yandex-izleme
FinansKredisi.com

En iyi ticari kredi kartı nasıl alınır?

70.033
En iyi ticari kredi kartı nasıl alınır?

En iyi ticari kredi kartı

Öncelikle kredi kartı türleriden bahsedelim ticaret için kullanacağınız kredi kartlarıda bunların arasında yer alacaktır. Her banka ticari kredi kartı vermesede sizin için kobilerin rahatlıkla alabileceği onların avantajına olabilecek en iyi ticari kredi kartına nasıl sahip olabileceklerini anlatacağız. Öncelikle en iyi ticari kredi kartı dediğimiz bu cümle kişiye göre en iyi değişeceğinden biz bankaların sundukları fırsat seçeneklerinin avantajlarına göz atacağız.

Ticari kredi kartı başvurusu

Garanti Bankası Ticari Kart Çözümleri : Garanti Bankası bu alanda kendini oldukça geliştirmiş ve kobi ve büyük şirketler için oldukça seçenek ortaya çıkartmıştır neredeyse her alan için ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz alternatif kart seçenekleri üretmiştir. Şirketiniz adına ürün alım ve ihtiyaçlarınız için Bonus Business Card, Bonus Business American Express® ve Easy Card olarak hizmet vermekte. Müşterilerilerinizi ve Misafirlerinizi ağırlamak için yine farklı üç adet alternatif kart türü ile yükünüzü azaltacaksınız bunlardan bahsedelim. Corporate Card, Miles&Smiles Business ve American Express Business Card ile şirket çalışanlarınızın müşterilerinizin ve misafirlerinizin konaklama ve seyahatlerinde kullanabileceğiniz kartlardır genelde büyük şirketler kullanmaktadır. Sektörel ve ticari çözümler için ise Garanti Ortak Bussiness, Garanti Filo Bussiness Kartı Hizmete sokmuştur. Son olarak ise Garanti Bankası Paracard Business şirket giderlerinizde size özel ek fırsatlar sunabilir ve standart ATM kartından daha fazla özellik sunarak işinizi kolaylaştırır kazandığınız tüm bonusları tek bir kartta toplayabilirsiniz.

Akbank Kobi Kredi Kartı: Akbank tüm kobilerin ihtiyaçlarına göre sunduğu 6 adet çeşitli ticari kart türü vardır. Axess KOBİ, Axess Business Girişimci, Axess Business, Wings Business, Neo Business ve Neo Hediye sizin işlerinizi kolaylaştırmaya yetebilecek kartlardır.  Axess KOBİ ile yapacağınız alışverişlerde taksitli ödeme fırsatları sunabilmektedir böylelikle şirketiniz adına aldığınız ürünleri yada sarf malzemelerini taksitli ödeme seçenekleri ile vadelere bölerek geri ödeme yapabilirsiniz. Axess Business Girişimci kartı ile isterseniz ek hesaplar oluşturabilir ve böylelikle sizden başka bir çalışan personelde aynı kart üzerinden sizin belirttiğiniz özellikleri ve yetkileri kullanarak işlem yapabilir böylelikle siz fırsat bulamasanızda çalışanlarınız sizin verdiğiniz yetki kadar işlemlerinizi yapabilir. Axess Business ile seyahat, konaklama, ofis ihtiyaçları ve diğer tüm harcamalarınızda alırken aynı zamanda kartınıza yüklenen extralar ile kazanacaksınız. Wings Business ile şirketinizin seyahat, konaklama, karşılama ve ağırlama gibi tüm işlerinde sizlere tamamen destek olan bir kart türü. Neo Business ise size özel bir kart türü siz ne istiyorsanız o ne eksik ne fazla talebinizi dile getirin size özel olarak kart özellikleri eklensin yada çıkartılsın. Neo Hediye ile birlikte çalıştığınız iş ortaklarınızı yada çalışanlarınızı hediyelerle şımartın çünkü Neo Hediye sizin belirlediğiniz teşvik için prim, promosyon, seyahat harcaması ve hediyeler için belirli bir kredi yükleyebilir ve bu krediyi kullanabilirsiniz.

  Kredi Notum 0 Nasıl Kredi Çekebilirim?

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) esnaflara özel olarak kartlar vermektedir. TEB Patron Kart, TEB Bonus Bussiness Card, T-Kart Sistemi, Teb Banka Kartı, Milyem Kart gibi çeşitli paketler sunmaktadır bunların özelliklerini sizler için sıralayacağız. TEB Patron Kart esnafların tüm kredi ihtiyaçlarını karşılamaları adına oluşturulan bir kart sistemidir. TEB Bonus Bussiness Card şirketiniz adına yapılan özel harcamalar için bonus kazanırsınız ve böylelikle hem harcar hemde kazanmış olursunuz. T-Kart tedarikçi firmalara tahsilat garantisi verir böylelikle ödeme günlerinden önce siz bu kartı kullandığınız zaman günü geldiğinde sadece karttan çekim yapar ve alım yaptığınız firma ödemesini banka aracılığı ile tahsil eder. Teb Banka Kartı atm’lerde debit kart olarakta kullandığımız standart kartlardan olmasına rağmen hala günümüzde çeşitli işler için aktif olarak kullanılmaktadır. Milyem Kart yine kuyumcuların ticaretlerinde kullanmaları için özel avantajlarda donatılmış bir kart hizmeti türüdür.

En iyi ticari kredi kartı hakkında sizlere bilgilendirmede bulunmaya çalıştık eğerki öğrenmek istediğiniz bir firma yada kart türü varsa konu altından bize sorabilir detaylı olarak sizin adınıza araştırmalar yapabilir ve sizleri bilgilendirebiliriz.