yandex-izleme
FinansKredisi.com

Akbank Düğün Kredisi Nedir? Faiz Oranı Nedir?

1.520
Akbank Düğün Kredisi Nedir? Faiz Oranı Nedir?

Akbank düğün kredisi evlenecek olan çiftlerin kullanabileceği en avantajlı kredilerden biridir. Yeni evlenecek çiftler mobilya, düğün masrafları , balayı, beyaz eşya gibi masraflarla nasıl mücadele edeceğini düşünürken yardıma Akbank düğün kredisi yetişmektedir. Düğün kredisi ile çiftler içlerine sinen ürünleri ve seyahatleri kolayca elde edebilecek. Özellikle düşük faiz oranının olması sağladığı en büyük avantajdır. Çiftler bu kredi ile bütün düğün masraflarını karşılayabilir düşük faiz oranı ile kolay ödeme yapabilirler. Böylelikle hayallerinde kurdukları düğünü rahatlıkla gerçekleştirebilirler.

Düğün Kredisi Nerelerde Kullanılabilir?

Düğün masrafları tek yönlü olmayıp birçok yönlü olmaktadır. Bu yüzden düğün masraflarının tek kaleme bağlı olmayıp birçok kalemden oluşması evlenecek olan çiftleri düşündürmektedir. Bu masraflar sadece çiftleri değil aynı zamanda ailelerini de olumsuz etkilemektedir. Her çift düğünlerinin muhteşem olmasını arzu etmektedir. Bu arzu çoğu kişinin gerçekleştirmekte zorlandığı bir süreçtir. Bunun farkında olan Akbank müşterilerinin bu özel gününde yanında olarak hayal ve arızalarını gerçeğe dönüştürmektedir. Akbank düğün kredisi ile aşağıdaki masraflarınızı karşılayabilirsiniz ;

 • Düğün salonu
 • Gelinlik ve damatlık
 • Çeyiz setleri
 • Düğün organizasyonu
 • Mobilya
 • Beyaz eşya
 • Balayı seyahatleri
 • Balayı konaklaması
 • Altın ve değerli takı masrafları

Bu kredi ile yukarıda yer alan masrafları ve daha fazlasını ödeyebilirsiniz. Ayrıca geri ödeme seçeneklerinde ise düşük faiz oranı istenmektedir. Krediyi taksitlendirmekte mümkündür. Güzel bir düğünün sonrasında yüksek faiz oranlarıyla değil düşük faiz oranlarıyla ödeme yaparak düğün sonrası da sıkıntıya düşmemiş olursunuz.

Düğün Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Herkesin merakla beklediği Akbank düğün kredisi açıklanarak çiftlerin düğün heyecanları ikiye katlandı. Düğün kredisi için öncelikle Akbank müşterisi olunması gereklidir. Çok basit bir işlemle Akbank müşterisi olmak mümkündür. Bu düğün kredisi kampanyası sadece belirli bir süre için geçerlidir. Kampanya 31 Ağustos 2022 yılına kadar geçerlidir. Düğün kredisi başvurusu için bireylerden bazı belgeler istenmektedir. İşte istenilen belgeler şöyledir;

 • Nüfus cüzdanı yada sürücü belgesi ve fotokopisi
 • Gelir belgesi, maaş bordrosu
 • Akbank Maaş müşterilerinin maaş bordrosu getirmelerine ihtiyaç yoktur
 • Gerekli şartlarda adres bilgisi
  Akbank Müşteri Hizmetleri

Bu belgeleri temin ederek en yakın Akbank şubesine giderek Akbank düğün kredisi başvurusunda bulunabilir. Akbank kendi içerisinde belirlediği kriterlere uyan kişilere düğün kredisini vermektedir. Düğün kredisi için bazı şartların sağlanması gereklidir. Aksi taktirde düğün kredisi başvurusu reddedilecektir. Belgelerin eksiksiz bir şekilde bankaya teslim edilmesi gereklidir. Belge eksikliğinden dolayı başvuru kabul edilemeyebilir. Akbank müşterilerine özel tanıdığı bu kredinin fazı oranı oldukça düşüktür. Faiz oranlarının sabit bir oranlaması yoktur. Çekilen Akbank düğün kredisinin miktarına göre faiz oranı değişmektedir. Fakat alınacak meblağ ne olursa olsun diğer kredi çeşitlerine oranla daha düşük faiz oranı uygulanır. Çekilen kredi miktarı ise başvuran kişilerin gelir ve maaşına göre değişkenlik göstermektedir.

Akbank Düğün Kredisinden Kimler Faydalanabilir?

Akbank düğün kredisi herkesi kapsayan bir kredi türü değildir. Bu kredi çeşidinden yararlanmak için belirli şartları yerine getirmek gereklidir. İşte o şartlarda biri ;

 • Akbank müşterisi olmak
 • Belirli bir düzeyde gelire sahip olmak
 • İstenilen belgeleri eksiksiz tamamlamak

Akbank her bankanın yaptığı gibi belirli şartlar belirlemektedir. Yukarıda yer alan şartları sağlayan her çift bu krediden yararlanabilir. Kredi miktarının bir limiti bulunmaktadır. Limit kişinin gelirine göre belirlenmektedir. Bu miktar 5000 TL olabilirken 100.000 TL de olabilir. Bu tamamen kişilerin ödeme durumuna ve isteklerine göre şekillenir. Gelir durumu yüksek olanlar düşük miktarda kredi de alabilirler. Bu tamamen onların isteklerine bağlıdır. Çalışmayan ve bir geliri bulunmayan kişilerin ödeme sıkıntısı yaşamaması için genellikle Akbank düğün kredisi başvurusu reddedilmektedir. Bu yüzden başvuru sırasından önce istenilen şartlara uygunluk gösterilip gösterilmediği değerlendirilmelidir.

Bu kredinin masrafsız olması sunduğu avantajlardan biridir. Çoğu kredi ekstra masraflar çıkarırken Akbank düğün kredisi masrafsız ve avantajlıdır. Düğün masraflarının karşılanmasında çok etkili olan bu kredi ile düğünün tadını masrafları düşünmeden çıkarabilirsiniz. Akbank müşterileri bu masrafsız düğün kredisi ile içine sinen bir düğün gerçekleştirerek en mutlu anlarının tadını çıkaracaklar. Masrafsız olmasının yanı sıra sıfıra yakın düşük faiz oranı ile de Yeni evlenecek çiftleri cezbetmektedir.

  Akbank Rahat Taşın Kampanyası Nedir? İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Peki Akbank Düğün Kredisi hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Gelin yorumlarda birlikte tartışalım. Daha fazla Akbank hakkında haber ve kampanyaya ulaşmak isterseniz https://www.finanskredisi.com sayfamızı takip edebilirsiniz.

Etiketler: