yandex-izleme
FinansKredisi.com

ING Bank’ta Kredileri Hesapla ve Anında Başvur!

1.796
ING Bank’ta Kredileri Hesapla ve Anında Başvur!

Özel hesaplama araçları çerçevesinde ING Bank ihtiyaç kredisi imkanlarına yönelik hesaplamalarda bulunmanız mümkün olmakta. Bunun için de en popüler olanlardan ya da kendi seçimleriniz çerçevesinde kredi hesaplamalarına yer vermeniz mümkün olacaktır. Bu anlamda tutarların ve vade seçeneklerinin de girilmesi önemlidir. Sonuç olarak taksit tutarının görüntülenmesi halinde de ‘hemen başvur’ seçeneklerine yer verilir. Başvurulara özel olarak;

  • Kişisel bilgiler çerçevesinde T.C. kimlik numaralarının talep edilmesi söz konusudur.
  • Gün, ay ve yıl olarak tercihler kapsamında doğum tarihlerinin de girilmesi isteniyor.
  • Cep telefonu numaralarının da hataya yer verilmeden formlardan yana girilmesi önemlidir.
  • Son olarak da doğrulama kodlarına geçiş yaparak formun tamamlanması mümkün olmakta.

Geçerli talimatlar çerçevesinde ihtiyaç kredisi başvurularının internet kanalından sunulması bir hayli kolay olacaktır. Şöyle ki 3 adımda tamamlanan kredi başvuruları adına formların arkasından onaylamalar gelir. Formları dolduranların kredilere yönelik onay bildirimleri ile karşılaşması sağlanır. Bunun hemen arkasından onay alanların da hesaplarına paranın aktarılması söz konusudur.

ING Bank’ta Eşit Taksitli İhtiyaç Kredileri

Faiz oranları çerçevesinde geçerli kredileri üzerinden tercihlerde bulunmanız gereklidir. Bunun için de kredi tutarlarından yana aylık taksit ödemelerinin ve faiz oranlarının açıklamalarına yer verilir. ING Bank’ta en uygun faizli krediler adına maliyet tabloları üzerinden ilerlemeniz gereklidir. Tablolarından karşınıza çıkacak olan kredi tutarları ve içeriklerine de göz atacak olursanız;

-10.000 TL Kredileri; Faiz oranlarına yönelik başta %1,29 değerini sunmaya da devam ettiğini göreceksiniz. Hemen arkasından 48 ay vade imkanları çerçevesinde ilerlemeniz sağlanır. Sonuç olarak ay içerisinde toplamda 296,77 TL olarak ödemelerin de karşılanması söz konusudur.

-Mini Kredi; Mini olarak karşımıza çıkan ihtiyaç kredilerine özel 5000 TL tutarının duyurularına yer verilir. Sonuç olarak da 48 ay vade seçeneklerinin yine aktif durumda odluğunu da göreceksiniz. Hemen arkasından da faiz oranlarına özel olarak %1,84 değerini paylaşmaya devam eder. Ay içerisinde müşterilerin 169,98 TL ödemelerden yana ilerlemeleri de mümkün olmakta.

  Kuveyt Türk #Ramazanpaylaşmaktır Harcadıkça Yetimler İçin İftar Bağışında Bulun

-Eşit Taksitli Kredileri; 7.500 TL, 10.000 TL ya da 20.000 TL olarak eşit taksitleri üzerinden kredi imkanlarını da sunması söz konusudur. Sonuç olarak ay içerisinde %1,69 faiz seçeneklerine de yer verilir. Yine ortak olarak 48 ay vade imkanlarından da faydalanmanız mümkün olacaktır. Sadece hem vade hem kredi tutarı hem de faiz hesaplamalarından aylık taksit tutarlarının değişmesi söz konusudur.

ING Bank Kredi Başvurularında Gerekli Evrakları

Evrak talepleri çerçevesinde müşterilerin ihtiyaç kredilerinden yana sonuç almalarına izin verilir. Öyle ki geçerli belgelerden yana kişilerin denetlemelerine yer verilecektir. Ancak bu denetlemelerin arkasından uygun faiz oranları çerçevesinde vadeli ihtiyaç kredisi olanaklarından faydalanmanız da mümkün olacaktır. Sonuç olarak karşınıza çıkacak olan belgeler ise;

  • C. uyruklu müşterilerin nüfus cüzdanı, ehliyet ya da pasaport getirmeleri gereklidir.
  • Yabancı uyruklu olmanız halinde ise hem pasaport hem de oturma izinlerinizi sunmanız önemlidir.
  • Son 3 aylık olacak şekilde de ikametgah belgelerine yer verilmelidir.
  • Belgelerin dışında elektrik ya da su faturaları üzerinden de ilerlemeniz mümkün.

Son olarak da ING Bank‘ın gelir belgeleri için detaylı açıklamalarda bulunduğunu da göreceksiniz. Bunun için ücretli çalışanlar maaş bordrolarından ya da firma imza sirkülerinden faydalanmaları sağlanır. Emeklilerin ise kimlik belgeleri ve banka hesap cüzdanlarından ilerlemesi mümkün. Tüzel ya da serbest meslek kişilerinin de vergi levhası, üyelik belge kopyası ve işletme belgelerinden devam etmeleri sağlanır.