yandex-izleme
FinansKredisi.com

Allianz sigorta hasar dosya sorgulama

3.359
Allianz sigorta hasar dosya sorgulama

Allianz Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Allianz sigorta hasar dosya sorgulama işlemi için iletişim formu yada hasar sayfasını kullanarak  hasar sorgulama dosya numarası ile birlikte poliçe numaranızı girmeniz yeterli olacaktır. Canlı destek hizmeti alabilmek için iki farklı alan mevcuttur biri hasarlarınız için diğeri ise sağlık poliçeniz hakkında. Acil hasar ihbar bildirmeniz durumu gerekirse allianz sigorta telefon numarası olan 0850 399 99 99 ile iletişime geçebilirsiniz. Allianz sigorta reklamı ile tanıştığınız allianz acentesi ile hasar evrak işlemlerini mail adresi ile acentenize gönderebilirsiniz. Bundan sonraki işlemlerinizin tümünü allianz acenteleri sizin adınıza süreçi takip edip işleyeceklerdir. Allianz sigorta anlaşmalı servisler sayesinde aracınızın tamiri yapılması gerekirse müşteri olduğunuz sigorta şirketini kaybetmemek için kendi araçları gibi tamir edip kusursuz bir şekilde teslim ediyorlar. Allianz trafik sigortası fiyatları için teklif alın çünkü tüm bulundukları konum masraf ve giderler sebebi ile allianz acenteleri olsalar bile farklı fiyatlar verebilirler bütçenizi düşünün!

Allianz Sağlık Sigortası

Allianz sağlık sigortası müşterilerinin sağlık hizmetlerinden faydalanabilmeleri için anlaşmalı hastaneler ile sağlık hattı işlemlerinden yararlanabilirler. Allianz sağlık sigortası iletişim için sağlığınız hakkında danışmanlık almak için 444 91 17 telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Her araç sahibinin trafiğe çıkan araçları için mutlaka bir trafik sigortası yaptırması gerekir. 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu ile düzenlenmiş olan bu sigorta çeşidi, tüm araç sahipleri için yaptırılması zorunlu olan bir sigortadır. Trafik sigortası ile olası bir kaza durumunda hem sahip olunan aracın hem de karşı tarafın aracının da oluşabilecek hasarlar karşılanır. Her sene yenilenen trafik sigortası, belirlenmiş olan limitler dahilinde; trafikte yaşanabilecek bir kaza esnasında hem araç sahibinin hem de karşı tarafın bedensel ve maddi zararları üstlenir. Bu sigorta sayesinde araç sahipleri bir kazada kusurlu olsalar dahi masrafları karşılamaktan kurtulur. Trafikte yaşanabilecek bir kaza sonrası hem kendi aracının hem de karşı aracın masraflarından sigorta sayesinde kurtulan araç sahipleri aynı zamanda bedensel zararların karşılanmasından da kurtulur. Yani ölümcül ya da ağır bir yaralanma sonrasında ölüm ve hastane masrafları gibi son derece yüksek maddi ödemeler ve tazminatlardan da zorunlu trafik sigortası sayesinde kurtulur.

  Eureko Sigorta Hasar İhbar Nasıl Yapılır? Eureko Sigorta İletişim Bilgileri

5 Dakikada Allianz Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırın

5 dakika içerisinde yaptıracağınız zorunlu trafik sigortası sayesinde bir sene boyunca aracınızı ve kendinizi garantiye alabilirsiniz. Kısa sürede yaptırabileceğiniz bu sigorta ile aracınızın diğer araçlara ve üçüncü kişilere zarar vermesi durumunda bir ödeme yapmak zorunda kalmazsınız; masraflar ise sizin adınıza sigortanız tarafından karşılanır. Allianz zorunlu trafik sigortası yaptırmanız sayesinde daha birçok imkandan faydalanmanız da mümkündür. Çeşitli hizmetlerimiz sayesinde aracınızın başına gelebilecek küçük hasarlar giderilir. Daha büyük sıkıntılar haline gelmeden en hızlı ve en iyi şekilde giderilir.

Ayrıca yol yardım hizmeti sayesinde aracınız ücretsiz olarak istenilen yere götürülür ve aracınızın kullanılamayışı nedeniyle konaklanma hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Son olarak zorunlu trafik sigortası sayesinde yaşanabilecek kazalarda herhangi bir ölüm ya da sakatlanma meydana gelirse, hastane ve tazminat masraflarınız da sigortanız tarafından ödenir.

Trafik Hasarı Yaşadığınızda Neler Yapmanız Gerekir?

Trafik esnasında zaman zaman istenmeyen kazalar yaşanabilir. Bu kazalar için öncelikle bir zorunlu trafik sigortası yaptırmak gerekir. Sonrasında ise yaşanabilecek bir kaza sonrasında neler yapılacağını bilmek de önemlidir.

  • Trafikte yaşanılan bir kaza sonrasında öncelikle hasarınızı belirlemek adına bir kaza tespit tutanağı tutmalısınız.
  • Sonrasında aracınızı servise götürmelisiniz. Allianz sigortasına sahipseniz anlaşmalı servislerden birine götürebilirsiniz.
  • 0850 399 9999 numaralı telefondan Allianz Müşteri Hizmetleri’ni arayarak ihbar bildirimi yapmalısınız.
  • Son olarak da gereken tüm evrakları en kısa sürede servise ulaştırmalısınız.

Allianz Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Trafikte yaşadığınız kaza sonrasında yukarıda saydığımız işlemleri yaptıktan sonra, dosyanızı takip edebilirsiniz. İki şekilde takip etmeniz mümkündür: 0850 399 9999 numaralı Allianz Müşteri Hizmetleri’ni arayarak dosyanızı takip edebileceğiniz gibi internet sitesinden hasar dosya numarasını ve poliçe numarasını gererek de takip edebilirsiniz.