yandex-izleme
FinansKredisi.com

İng Bank Turuncu Ekstra Nedir? Ne İşe Yarar?

1.522
İng Bank Turuncu Ekstra Nedir? Ne İşe Yarar?

İNG Bank turuncu ekstra nedir? Ne işe yarar? Gelişen teknoloji ve müşterinin istekleri bir araya getirilerek oluşturulan kartlardan biri turuncu ekstra karttır. İNG Bank’ın müşterileri için özel olan bir karttır. Çıkardığı en yeni ve en ayrıcalıklı kartları arasında yer alır. İçerisinde birçok özelliği bulunan bu kart her özelliği ile İNG bank müşterilerini memnun etmektedir. Bir kartta olması gereken bütün gereksinimleri taşıyan bu kart aynı zamanda kart müşterilerine kazançta sağlamaktadır.

Turuncu Ekstra Kart Özellikleri

Turuncu ekstra kart kullanıcılarına sunduğu ayrıcalıklı avantajlarla dikkatleri üzerine çekmeye başladı. Her aşamada ve her yerde geçerli olan bu kartın birbirinden avantajlı özellikleri bulunmaktadır. İşte İNG Bank turuncu ekstra kartın özellikleri;

 • Nakit para bulundurmak yerine bütün paranızın yer aldığı şık tasarıma sahip bir kart
 • Sadece yurt içi harcamalarla sınırlı kalmayıp aynı zamanda yurt dışı harcamalarında da kullanılabilmektedir
 • Türkiye’de yer alan milyonlarca ATM noktasından limit kadar 7/24 para çekebilme imkanı
 • ATM noktalarından para çekme, para yatırma, fon alımı başta olmak üzere birçok işlemi sıra beklemeden yapma fırsatı
 • Turuncu ekstra karta Destek Hesap tanımlandığı taktirde kartta para olmasa bile alışveriş ve para çekme işlemleri gerçekleştirilebilir
 • İNG Bank turuncu ekstra kart sahipleri dilekleri zaman çevresinde yer alan eşi, çocuğu gibi yakınlarına ek kart oluşturabilirler.
 • Alışverişlerde temassız kart avantajı ile şifre girmeden daha kolay alışveriş yapabilirsiniz
 • Turuncu ekstra kart başvurularında onay alan müşterilerden kart ücreti istenmemektedir.
 • Online ödeme imkanı sunar

Bir kartta olması gereken bütün özellikleri içerisinde barındıran bu kart şık tasarımı ve rengi ile cezbetmektedir. İNG Bank turuncu ekstra nedir? Ne işe yarar? Turuncu ekstra kartın diğer bir özelliği ise harcadıkça kazandırmasıdır. Aylık minimum 1250 TL harcamalarınız da size ekstra avantajlar sağlar. Faturalarınızı otomatik ödemeye bağlayarak düzenli ödeme yapabilirsiniz. Harcadıkça kazandıran bu kart çeşitli alışverişlerde kullanıcılarına indirim imkanı da sağlar. Bu genellikle kredi kartlarında geçerliyken İNG bank ile artık ekstra kartlarda da geçerli olmaktadır.

  Nasıl ING Olabilirim? Şubeye Gitmeden Hesap Açılır Mı? Hesap Açılışı Ücretli Mi?

Turuncu Ekstra Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

İNG Bankın avantajlarla dolu bu turuncu ekstra kartı bankada vadesiz hesabı bulunan müşterilerine verilmektedir. İNG Bank şubelerinden birine giderek kart talebinde bulunabilir yada adresinize gönderilmesini talep edebilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden başvuru yapmakta mümkündür. İnternet bankacılığı uygulamasına giriş yaparak Başvurular menüsü seçilir. Burada yer alan İNG Bank turuncu ekstra kart başvurusu seçeneği seçilerek başvuru gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra İNG bankın 0850 222 0 600 numaralı telefonunu arayarak kart başvurusunda yapılabilir. İNG Bank turuncu ekstra nedir? Ne işe yarar?

Turuncu Ekstra Kart Hemen Verilir mi?

Telefon ve internet başvuruları üzerinden yapılan başvurularda adrese teslim istendiği için kargo sürecinden dolayı karta sahip olmak ortalama 7 iş gününü bulabilmektedir. Fakat karta hemen sahip olmak isteyen İNG bank kullanıcıları en yakın şubeye giderek talep oluşturmaları durumunda dakikalar içerisinde turuncu ekstra karta sahip olabilirler.

Turuncu Ekstra Kartın Avantajları Nelerdir?

Turuncu ekstra kart kendi başına avantajlarla doluyken ek olarak kendi içerisinde de de ekstra avantajlar yaratır. İNG Bank turuncu ekstra nedir? Ne işe yarar? Turuncu ekstra kartla fatura ve benzeri ödemelerde ayda 1250 TL harcama yapanların yararlanacağı avantajlarından bazıları şöyledir;

 • E-Turuncu ve Turuncu TL hesaplarında hoş geldin faizi uygulanır buna ekstra olarak da %2 ek faiz kazancı eklenir
 • İhtiyaç kredisi alan ve ödeme yapan kişilere nakit iade avantajı sunulur
 • İNG mobil ve internet şubesinden yapılan EFT/ havale/ fast işlemleri sırasında herhangi bir ücret kesintisi olmaz
 • Akbank ve İş Bankası ile işbirliği yapan İNG bank ortak ATM’lerden para çekme ve para gönderme işlemlerini kolaylaştırır. Bu kullanım aynı zamanda ücretsiz ve sınırsızdır. Ortaklığın dışında kalan yurt içi bankasının ATM’lerinden ayda 3 kez hiç bir ücret ödemeden para çekilip yatırılabilir
 • İNG kredi kartlarına herhangi bir ücret ödenmez
 • Destek hesap uygulaması tanımlanarak ayda 1000 TL olan 3 harcama ertelenebilir ve taksitlendirme yapılabilir
 • Çeşitli Alışverişlerde Turuncu ekstra kartın ayrıcalıklı indirim avantajlarından yararlanılabilir
  ING Bank Borsa Hesabı Nasıl Açılır?

İNG bank turuncu ekstra nedir? Ne işe yarar? Turuncu ekstra kart kullanımı oldukça basit olup dijital ve reel ortamda kullanıcılarına özel ayrıcalıklar tanır.

Peki Turuncu Ekstra hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Gelin yorumlarda birlikte tartışalım. Daha fazla İng Bank hakkında haber ve kampanyaya ulaşmak isterseniz https://www.finanskredisi.com sayfamızı takip edebilirsiniz.