yandex-izleme
FinansKredisi.com

Akbank Gelir Belgesiz ve Kefilsiz Kredi 2024

2.850
Akbank Gelir Belgesiz ve Kefilsiz Kredi 2024

Gelir Belgesiz Kredi

Gelir belgesiz ve kefilsiz kredi veren Akbank mevcut ve yeni müşterilerine nefes aldıracak bir hizmet sunuyor. Akbank müşterilerinden gelir belgesi talep etmediği gibi kefilsiz olarak kredi verebilmektedir. Kefilsiz ve gelir belgesi talep etmeyen Akbank 25 Bin TL’ye kadar kredi verdiği gibi 1.45 faiz oranı ile 48 ay vade seçeneğide mevcut. Türkiye Cumhuriyeti üzerinde hizmet sunan bankalar müşterilerinden kredi talep etmeleri durumunda gelir belgesi anlamında maaş bordrosu, aktif çalışan olduğunuzu gösteren sgk sigorta belgesi yada yanınıza sizin adınıza güvence teminatında bulunabilecek bir kefil ister. İnsanlar genelde bankalara en son aşamada başvuru yapmayı tercih ettikleri için tüm yakın çevredeki kredileri tüketmişlerdir kefil olacak muhtemelen kimse kalmadığı gibi Türkiye şartlarında aktif çalışan olup düzenli ödenmiş maaş bordrosu oluşturmakta neredeyse zordur. Bankalar daha çok mütşeri portföyü oluşturabilmek için artık zorunluluk oluşturan katı kuralları bir yana bırakmayı tercih ederek müşterilerini rahatlatacak esnek imkanlar sağlamaktadır. Yakın süre içinde çeşitli bankaların maaş bordrosu ve gelir belgesi istemediklerinin görülmesi müşterilerin dikkatlerini çekmektedir. Akbank gelir belgesiz ve kefilsiz kredi imkanı bu seçenekler arasında yer almaktadır.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Akbank gelir belgesiz ve kefilsiz kredi başvuru yolları için deneyebileceğiniz ilk yol şubelere gidip başvuruda bulunmak ancak internet teknolojilerini oldukça etkin kullanan Akbank geliştirdiği mobil uygulamalar sayesinde artık tüm işlemleri ve hizmetleri şubeye gidip saatlerce sıra beklemeden telefon, tablet ve bilgisayarlarınız üzerinden yapabilirsiniz. Akbank internet bankacılığı, akbank direkt mobil, akbank telefon bankacılığı ve sms ile kredi başvrusu yapabilirsiniz. Başvuru seçenekleri oldukça geniş kapsamlı olduğunu buradan görebilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri Kredi Başvurusu

En etkin şekilde başvurunuzun sonuçlanmasını istiyorsanız yapmanız gereken mevcut çalıştığınız bir Akbank şubesi varsa oraya gidip görüşmek her zaman sizin için daha avantajlı olacaktır hesap kontrollerinizi yaparlar ve daha önce nasıl çalıştığınızı nasıl bir müşteri olduğunuzu açıkca başvuru aşamasında netleştirip işinizi kolaylaştırabilirler. Akbank Müşteri Hizmetleri telefon numarasından 444 25 25 olanı arayıp ilgili menü üzerinden işlem talebinde bulunabilirsiniz.

  Akbank Direkt Kredi Avantajları
Akbank İnternet Sitesi Kredi Başvurusu

Akbank’ın resmi insternet sitesi www.akbank.com.tr ‘dur. Harici hiç bir alandan işlem yapmamaya özen gösterin ayrıca güvenliğiniz açısından sadece Akbank mobil uygulamalarıda resmi site üzerinden indirin çeşitli dolandırıcılık ve olası mağduriyet durumlarını azaltmış olursunuz ve güvenli bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Online işlemlerde sayfalar boyu sözleşme imzalamaz zaten mevcut hali hazırda Akbank müşterisi iseniz ve internet bankacılığı üzerinden başvuruda bulunduysanız gerekli evrakları online olarak görüntüleyebilir ve onaylayabilirsiniz kimse ile muhattap olarak vakit kaybetmezsiniz işlemleriniz hızlı bir şekilde gerçekleşir ve iş vaktinizden zaman alınmaz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızda ise en önemli husus kredili mevduat hesabıdır en azından krediniz hazır olarak hesabınızda bulunur ve istediğiniz zaman bir tıklama ile çekim yapar dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz bunun için ise önceden bankaya başvurup işlem başlattırmanız gerekmektedir. Onaylanması durumunda ise hesabınıza tanımlanan tutarı istediğiniz zaman çekebilirsiniz hiç kimseden nakit talep etmenize gerek kalmaz bankanız sizin sıkıntılarınızı dilediğiniz zaman karşılar.