yandex-izleme
FinansKredisi.com

En Yüksek Emekli Maaş Promosyonu Veren Banka Hangisi? 2024

1.510
En Yüksek Emekli Maaş Promosyonu Veren Banka Hangisi? 2024

En yüksek emekli maaş promosyonu veren banka hangisi? Emekli maaşlarına yapılan son zamlardan sonra bankalar emekli müşteri sayılarını arttırabilmek için ardı ardına promosyon artışa geçerek adeta kendi aralarında rekabet oluşturmaktadır. Emekli promosyonları emekli olan bireylerin emekli başını 3 yıl boyunca x bankasından alma koşuluyla bir sefere mahsus olarak aldığı ödemelerdir. X Bankası ile yapacağı 3 yıllık sözleşme ile maaşının tutarına göre emekli promosyonunu alabilmektedir. Bunu alabilmesi için aranan tek şart emekli bireylerin maaşını 3 yıl boyunca bankasından alacağına dair sözleşme imzalamasıdır.

En Yüksek Emekli Maaş Promosyonu Veren Bankaların Listesi ve Detayları

Bankaların gerçekleştirmiş olduğu emekli maaşı promosyonu bankadan bankaya değişkenlik göstermektedir. Her banka belirlediği kriterleri baz alarak bir fiyat ortaya çıkarmaktadır. Emekli maaşlarının herkeste sabit olamaması ve farklılık göstermesi promosyon ücretlerinin de değişiklik göstermesine neden olmuştur. En yüksek emekli promosyonu veren bankaların listesi ve detayları şöyledir;

YAPI KREDİ

Yapı Kredi Bankası emekli bireylere en fazla emekli promosyonu veren bankaların başında yer alır. Maaşını Yapı Kredi Bankasına taşıyan emekliler 3 yıllık taahhütle en fazla 7500 TL emekli promosyon ücreti alabilir. En yüksek emekli maaş promosyonu 2024 veren banka hangisi? Bu meblağ her emekli için geçerli değildir. Her bankada olduğu gibi Yapı Kredi Bankası da maaş ücretlerine göre fiyatlandırma vermektedir. Yapı Kredi Bankasının maaşlarının oranına göre verdiği emekli promosyon ücretleri şöyledir;

 • Maaşı 1.499 TL’ye kadar olan emeklilere 4 bin 850 TL
 • Maaşı 1.500 TL-2 bin 499 TL arasında olan emeklilere 6 bin TL
 • Maaşı 2.500 TL’nin üzerinde olan emeklilere 7 bin 250 TL

Yukarıda yer alan ücretlere ek olarak 60 gün içerisinde iki yeni fatura ödeme talimatı veren müşterilere 100 TL ek nakit ödülü banka tarafından verilmektedir. İlk kez kredi kartı alan yada promosyon tarihinden önceki 3 ay içinde mevcut kartları ile hiç harcama yapmamış olan müşteriler; kampanyadan sonra toplam 500 TL harcama yapması durumunda ek 150 TL nakit promosyon kazanmaktadır. Ek olarak kazanılan ücretlerin eklenmesi ile Yapı Kredi Bankası toplamda en fazla 7.500 TL emekli promosyonu vermiş olmaktadır.

  Ziraat Bankası Ek Hesap Limit Arttırma

ING

ING Bankası en yüksek emekli promosyonu veren bankaların başında yer alan diğer bir bankadır. Aynı şekilde 3 yıllık sözleşme karşılığında emekli müşterilere bu promosyonlar verilmektedir. Emekli maaşının tutarına göre emekli promosyonu değişiklik göstermektedir. En yüksek emekli maaş promosyonu 2024 veren banka hangisi? İşte emekli maaşlarının tutarına göre emekli maaşını İNG bankasından alınacak promosyon ücretleri

 • Maaşı 1500 TL’ye kadar olanlara 4.650 TL,
 • Maaşı 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olanlara 5.800 TL,
 • Maaşı 2.500 TL’nin üzerinde olanlara ise 7.000 TL nakit promosyon verilmektedir

Bu maaş promosyonlarına ilaveten emekli maaşını İNG bankasına taşındıktan sonra başka bireyleri bankaya yönlendirilen her emekliye yönlendirmiş olduğu kişi başına 250 lira almaktadır. Bu sayı 5 ile sınırlıdır. 5 kişinin yönlendirilmesinin ardından yönlendiren emekliye en fazla 8.250 TL ödeme gerçekleştirilmiş olmamaktadır.

ZİRAAT BANKASI

3 yıllık sözleşme imzalayarak emekli maaşını Ziraat Bankası’na taşıyan müşterilere;

 • 1.500 TL altında emekli aylığı alanlara 500 TL
 • 1.500 TL ile 2.500 TL arasında emekli aylığı alanlara 625 TL
 • 2.500 TL ve üzerinde emekli aylığı alanlara 750 TL tutarında promosyon ödemesi yapılmaktadır.

İŞ BANKASI

Başka bankada bulunan emekli maaşını İş Bankasına taşıyan emekliler 36 boyunca İş Bankasından maaşını alacağı sözleşmeyi imzalayarak emekli promosyonu almayı hak eder. Diğer bankalara oranla bu kampanyanın bir süresi bulunmaktadır. En yüksek emekli maaş promosyonu 2024 veren banka hangisi? Kampanya 27 Haziran – 30 Eylül 2024 tarihlerini kapsar ve maaş taşımaları bu tarihler arasında yapılmalıdır. Maaş tutarına göre emekli promosyonu değişmekte olup aşağıda hak kazanılacak emekli promosyonlarının detayları yer almaktadır.

 • 1.499 TL emekli maaşına sahip olan emekliler 3.500 TL
 • 1.500 – 2.499 TL arası emekli maaşına sahip olanlar 4 bin 250 TL
 • 2.500 TL ve üzeri emekli maaşına sahip olanlar 5.000 TL promosyon hak kazanmaktadır.
  Yapı Kredi Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl Verilir? 100 TL Kazanma Kampanyası 

Bunun yanı sıra emekli tanıdıklarını İş Bankasına taşıyanlara 500 TL’ye varan Pazarlama MaxiPuan tanımlanmaktadır.

Peki En Yüksek Emekli Maaş Promosyonu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Gelin yorumlarda birlikte tartışalım. Daha fazla Bu tarz makaleler hakkında haber ve kampanyaya ulaşmak isterseniz https://www.finanskredisi.com sayfamızı takip edebilirsiniz.

Etiketler: