yandex-izleme
FinansKredisi.com

En Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar

3.292
En Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi kartı almak istiyorum diyen kişilere bankalar hızlı kredi kartı başvurusu hizmeti ile büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Hatta bazı bankalar sundukları bu hizmeti bir ileri adıma taşımakta ve şubeden anında kredi kartı vererek müşterilerine yaklaşık 15 dakika içerisinde onay almaları durumunda kredi kartlarını teslim etmektedir. Peki, hızlı kredi kartı başvurusu nasıl yapılır ve hızlı kredi kartı veren bankalar hangileridir?

ING Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Şubeden anında kredi kartı veren bankalar arasında yer alan ING Bank Bonus kredi kartı ürünü için müşterilerine sadece 5 dakikada kredi kartı ürünlerini teslim etmektedir. Bunun için kişinin ING Bank kredi kartı başvuru formu doldurması ve kimlik belgesini ibraz etmesi yeterlidir.

Yani kredi kartı başvurusu için gerekli belgeler ve evraklar arasında yer alan aylık gelir belgesi gibi belgelerde talep edilmemekte ve evraksız kefilsiz öğrenci kredi kartı başvurusu yapılmasına izin verilmektedir. Hakkında yapılan kredi istihbarat süreci olumlu sonuçlanın ve kredi kartı başvurusu onaylanan kişilerin kredi kartı ürünleri sadece 5 dakikada basılmakta ve başvurusu onaylanan kişilere elden teslim edilmektedir. Burada önemli olan kişinin kredi notu ortalaması için uygun seviyede bulunması ve kredi sicili geçmişinin temiz olmasıdır.

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

5 dakikada kredi kartı veren bankalar arasında yer alan Finansbank şubelerine yerleştirilen özel kredi kartı basım araçları sayesinde kredi kartı başvuruları onaylanan müşterilerine kredi kartlarını hemen teslim etmektedir. Ancak bu cihaz her şubede bulunmadığı için öncesinde Finansbank anında kredi kartı şubelerini Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden edinmeniz size avantaj sağlayacaktır. Anında kart basım projesi için ülkemizin öncü banka markalarından biri olan Finansbank Card Finans ürünü için aynı zamanda kolay kredi kartı veren bankalar arasında da yer almaktadır.

  Kredi Kartı Limit Yükseltme Ne Kadar Sürer?

Albaraka Anında Kredi Kartı

World kredi kartı platformu üyesi olan Albaraka kredi kartı aidatı olmayan ürünlerinde şubeden sadece 10 dakikada kredi kartı ürününü elden teslim almanızı sağlamaktadır. Anında kredi kartı basan bankalar arasında yer alan Albara Türk kredi kartı başvurusu için müşterilerinden sadece kimlik belgesi talep ederken kredi kartı onayı alan kişilere hemen kredi kartlarını şubede basarak elden teslim etmekte bu sayede onay almanız durumunda aynı gün kredi kartı ile alışveriş yapmanız sağlanmaktadır. Aynı gün içinde kredi kartı veren bankalar arasında yer alan Albaraka Türk World kredi kartı ile sizde taksitli alışveriş yapabilir, harcadıkça kazandığınız World puanlar ile bedava alışveriş yapma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar

Bunun yanı sıra bazı bankalar müşterilerine çok daha hızlı bir şekilde kredi kartı onayı vererek kredi kartlarını en geç 3 iş günü içerisinde adreslerine teslim etmektedir. Bu alanda en hızlı olan banka hiç tartışmasız HSBC Bank olarak kabul edilir.

HSBC kredi kartı en geç 2 iş günü içerisinde (çoğu zaman İstanbul içerisine aynı gün büyük şehirlerde 1 iş günü içerisinde teslim edilmektedir) teslim edilmekte olup bu kartın tek dezavantajı ise yüksek olan yıllık işletim ücretidir. Buna ek olarak Garanti Bankası Bonus Card, İş Bankası Maximum kredi kartı ve Akbank Axess kredi kartı da 3-5 iş günü içerisinde kurye ile adrese teslim edilen kartlar arasında yer alır. Kredi kartını hızlı teslim almak isteyen kişilerin şubeden kredi kartı teslim alma seçeneğini tercih etmeleri önerilirken adrese kurye teslim kredi kartı almak isteyenlerin ise adresi teyit ederek doğruluğundan emin olmaları çok önemlidir.