yandex-izleme
FinansKredisi.com

Akbank Sıfır Faizli Taksitli Avans Kampanyası Nedir? Kaç Ay Vadede Ücretsiz Kullanılır?

1.529
Akbank Sıfır Faizli Taksitli Avans Kampanyası Nedir? Kaç Ay Vadede Ücretsiz Kullanılır?

Akbank sıfır faizli taksitli avans Kampanyası nedir? Kaç ay vadede ücretsiz kullanılır? Akbank müşterilerine ayrıcalıklı kampanyalar sunmaya devam ediyor. Akbank’ın en popüler kampanyalarından biride sıfır faizli taksitli nakit avans kampanyasıdır. Bu kampanya sadece Akbank’a müşteri olmak için başvuru yapanlar için geçerlidir. Banka müşterisi olmak için tercih edilmesi gereken yol internet bankacılığıdır. İnternet bankacılığı üzerinden yapılmayan başvurular bu kampanyanın kapsamı dışında kalmaktadır. Akbank mobil uygulaması indirerek banka müşterisi olmak için ilk adım atılmış olur. Akbank mobil üzerinden seçili kampanyaya tıklayarak 7.500 TL’ ye kadar sıfır faizli taksitli avans imkanından yararlanılabilir.

Kampanya Detayları

Akbank bu kampanyada sadece Akbank mobil üzerinden bankaya ilk defa başvuru yapıp banka müşterisi olmak isteyenler için geçerlidir. Kampanya kendi içerisinde birçok detaya sahiptir. Bu detaylara uyulmadığı taktirde bu kampanyadan faydalanamaz. Akbank sıfır faizli taksitli avans kampanyası nedir? Kaç ay vadede ücretsiz kullanılır? Akbank kampanyasının detayları şöyledir ;

 • Kampanyadan 1 Temmuz – 31 Temmuz 2022 tarihleri arasında Akbank Mobil’i indirip “Akbanklı olmak istiyorum” seçeneğine tıklayarak ilk işlem yapılır. Mobil üzerinden ilk kez Akbanklı olma sürecini tamamlayacak yeni Akbank müşterileri yararlanabilir.
 • Mobilden Akbank müşterisi olma sürecine girdikten sonra bir takım aksiliklerden dolayı süreç şubelerde tamamlansa da müşteri yine de bu avantajlı kampanyadan yararlanabilecek.
 • Kurye yoluyla belgelerini ileterek müşteri olma sürecini tamamlayacak olan Akbank müşterileri, istenen evrakları bankaya ulaştıktan sonra, 01.07.2022 öncesi açık Axess, Free, Wings kartı olmayıp, 01.07.2022 – 15.08.2022 aralığında ilk kez asıl Axess’e başvuru yapan 15.08.2022’ye kadar kartı onay alan müşteriler 31.08.2022 tarihine kadar kampanyadan faydalanabilirler.
 • Mobil veya Şube’den Akbank müşterisi olan, Akbank mobil, İnternet Şube, Akbank.com, Juzdan, Müşteri İletişim Merkezi, ATM ve axess.com.tr üzerinden kredi kartına başvurulabilir.
 • Kampanyadan yararlanan müşterilerin, SMS’te yer alan tarihe kadar yapacakları 7.500 TL’ye kadar ve 2-6 ay vadedeki Taksitli Avans işlemlerinde indirimli %0 aylık faiz uygulanırken, tutarın ve vadenin dışında olan taksitli avanslarda ise %1,80 (KKDF ve BSMV hariç) faiz oranı uygulanır.
 • Kredi kartı kurye aşamasından olan veya şifresini belirlememiş olan müşteriler Akbank Mobil’den dijital kart başvurusu yaparak da sıfır faizli taksitli avans kampanyasından faydalanabilir.
 • Kampanya sadece Axess bireysel kredi kartlarını kapsamaktadır. Ticari kredi kartı, sanal kart, Free ve ek kart başvuruları kampanya dışında yer alır. Akbank sıfır faizli taksitli avans kampanyası nedir? Kaç ay vadede ücretsiz kullanılır? İlk kez Axess asıl kredi başvurusu yapan müşteriler faydalanabilmektedir.
 • Kampanya sürecinde resmi tatil ve hafta sonlarında Akbanklı olan müşteriler için tatil ve hafta sonundan sonraki iş gününe ilaveten + 2 iş günü içerisinde sonuçlanacaktır.
 • Taksitli Avans işleminin yapıldığı gün içerisinde ilgili işleme Kısmi Kapama ve Erken Kapama yapılamaz.
 • Her hangi bir bankanın kartında gecikme, bloke, yasal takip olan müşteriler sıfır faizli taksitli avans kampanyası hizmetinden faydalanamaz.
 • 08.10.2013 tarihinde yayınlanmış olan Banka ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmeliğin 22. Maddesi ve 6 fıkrasındaki değişiklikle bir yıl içerisinde 3 defa dönem borcunun asgari tutarının altında ödeme yapılan kredi kartları ile dönem borcunun tamamı ödenene kadar nakit çekim işlemleri gerçekleştirilemez.
 • Ayrıca Axess Kredi Kartı sahibi olan müşterilerinden Akbank 1 yıl kart ücreti almıyor.
 • Akbank kampanya koşullarını değiştirme, kampanyayı durdurma, ek bilgi ve belge talebinde bulunma hakkına sahiptir.
 • Akbank Bireysel kartlara ait Taksitli Avans işlemlerinde de ücret alınmamaktadır.
 • Kredi kartı başvurusu onaylanan Akbank müşterilerinin kullanabileceği nakit limitleri, sıfır faizli Taksitli Avans kampanya tanımlaması kredi kartı başvuru yada onay tarihinden 2 iş günü sonra gerçekleşir.
 • Taksitli Avans, işlem başına minimum 200 TL tutarında kullanılabilir. Akbank sıfır faizli taksitli avans kampanyası nedir? Kaç ay vadede ücretsiz kullanılır? Akbank ATM’lerinde ise tek seferde maksimum 4.000 TL tutarında çekim yapılabilir.
  Akbank Gelir Belgesiz ve Kefilsiz Kredi 2024

Akbank ilk defa müşterisi olacak olan bireyleri memnun etmek için başvuru yaptığı andan itibaren çeşitli kampanyalar sunmaktadır. Kampanya koşullarını yerine getiren herkes bu kampanyalardan faydalanabilir ve yüksek oranda avantaj yakalayıp kâr elde edebilir. Müşterisine önem veren bankalar arasında yer alan Akbank oluşturmuş olduğu bu kampanya ile bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

 

Peki Akbank Sıfır Faizli Taksitli Avans hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Gelin yorumlarda birlikte tartışalım. Daha fazla Akbank hakkında haber ve kampanyaya ulaşmak isterseniz https://www.finanskredisi.com sayfamızı takip edebilirsiniz.

Etiketler: