yandex-izleme
FinansKredisi.com

En Uygun Online Kasko Sigortası Teklifi Alma

4.678
En Uygun Online Kasko Sigortası Teklifi Alma

Online en uygun kasko teklifi alma

En Uygun Online Kasko fiyatları araç değerine göre belirlenmekte olup, ayrıca araç modeli yaşı baz alınmaktadır. Kasko yaptırırken çoğu müşteri bütçesine özen gösterir ve en uygun kasko teklifi almaya çalışır. Kasko teklifleri genelde şube şube gezilerek yapılması zor bir işlemdir. En uygun kasko teklifi alabilmek için online olarak taleplerde bulunmak şuan için günümüzde en mantıklı yol olarak izlenmektedir. Kasko yaptırmak isteyen kişiler genelde direk sigorta ve kasko şirketleri yerine bu şirketlerin çalıştıkları acentelerden almaya çalışmaktadır. Sigorta acente şirketleri genelde birden fazla sigorta ve kasko şirketleri ile çalıştıklarından dolayı, en iyi teklifi tüm sigorta şirketlerinin fiyat incelemeleri sonucunda hazırlayarak size en uygun kasko teklifini sunarlar. Sizde bu durumda sigorta şirketlerini gezmeden güvendiğiniz bir sigorta acentesi ile işlemlerinizi uygun fiyat ile yaptırabilirsiniz.

Kasko yaptırırken nelere dikkat etmeliyiz

İnsanlar genelde günümüzün ekonomisi ve bütçesi itibari ile sigorta şirketlerinden en uygun kasko teklifi bekmektedir. Kasko yaptırırken fiyatı haricinde de dikkat etmeniz gereken bazı önemli hususlar var bunları sizin için aktarmaya ve hatırlatmaya çalışacağız. Herşeyden önce kasko araştırması yaparken fiyat düşünürken bunun yanında ise poliçede bulunan teminatlarıda düşünmeniz gerekmektedir. Sigorta şirketleri hangi şartları ve imkanları size sunuyor neleri kasko poliçesine ekleyip teminat altına alıyor hangilerini poliçe ve teminat dışı bırakıyor bunları bilmek ve bunları hakkında bilgi talebinde bulunmak çok önemli çünkü bazı sigorta şirketleri sizinle bir yıllık kasko poliçesi imzalarken sadece kaza ve hasarları teminat altına alarak diğer olası sel baskını sebebi ile aracınızda oluşacak teknik yada hasar arızalarını, deprem esnasında binalardan düşebilecek beton, heyelan bölgesinde bulunmanız durumunda toprak kayması yada dolu yağması sonucu araç kaportasında oluşacak ezikleri kısacası doğal afet ve araç çalıntı durumlarını teminat alanına eklemez ve sadece seyir durumunda sizin birine yada birinin size çarpması sonucu oluşan hasarları karşılayıp ödeyeceğiniz kasko bedelini düşürebilmektedir ancak bu gibi teminatlar işinizi görmeyebilir.

  NN Hayat Emeklilik Hangi Bankaya Ait? Telefon ve Mail Adresi Nedir?

Hangi sigorta şirketleri ile kasko sigortası yaptırmalıyız

Her zaman iyi bir araştırma yapmalısınız ve fiyata göre değil, teminat ve güvenceye göre sigorta şirketi seçmelisiniz. Genelde tavsiyemiz Türkiye’nin en bilindik firmaları ile çalışmanız ve bunların acenteleri ile görüşmek haricinde bizzat müşteri temsilcileri ile iletişimde kalarak nitelikli bilgi edinmeniz kulaktan dolma edineceğiniz bilgilerden daha verimli olacak ve neredeyse aklınıza ne gelirse hatta aklınıza dahi gelmeyecek avantajları size aktarmalarına olumlu sebep olacaktır çünkü sizi müşterileri olarak görmek isteyecekler ve size faydalanabileceğiniz tüm kapsamları ve teminatları noktasına kadar aktaracaklardır.

Kasko sigortası nedir

Sigorta şirketlerinin belli teminatlar belirleyerek ve bu teminatlar altında sizden yıllık belli ücretler alarak aracınızı olası hasar ve kaza durumlarında sizin yada karşı tarafın oluşabilecek büyük yada küçük maddi zararlarda sizin yerinize hiç bir masraf ödemeden karşı tarafın ve sizin aracınızın tamirini ve değer kaybını karşılaması işlemine kasko sigortası ismi verilmiştir.

En uygun kasko sigortası nasıl yaptırılır

Kasko sigortasını en uygun yaptırmanın yolu daha çok müşteriye ulaşmak isteyen sigorta şirketlerinin internet üzerinden yaptıkları kampanya ve indirimleri takip ederek teklif talebinde bulunmak. En uygun kasko sigortası yaptırmanıza olanak sağlayacak bir başka yöntem ise televizyonlarda reklamını gördüğünüz büyük şirketler ile çalışmanız fiyatı ve performans orantısına baktığınızda diğer kasko şirketlerine göre daha avantajlı olacaktır. Sürekli ve kesintisiz olarak yaptırdığınız kasko sigortası hasarsızlık indirimi olarak size hangi şirketi tercih ederseniz edin indirim olarak gelecektir şirket yada araç değiştirmeniz indirim hakkınızı elinizden almayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Mapfre Sigorta Ürünleri Trafik, Kasko, Sağlık başlıklı makalemizde Mapfre Sigorta Acenteleri, Mapfre Sigorta Hizmetleri ve Mapfre Sigorta İletişim hakkında bilgiler yer almaktadır.

  Kasko Değer Listesi ve Araç Kasko Değeri