı belirlediğiniz kayıtlı hesabınıza aktarma yapar. Ajanda! hizmetinde ise size belirlediğiniz tarihlerde hatırlatma yapar örneğin not aldınız ve önümüzdeki ayın 4. gününde arkadaşınızın doğum günü işte bunu size sms, eposta yada anlık bildirim ile hatırlatıyor.

  Sanal Kart Nedir? Sanal Kart Almak