yandex-izleme
FinansKredisi.com

Türkiye Finans Emek Paketi Nedir? Şartlar Nedir? EFT ve Havale Ücreti Artık Yok! 

1.642
Türkiye Finans Emek Paketi Nedir? Şartlar Nedir? EFT ve Havale Ücreti Artık Yok! 

Türkiye finans, müşterilerinin bütün yatırımlarını önemsiyor ve onları destekliyor. Yatırımlarını Türkiye Finans’a getirenler kısa sürede yatırımlarını katlayarak büyütüyor. Müşterilerine güvenilir koşullarda kaliteli hizmetle sunan katılım bankası, yeni başlattığı Emek Paketi ile müşterilerine yeni ve özel fırsatlar sunuyor. Peki Türkiye Finans Emek Paketi Nedir? Türkiye Finans Emek paketi şartları nelerdir? Türkiye Finans ile EFT ve havale ücreti artık yok!

Türkiye Finans Emek Paketi

Katılım bankaları arasında er alan Türkiye Finans, birikimlerini yatırıma dönüştürmek isteyenler için altın fırsatlar ve hizmetler sunar. Müşteriler birikimlerini Türkiye Finans’a yatırarak kârlı çıkabilir. Bankacılık sisteminin avantajlarından yararlanmak için siz de Türkiye Finans bankacılık hizmetlerini tercih edebilirsiniz.

Türkiye Finans Emek Paketi Nedir?

Türkiye Finans Emek Paketi bankanın müşterilerine sunduğu hizmetlerden birisidir. Bu paket ile Türkiye Finans’a 2.500 TL ve üzerinde birikim ile TL hesabı açanlar, özel olarak sunulan avantajlardan yararlanır. Alın terine vermeğe önem veren banka, bu koşulda birikimlerin daha büyük yatırımlara dönüşmesi konusunda müşterilerini her daim destekler.

Emek Paketi hakkında daha detaylı bilgi almak ve bu paketten yararlanmak isteyen müşteriler banka ile iletişime geçerek bilgi alabilir. Bunun yanında internet bankacılığı üzerinden de bankanın resmî sitesi aracılığı ile bilgi alınması mümkündür. Birikimlerinizin güvenli koşullarda ciddi yatırımlara dönüşmesi için siz de Emek Paketi desteklerinden yararlanabilirsiniz.

Türkiye Finans Emek Paketi Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans emek paketinden yararlanabilmek için öncelikle bir Türkiye Finans bankası hesabınızın bulunması gerekir. Vadeli ya da vadesiz olarak açacağınız bir hesap ile bu pakete dahil olabilirsiniz. Eğer hala bir Türkiye Finans hesabınız olsa görüntülü görüşme sağlayarak bankanın müşteri temsilcileri ile dakikalar içerisinde hesabınızın açılmasını sağlayabilirsiniz.

 • Türkiye Finans Cari, Bol kepçe, Kira Sertifikası hesaplarından birini açmanız gerekir.
 • Açtığınız hesaba 2.500 TL üzerinde yatırım yapmanız istenir.
 • Yatırımlarınızı gerçekleştirdikten sonra otomatik olarak Emek Paketi avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.
 • Yatırımınızı banka hesabınızdan çektikten sonra paket hizmetini almanız son bulur.
 • Sonraki dönemde tekrar 2.500 TL yatırarak tekrar Emek Paketi avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.
  Türkiye Finans Katılma Hesabı Nedir? Stopaj Oranından Şimdi Yararlanın

Türkiye Finans Emek Paketi Avantajları

Türkiye Finans Emek Paketi kullanıcılarına ayrıcalıklı olma fırsatı sunar. Bankanın belirlediği limitin üzerinde bankaya yatırım yapan hesaplar otomatik olarak Emek Paketi kapsamında değerlendirilir. Bu kapsamda müşteriler bankanın sunduğu hizmetlerden daha özel koşullarda yararlanma fırsatı bulur. Türkiye Finans Emek Paketi avantajları şu şekildedir;

 • Emek paketine dahil olan müşteriler banka üzerinden en az 2 otomatik ödeme talimatı vererek 100 TL’ye varan tutarlarda bonus kazanabilir. Kazanılan bonuslar müşterilerin hesaplarına otomatik olarak aktarılır.
 • Emek paketine dahil olan müşteriler mobil banka ya da internet bankacılığı üzerinden yapacakları havale ya da EFT işlemleri için herhangi bir komisyon ücreti ödemek zorunda kalmaz.
 • Pakete dahil olan müşteriler Türkiye genelinde bulunan 8.700 ATM üzerinden sözleşme dahilinde yararlanabilir. Bu ATM’lere Kuveyt Türk’ün yanı sıra PTT ve Yapı Kredi bankaları ATM’leri de dahildir. Yapı Kredi ve Kuveyt Türk ATM’lerinden de öncelikli hizmetler alabilirler.
 • Emek paketine dahil olan müşteriler her istedikleri zamanda acil kredi ve nakit ihtiyacına çözüm bulabilirler. Banka, Emek Paketi müşterilerine Yedek Hesap hizmet seçeneği sunar. Bu kapsamda 1.000 TL’ye kadar acil ihtiyaçlara çözüm önerisi sunulmaktadır.
 • Konut Yardımı, Medikal Yardım ve Rezervasyon Hizmetleri gibi bankacılık hizmetleri ücretsiz olarak asistanlar eşliğinde müşterilere sunulur. Emek paketine dahil olan müşteriler yol ve konut yardımı gibi konularda da bankacılık hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirler.
 • Emek paketi kapsamında günlük 2.000 TL’ye kadar olan para çekimlerinizde herhangi bir ek ücret ödemek zorunda kalmazlar. Katılım bankasının anlaşmalı olduğu diğer bankalar üzerinden de ücret ödemeden para çekme işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Türkiye Finans Emek Paketi Kimler İçin Uygun?

Türkiye Finans bankasında herhangi bir açık hesabı bulunanlar emek paketinden yararlanabilir. Fırsatlardan yararlanabilmek için hesap bakiyesinin minimum 2.500 TL olması gerekmektedir. Müşteriler istedikleri zaman banka üzerinde hesap açabilir. Açtıkları hesaba para yatırdıkları anda bankanın özel hizmetlerinden yararlanmaya başlayabilirler. Banka ile iletişime geçerek müşteri hizmetleri üzerinden ya da şubelere gidilerek hesap açılışı yapmak ve emek paketi kapsamına dahil olmak mümkündür.

  Türkiye Finans Katılma Hesabı Nedir? Stopaj Oranından Şimdi Yararlanın

Türkiye Finans Bankası hakkında düşünceleriniz nedir? Sizde Emekli paketi hakkında ki düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.