yandex-izleme
FinansKredisi.com

Vakıfbank 0 km Taşıt Kredisi Kampanyası Nedir? Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

1.458
Vakıfbank 0 km Taşıt Kredisi Kampanyası Nedir? Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Vakıfbank 0 km Taşıt kredisi kampanyası nedir? Kampanyadan kimler yararlanabilir? Artan araç fiyatları birçok bireyin araba hayallerine gölge düşürmektedir. Yıllarca araba hayali kuran araba tutkunları son yapılan zamlarla beraber umutlarını tüketmeye hazırlanırken Vakıfbank müşterilerine özel 0 km taşıt kredisi kampanyası başlattı. Kampanyada dikkat çeken en önemli özellik ödeme kolaylığının olması ve vade sayısının fazla olmasıdır. Vakıfbank 48 ay vadeye kadar müşterilerine kampanya düzenleyerek Taşıt kredisi vermektedir. Taşıt kredisi ile artık istenilen arabayı elde etmek küçük bir başvuru işlemine bakmaktadır.

Vakıfbank şubesinde başvuru yaparken götürülmesi gereken belgeler ise şöyledir;

 • TC kimlik kartı veya Sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi
 • Otomobil Faturası yada proforma faturası

Yukarıda yer alan belgeler Taşıt Kredisi başvurusu için yeterli olacaktır. Bu işlemlerin ardından başvuru yapan müşterinin gelir durumuna ve kredi notuna dikkat edilir. Vakıfbank 0 km Taşıt kredisi kampanyası nedir? Kampanyadan kimler yararlanabilir? Gelir durumu ve kredi notu istenilen düzeyde ise araç alınır ve banka tarafından ödemesi bitene kadar ipotek edilir.

Kampanya Koşulları

Vakıfbank Taşıt Kredisi Kampanyasında da diğer kampanyalar gibi bazı koşullar, şartlar ve özelikler bulunur. Her kampanya kendine özel olmaktadır. Vakıfbank Taşıt kredisi alırken bilinmesi gereken ve uyulması gereken koşullar şöyledir;

 • 0 Km Taşıt Kredisinin azami tutarı satın alınacak aracın nihai fatura değeri üzerinden,
 • 0 – 400.000 TL aralığında olan taşıtlar için değerin azami %70’ine kadar,
 • 400.001 – 800.000 TL aralığında olan taşıtlar için değerin azami %50’sine kadar,
 • 800.001 – 1.200.000 TL aralığında olan taşıtlar için değerin azami %30’una kadar,
 • 1.200.001 – 2.000.000 TL aralığında olan taşıtlar için değerin azami %20’sine kadar taşıt kredisi kullanımı yaptırılır.
 • 0 Km Taşıt Kredisinin azami vadesi satın alınacak aracın nihai fatura değeri;
 • 400.000 TL ve altında olan taşıtlarda kredi vadesi 48 ayı,
 • 400.001-800.000 TL aralığında olan taşıtlarda kredi vadesi 36 ayı,
 • 800.001-1.200.000 TL aralığında olan taşıtlarda kredi vadesi 24 ayı,
 • 1.200.000 TL üzeri olan taşıtlarda ise kredinin vadesi 12 ayı geçemez
 • Vakıfbank gerekli gördüğü hallerde kredi kullanım koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Vakıfbank Taşıt kredisi verirken, kredi politikaları doğrultusunda başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.
 • Vakıfbank kampanya süresini ve kampanya süreci ile birlikte kredi tahsis ücretini ve faiz oranını değiştirme hakkına sahiptir.
 • Taşıt kredisi şartlarında kefil ön koşulu aranmamakla beraber bazı Vakıfbank şubeleri gerek gördüğü durumlarda kefil talep edebilir
  0,93ten başlayan faizlerle yeni yıl kredisi

Vakıfbank’ın gerçekleştirmiş olduğu bu kampanyanın herhangi bir süresi bulunmaktadır. Vakıfbank 0 km Taşıt kredisi kampanyası nedir? Kampanyadan kimler yararlanabilir? Vakıfbank istediği zaman gerekçe sunmadan kampanyayı sonlandırma hakkına sahiptir. Süresinin olmaması genelde her zaman olacağını akla getiriyor olsa da her kampanya da olduğu gibi bu kampanyanın da bir gün bitme gerçeği bulunmaktadır. Buz yüzden taşıt kredisi almak isteyenler ve bunu ertelemek isteyenler bu detayı göz önünde bulundurmaları gereklidir. Taşıt kredisinin düşük faizli olması tercih edilme nedenlerinden biridir. Taşıt kredisinin faiz oranları ise çekilen kredi miktarına göre de değişkenlik göstermektedir.

Taşıt Kredisi Ödeme Yöntemleri

Vakıfbank müşterilerinin sadece araba ihtiyacını karşılamakla kalmayıp aynı zamanda almış olduğu krediyi kolay ödeyebileceği yöntemlerde sunmuştur. Vakıfbank 0 km Taşıt kredisi kampanyası nedir? Kampanyadan kimler yararlanabilir? Ödeme yöntemlerinden en uygun olanı tercih edilerek günlük ve aylık periyotta sıkıntı çekmeden taşıt kredisi ödeyebilmeyi mümkün hale getirilmiştir. Birçok kredi kampanyasında maksimum 2 ödeme yöntemi sunulurken Vakıfbank tarafından 2’den fazla ödeme yöntemi bulunmaktadır. Kişilerin gelir durumu ve ödemeleri değişkenlik gösterdiği için birden fazla ödeme şekli oluşturulmuştur. Vakıfbank’ın Taşıt kredisi için sunmuş olduğu ödeme yöntemleri şöyledir;

 • Aylık eşit taksitli,
 • 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli
 • 3 ayda bir taksitli
 • Son taksit balon ödemeli
 • Değişken taksitli

Yukarıdaki ödeme yöntemleri tercih edilerek daha esnek bir ödeme planı oluşturulmuş olup kredi ödemesi yapılırken zorluk yaşanmamış olacaktır. Vakıfbank 0 km Taşıt kredisi kampanyası nedir? Kampanyadan kimler yararlanabilir? Vakıfbank Taşıt kredisi kampanyasından yararlanmak ve daha detaylı bilgi almak için en yakın Vakıfbank şubesine gidebilir yada 0850 222 0 724 numara üzerinden Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Peki Vakıfbank 0 km Taşıt Kredisi hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Gelin yorumlarda birlikte tartışalım. Daha fazla Bu tarz makaleler hakkında haber ve kampanyaya ulaşmak isterseniz https://www.finanskredisi.com sayfamızı takip edebilirsiniz.

  Evlenen üniversite öğrencilerine devlet yardımı (Hibe)

Etiketler: